Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktoria 17

związek bez SEKSU jest mozliwy ?

Polecane posty

Gość Wiktoria 17

Witam. Mam 17 lat i uczę sie w liceum . 2 m-ce temu poznalam chłopaka , który jest 8 lat starszy ode mnie . Nie uprawiamy seksu poniewaz nie czuje sie gotowa . Jestem dziewicą... Partner twierdzi, że da mi tyle czasu ile potrzebuje . Ja jednak sie troche obawiam, czy wytrzyma kolejne m-ce bez seksu . Jest we mnie bardzo zakochany i twierdzi, że poczeka ... Jak to z Wami jest mężczyzni ? Potraficie wytrzymac bez seksu ? A jesli tak to jak długo ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem taki cygan
tez mialem taka sytuacje ale po6msc ulegla i bylo cudownie po pierwszym razie tak sie jej spodobalo ze pozniej chciala mnie zadrapac z podniecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
ale nalegałes na seks czy sama dojrzala do tej decyzji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem taki cygan
pojechalismy razem na wakacje gdy kladlismy sie spac ona zaczela sie zemna miziac i powiedziala ze jest gotowa i tak to sie zaczelo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria: wszystko zależy od tego jaki to chłopak i ile Ty czasu chcesz czekać. Wiadomo, że nikt nie będzie czekać w nieskończoność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jasne miłość
jasne 25 latek kocha ....17 latkę?? i to jeszcze po 2 miesiącach!!!!!! tak jasne...jesteś jescze głupiutka i nawina!!! nie wiem czy facet Chce Cie wykorzystać czy nie ...ale facet 25 latek z 17..latla..to bynajmniej nie jest normalne!...jesteś jescze bardzo młoda w zasadzie dziecko..i facet Cie urobi i ustawi jak on chce.. jeśli nie jesteś gotowa na seks, to zwyczajnie się na to nie godź, to musi być Twoja decyzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez seksu trudno jest wytrzymać. Ale dla części mężczyzn zdobycie dziewicy jest bardzo silnym bodzcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorio mężczyźni są tak skonstruowani że muszą poruchać i trysnąć, dzięki temu ludzkość istnieje;), ja mam tak że abstynęcja dłuższa niż 3 dni grozi wylewem spermy do mózgu, jeśli czujesz że nie jasteś jeszcze gotowa to pomyśl o lodziku, kolo będzie zachwycony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczniemłoda!
Ja miałam podobna sytuacje. Tylko że ja miałam jeszcze 16tat a on 20. Też byłam dziewica. Powiedzialam mu że seksu nie będzie bo ja nie jestem gotowa i wogóle że muszę mu w pelni zaufac itd.(loda tez mu nie robilam!) no i tak było. On czekał, nie naciskał na mnie ani nie nalegał. Wszystko było dobrze przez rok. Później ja sie zdecydowalam. Oczywiście po dłuższej rozmowie że musimy sie zabezpieczyć, że musi być ostrożny itd. No i jesteśmy nadal razem a mam już 19 lat. Ciągle szczęśliwi spodziewamy sie dziecka. Więc na moim przykładzie widać że jak sie chce to można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla młodego chłopaka długo trwające podniecenie spowodowane np. pieszczotami nie zakończone erupcją;) to katorga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem o białych małżeństwach ,ze brak seksu jest nagminny.Czy w twoim wypadku nie mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
tak jasne milosc a czemu 25 latek nie moze zakochac sie w 17 latce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
tak jasne milosc a czemu 25 latek nie moze zakochac sie w 17 latce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozen moze.. Mam w bliskiej rodzinie podobny przypadek, pobrali sie gdy ona miala 19 I nadal, od ponad 30 lat sa razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
banalny a przeciez podczas pieszczot tez może miec wytrysk wiec az takiej katorgi to chyba nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
podnosze temat bo to dla mnie wazne :) Panowie jak to jest z Wami ? Czy tylko seksu Was w pełni zaspakaja ? Pieszczoty juz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba-nanek
seks to seks :) nie porównuj z pieszczotami :) Zasmakujesz bzykanka to sie sama przekonasz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
ale nim go zasmakuje to chciała bym wiedziec jak w inny sposób zaspokoic swojego chłopaka . I czy owy sposób jest tak samo wystarczalny jak seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,jasne 25 latek kocha ....17 latkę?? i to jeszcze po 2 miesiącach!!!!!! '' Wyobraź sobie. Wiktorio jest mozliwe jak najbardziej, ze wiernie poczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktora 17, osoby piszące, że takie związki są możliwe są małolatami należącymi do Twojej płci. Jedna ma "już 19 lat" (autentyk, popatrz wyżej) i jest w ciąży. Pomyśl czy naprawdę chcesz słuchać rad dziewczyny, która naczytala się romansów. Przecież facet, który jest od niej 4 lata starszy i który czekał rok na seks musi być jakimś kompletnym niedorajdą, niedojrzałymy gościem, który jak dorosnie to rzuci to wszystko w cholerę, bo np. okaże się, że są niekompatybilni w łóżku. Seks jest bardzo ważny w związku. Wybacz, ale zachowanie twojego gościa wydaje mi się dziwne. Może i jesteś wyjątkową dziewczyną, ale dorosły facet potrzebuje intymności i jeśli on jest w stanie się powstrzymać, to różne pytania przychodzą mi do głowy. Nie podpowiadam Ci, że nie masz w ten związek inwestować, ale proponowałbym brać tabletki. Przy okazji, on będzie w siódmym niebie że nie musi prezerwatyw zakładać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i podpisuje się pod tym, co napisał/a ba-nanek. Moja pierwsza miała 16 lat, też się strasznie bała, ale jak już to zrobiliśmy, to nie mogłem się od niej odkleic. Po pierwszym razie musiała dostać regularnie, inaczej była niezadowolona. Dla niej to było chyba jeszcze bogatsze przeżycie niż dla mnie. Zresztą moja obecna ma tak samo :-) Więc pomyśl, czy warto czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
Nie chcę czekać do ślubu ale na dzień dzisiejszy nie jestem jeszcze gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdzę, że musisz, ale jedynie to, że być może tracisz coś fajnego. Boisz się? To normalne. Boisz się powiedzieć rodzicom? Też normalne. Porozmawiają może z jakąś starszą koleżanka albo ciotką, która jest "z drugiej strony", to ci doradzić lepiej, niż anonimowe forum ( które jakimś dziwnym trafem nie zaspamowalo Twojego wątku - ewidentnie Twoje pytanie było zbyt trudne dla gimnazjalistów-prowokatorow :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chłopak nie spróbuje, to jeszcze jest w stanie wytrzymać. Gorzej, gdy ma już ten seks za sobą - wtedy potrzebuje naprawdę dużo samozaparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc zakładam, że 25-latek raczej nie jest prawiczkiem. . . Wiktoria, on miał jakiś seks już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś_ktoś mi podjebał
Prędzej czy później to chce się w dziewczynę wsadzić. To nieuniknione. No chyba, że facet jest pedrylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
miał kilka dziewczyn ... Z czego nie jestem zadowolona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 17
miał kilka dziewczyn ... Z czego nie jestem zadowolona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×