Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o żesz no

co to znaczy "wynagrodzenie adekwatne do umiejętności"

Polecane posty

Gość o żesz no

znowu jakaś durna moda wśród pracodawców na bezmyślny frazes. Jak niby to wyliczają? na jakiej podstawie i kiedy? chyba potrzeba czasu, żeby zweryfikować umiejętności, a do tego momentu co? pracuje się bez uzgodnionej stawki a na koniec miesiąca pracodawca wycenia umiejętności np. na 1000zł???? Czy mają jakiś inny magiczny sposób? No naprawdę kraj idiotów i naciągaczy :/:/ :/ w innych Państwach podają proponowaną stawkę w ogłoszeniu, a u nas jak zawsze lawirują, kręcą żeby dać jak najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Maria Rozpór Trzepiekoński
Idealny profil na niewolnika w RP : -wiek 20 lat -dyplom ukończenia uczelni -tytuł profesora -15 letnie doświadczenie Oferujemy -praca od świtu do nocy i w nocy -praca w świątek, piątek i niedziele -urlopy fikcyjne na papierze a w tym czasie praca na dziko -brak prawa do przerwy w czasie pracy -wizyty w sraczu odliczane od zarobków -zarobki 899,99 miesięcznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Maria Rozpór Trzepiekoński
No i co ? Wolność mata :D Ktoś wam karze tak żyć ?, jeszcze nie...ale już nie długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jak byłam na "rozmowie o pracę" w osiedlowym spożywczaku to zaproponowali mi robotę od 6 do 22 z wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności.:D Pierdolnęłam śmiechem i wyszłam. Żenada, dzisiejsi "pracodawcy" to jakiś koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×