Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skrzaciowata

Prezent dla 19latka

Polecane posty

Gość skrzaciowata

Mój kochany 19'latek jest fanem gier typu CS (nawet miał tam jakieś poważne osiągnięcia), ponadto ? Nic mi nie przychodzi na myśl. Póki co robię mu obiadek z deserkiem, jakąś śmieszną kartkę iii.. potrzebuje prezentu ;) Były już szaliki, czapki, rekawiczki, kamerki internetowe, portfele, fotoalbumy... Mój zakres cenowy myślę, że sięga do 150zł Proszę polećcie mi coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tam a ja tu
kup mu ciekawą koszulkę z nadrukiem, który do niego pasuje. Można takie zamówić na www.megakoszulki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghrty
Może płytę ulubionego wykonawcy/zespołu? Książkę (jeśli czyta)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzaciowata
Może żel to nie najgłupszy pomysł :) Co do koszulki- myślałam, jednak nie miał by kiedy ja założyć, nie chodzi w bluzach itp, a śpi- jak każdy facet w bokserkach. Nie czyta, brak ulubionego zespołu, mhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghrty
Brak ulubionego zespołu? No nie wierzę. ;) W to że nie czyta niestety tak, nawet mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dre dre dre
Daj mu po prostu hajs. On pewnie kupi sobie cos w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno byłby zadowolony
z dopalaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla swojego kupilam kiedys gre Call Of Duty i tak mu sie ten prezent spodobal ze glowa mala a ja gralam jeszcze razem z nim ;) bo jak lubi CSa to to jest sto razy lepsza wersja tej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzaciowata
Nie, na szczescie teraz juz nie siedzi tyle ile kiedyś. Wczoraj szperałam troche po internecie i szukałam jakiegoś miłego prezentu, popatrzcie co znalazłam: http://multisort.pl/product/Wystrzalowy-budzik-tarcza-strzelnicza,10646.html Myślę, że byłoby super, biorąc pod uwagę, jego tzw. "problemy ze wstawaniem do szkoły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzaciowata
pasek tez juz ma ;) Jeden jakiś tam skórzany, a drugi ode mnie z Calvin Klein, mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draculla
a może słuchawki? Modne, stylowe, dobra jakość cena przystępna http://www.ceneo.pl/16689760 każdy nastolatek takie by chciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma już prawo jazdy może? Bo jeśli tak, na pewno radość sprawi mu wyjątkowa jazda z http://prezenty.sjs.pl/ :) Wiem, że sprawa jest nieco droższa, ale zawsze możecie złożyć się na taki prezent w kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy uważacie, ale ja jestem zdania, że najlepszy prezent to prezent praktyczny! No i taki, którego obdarowywany sobie sam nie kupi:) Może jakaś elegancka koszula albo nowe dresy? Wejdź na Ombre - to sklep internetowy z odzieżą męską :) Mamy tego tyle, że znajdzie się coś dla każdego faceta! Wpadnij się rozejrzeć, na pewno coś znajdziesz! :) W sieci jesteśmy tutaj: www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bira
Takie słuchawki gaminowe fajny pomysł, teraz dużo nastolatków chodzi z takimi słuchawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×