Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamil2356321p

ŚLUB WESELE

Polecane posty

Gość Kamil2356321p

ŚLUB WESELE witam serdecznie wszystkich. Chciałbym zapytać czy jak za tydzien powiemy naszym rodzicom, że bierzemy ślub w sierpniu to będzie dobry termin ? czy nie zdążymy wszystkiego załatwić? Kiedy gości poinformować napiszcie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
Rodzicom oczywiście że możecie powiedzieć, gościom zaproszenia się wysyła/daje 2-3 miesiące przed. Ale najpierw może zobaczcie czy są jeszcze jakieś wolne terminy sali i kościoła, bo w sierpniu to może być już problem, salę rezerwuje się przynajmniej rok wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numerem 1 na Waszej liście rzeczy do załatwienia powinna być sala ( wymarzony termin może już być niestety zajęty, ja miałam szczęście akurat, bo na sali, którą sobie upatrzyliśmy, z reguły rezerwuje się terminy 2 lata wcześniej (?!), a my rezerwowaliśmy 13 miesięcy przed ślubem). Tak samo fotograf, kamerzysta, zespół, DJ, no i kościół powinny być Waszym priorytetem w tej chwili. No i nie zapomnijcie o kursie przedmałżeńskim i poradni Rodzinnej - im bliżej "sezonu" ślubnego, tym trudniej o termin. Ubiór, zaproszenia i reszta na spokojnie 3 miesiące wcześniej ( chociaż jeśli partnerka chce konkretną suknię, lub będzie szyć, to musi wcześniej się za to zabrać). Powodzenia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam wiele Razy
widziałam wiele Razy DObry DJ Wodzirej weselny - robi LEPSZĄ Robotę od wiekszości zespołu !!!!!!!!!! Widać faktycznie że BEZROBOTNE Zespolaki tu piszą pierdoły ! ha ha Nie macie pojęcia jak prowadzą wesela teraz DJe Wodzireje Weselni właśnie , pracowałam 12 lat jako menadżerka w 3 rest. obsługiwaliśmy ponad 50 wesele w roku i różnych innych imprez . Powiem wam że jak przyjeżdżał DJ ale taki doswiadczony z dobrą gadaną na mikrofonie to wszyscy ludzie bawiący sie byli zachwyceni , wiadomo że czasem klienci znajdywali tkzw. PSEUDO DJ - z laptopa granie bez prowadzenia na mikrofonie , ale to były rzadkie przypadki , w 90% przypdaków kiedy był DJ WESELNY a nie klubowy , to naprawde zabawa była o WIELE LEPSZA niż przy zespole , jeden plus dla zespołu - że wizualnie fajnie sie patrzy na scene jak zespół gra m ale reszta aspektów przemiawa NA KORZYŚĆ DJ WODZIREJA WESELNEGO ! i nie ma DYskusji , Ci z was którzy twierdzą inaczej , poprostu nie byli na weselu z Najlepszymi DJ Wodzirejami ale z jakimiś Zmieniaczami płyt , windows obłsuga i wszystko , a mnie chodzi o ZUPEŁNIE Innych DJów ! Różnica jest DIAMETRALNA , Zresztą dla tych ukrytych na tym forum zespolaków bezrobotnych - prosze by weszli na kilka stronek znanych DJów i sprawdzili sobie ile terminów mają jeszcze wolnych ! Oko wam ZBIELEJE ! ha ha ha , wieć nie piszcie głupot ludziom i nie wciskajcie BAJEK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×