Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katekejt

3 kg w miesiac - bezpiecznie

Polecane posty

Gość katekejt

Witam, wraz z nowym rokiem przyszlo postanowienie. Dieta jest najwazniejszym czynnikiem odchudzania a zaraz po niej aktywnosc fizyczna. Nie wierze tym wszytskim metodom, dlatego mam swoja wlasna bezpieczna diete ktora (teraz moge po fakcie przyznac) jest bezpieczna, zdrowa i smaczna. Po pierwsze zrob liste produktow które lubisz a ktore sa zdrowe. Postaw na bialko ale nie kieruj sie dieta białkową. Moje produkty w menu dla przykladu; chelb zytni, oliwki czarne, papryka, pomidor, szpinak, ser bialy (chudy), jogurt naturalny, herbata czarna bez cukru, piers z kurczaka, ryby wszelkiego rodzaju, kapusta pekinska, woda niegazowana, jabłka, czasami bialy ryz i czesto na drugie sniadanie jogurt aktivia. Jem tylko produkty z tej listy zawsze kiedy czuje głod ale staram sie jesc mniej a czesciej. Tzn, zjem tyle ile planuje zjesc czekam 15 min i jesli nadal czuje glod to zjem wiecej. Ale przewaznie to wystarcza co zaloze bo nasycenie dociera do mozgu po ok 15-20 min dlatego jemy wiecej niz potrzebujemy. Poza tym nie jem po 19-20. Pije duzo czarnej herbaty (wyrzeklam sie cukru oraz kawy). Wisnienka na torcie okazala sie laweczka skosna do brzuszkow. Dziewczyny warto zainwestowac 99 zl na laweczke i robic CODZIENNIE rano na czczo po 10 brzuszkow. Na prawde, zajmuje to doslownie 2 minuty a efekty widac juz w krotkim czasie. Ja ciesze sie juz swoja figura. Jeszcze 2 kilo mniej i bede szczesliwa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×