Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

Beyonce vs Madonna- superbowl

Polecane posty

Proszę o opinie. Nie musicie oglądać całego show można przewijać po trochu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boksi
Beyonce, ona przynajmniej z plejbeku nie leci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie uważasz ze mimo wszystko było nudno. ZAbrakło tego czegoś co by przykuwało uwagę (no oprócz jej samej bo to piękna kobieta :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie oglądam NFL :) W tamtym roku była Mad po prostu a teraz Beyonce więc chciałam sobie porównać i zapytać jak ktoś inny to widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcbghb
@piedestal :-) baseball nie ma superbowl, football ma. BTW, przegiecie piekne z tym brakiem pradu, ale wiadomo, czarnuchy w New Orleans nic nie umieja zrobic porzadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjk
Beyonce. Madona filmik 13 minut a Beyonce tylko 3 minuty ;) Także po tym filmiku nie można obiektywnie stwierdzić. Oglądałam transmisje obu i zdecydowanie Bey (mieszkam w NJ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno w USA po występie Mad na drugi dzień gazety pisały tylko o tym a o Bey pisali mało. Póki co od kilku lat w rankingach oglądalności prowadzi Madonna, miała 114 mln widzów, Bey 110 mln ale pewnie tylko dlatego, że chcieli porównać ją z Mad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boksi
Madonna zawsze przegina pałę ze wszystkim i ona raczej stawia na show, a nie własny głos co właśnie widać w tym filmiku. ja wolę skromny występ Beyonce, która pokazuje swój głos, a między innymi to ma robić piosenkarka, od pajacowania na scenie są clowny w cyrku. chociaż nie dziwi mnie zachwyt Madonną, na takich wydarzeniach jak Superbowl zawsze odwala się przerost formy nad treścią i to zawsze ma większy poklask, więc jeśli chodzi o Beyonce to kiepski dobór gwiazdy do wydarzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×