Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ADA tak nie wypada

Dlaczego nie chcę dziecka...

Polecane posty

Gość ADA tak nie wypada

Nie chce dziecka. Mam 28 lat i nie che go. Mam męża, który nie lubi dzieci. Ja lubię, ale na godzinkę. Czy ze mną jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, z tobą wszytsko w porządku. Skoro nie chcesz dziecka i go nie masz, to ok, gorzej byłoby jakbyś nie chciała, a miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA tak nie wypada
Zabezpieczamy się z mężem. Dzieci są fajne, ale na godzinkę, dwie, ale nie nom stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że masz męża który ma podobny pogląd inaczej byłby zgrzyty. Nie każdy musi być rodzicem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko ok.
Tak jak po przednczki mówią wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada mam tak samo. W tym roku skończę 30 lat. Mój mąż 35. Oboje nie chcemy dzieci, choć z innych powodów. A miewasz czasem wątpliwości, czy "na starość" nie będziesz żałować? Ja jeszcze miewam, ale coraz rzadziej :) Tylko te naciski ze strony rodziny, znajomych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA tak nie wypada
Dzięki Bogu już myślałam, że ze mną coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA tak nie wypada
majka0227 Miewałam, a teraz prawie wogóle. U nas jest tak, że każda impreza rodzinna to pytanie no to kiedy dziecko. Albo życzenia dla moich rodziców, teściów zawsze muszą mieć w sobie wnuka, wnuczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ty i mąż nie lubicie dzieci i macie ten sam pogląd na swoje życie to wszystko jest w porządku dbaj tylko o to by nie było niespodzianki zapewne usłyszysz nie raz że jesteś EGOISTKĄ ! ale co z tego lepiej bys była matką w tle z cierpieniem ? bo ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA tak nie wypada
Kiedyś mąż mi powiedział, że jeśli będę chciała dziecko to on to zakceptuje i weźmie za nie odpowiedzialność i będzie starał je pokochać tak jak mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA tak nie wypada
Ja się chowałam w gronie młodszych kuzynek ja byłam najstarsza i od zawsze nie chciałam się nimi opiekować, bo to była dla mnie męczarnia. I tak mi już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama ila
mam identycznie tylko ze mam 26 lat NIESTETY moj partner uwielbia dzieci wrecz ma na ich punkcie obsesje, nei wiem do czego to doprowadzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila to będziesz miała cięzko, jednak może jeszcze odezwie się u Ciebie instynkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulaaaaaa
Ja Cię popieram. Nie chcesz być matką to nią nie bądź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA tak nie wypada
Kama ila No to faktycznie źle. :(. A może Twojemu partnerowi się odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko koookoo
Z tobą spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojzikows
Jeszcze troszkę i będzie za późno :-D Albo zwiekszone prawdopodobieństwo wad genetycznych. Tak czy siak będziesz jeszcze żałować :-D Pewnie, nie szybko to nastąpi, ale nastąpi. Bądź tego pewna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA tak nie wypada
A my mamy siebie i też nam wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA tak nie wypada
Jakbyśmy mieli psa to nie miałby kto z nim wychodzić. Ani mi ani mężowi by się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama ila
no niestety wiedzialam o jego obsesji od poczatku bo mi powiedzial ale coz nadal licze ze mi sie odmieni bo jestesmy na prawde zgrana para, a jemu raczej nie w jego rodzinie zawsze duzo dzieci bylo i on chcialby miec taka tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też nie lubię dzieci
Ja też nie lubię dzieci i jestem zdolna do wszystkiego, aby ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alojzikows no nie jestem tego taka pewna raczej coraz bardziej utwierdzam się w swojej decyzji Dzieci wymagają ciągłej uwagi, ogromnej odpowiedzialności, bardzo duzo kosztują. Za niemowlaczka całujesz im dupkę, nie śpisz po nocach a na starość i tak oddadzą cie do domu starców. Świat się zmienia i widząc dzisiejszą młodzież odechciewa mi się dzieci. Aroganckie, wulgarne, puszczalskie i za grosz szacunku do starszych. Nie widzę aby świat zmierzał w dobrym kierunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też nie lubię dzieci
I jak najbardziej Cię popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA tak nie wypada
Znam małżeństwo, w którym on bardzo chciał mieć dziecko, ale ona nie po 2 latach wpadli. Ona urodziła to dziecko, ale jakoś woli podrzucić do babci, a sama iść na zakupy, solarium, imprezę. Nawet jeśli siedzi w domu sama to podrzuca dziecko do babci. A dlaczego? Bo nie chce się nim zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama ila
ja uwielbiam zwierzaki i nii moge sie zajmowac caly czas nie wiem jak dziecmi nie probowalam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie nie wyobrazam
mieć dziecka, choć zasadniczo do dzieci jako takich nic nie mam. Po prostu posiadanie dziecka to dla mnie jakies mega wyrzeczenie, rezygnacja z wygodnego życia. Ktoś komu miałabym się w 100% podporządkować. Zupełnie nie mam na to ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojzikows
żrę własne goowno i nie żałuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojzikows
A moją mamą jest moja siostra, a tatą mój dziadek :D I nie żałuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×