Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smo-sma

chrzest - pieniądze czy prezent??

Polecane posty

mam iść na chrzest ale ... nie wiem ile sie teraz wkłada do koperty i czy wogóle to funkcjonuje...bo słyszałam w pracy opinię iż lepiej kupić dobry prezent dla dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawka dla dziecka i pieniądz do koperty + kartka okolicznosciowa. to z doświadczenia mamy ;) moja córa dostała 6 medalików i złote kolczyki... trochę kasy do kopert, a najbardziej ucieszyła sie z zabawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dostała głównie pieniądze. Ale kilka prezentów też bylo np kocyk czy zestaw pościeli. Za pieniądze od chrzestnych kupiłam jej fotelik więc byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensations898
no tak jasne nie dosc że prezent to jeszcze kase do koperty. i co jeszcze??????? chyba powariowałyście. wystarczy prezent dla dziecka plus kartka z życzeniami, po co dawac rodzicom pieniądze z jakiej okazji przeciez to nie ich święto. ja idąc na chrzciny jako gosc daje prezent za kwotę 50-80 do tego kartkę i wystarczy. Nie ma co wariowac w końcu to chrzest a nie wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy w jakim wieku jest maluch. moja miała 4 mies i dostała taki pałąk z wiszącymi zabawkami, z dwoma pedałami - kładzie się pod to dziecko i ono sobie naciska, ciągnie, różne dzwięki wydaje. dla mnie to był strzał w dziesiatkę na tym etapie - mała zajęła się sobą a ja miałam chwilę dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, dziewczyny... zawsze to kilka opini. U mnie to bedzie coś chłopczyka...ale chyba to większego znaczenia nie ma w przypadku maleństaw. wiem iż leżaczek bujaczek mają. huśtawkę też... wiec może mata edukacyjna.... ( mały ma 3 m0ce) albo stoliczek ale to na później chyba już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka mata jest super! ale strasznie droga ;) jesli mozesz tyle przeznaczyc na prezent to wystarczy samo to - juz bez pieniazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam tańsze ale ta jakoś mnie urzekła, niech to będzie już taki dobry prezent... dzięki meaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjhkjhkj
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co ;) ale powiem ci, że będą zachwyceni - zwłaszcza maluszek. jakbym miała na zbyciu tyle kasy to sama chętnie bym taką kupiła :) wygląda rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achcojka
ja zrobiłam rodzicom chrzczonego niespodziankę w postaci fotoksiążki ze zdjęć z chrztu :) zamówiłam tutaj: http://fotobistro.pl/fotoksiazki i wyszło naprawdę super :) taka trwała pamiątka na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowa_polanka
Może postaw na taki trochę nowoczesny prezent i kup kartę podarunkową do jakiegoś fajnego sklepu z asortymentem dla dzieci. Ja np bardzo lubię ToysRUs:) Myślę jeśli rodzicom da sie wybór to będa zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×