Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile i jaka cena ?

ile farby na kuchnię 4x4 ? i jaka firma ?

Polecane posty

Gość ile i jaka cena ?

mam kuchnię o wymiarach 4na 4 i chcę pomalować ściany na jednakowy kolor ile zatem będę potrzebowałą farby ? 5 litry starczy ? na 2 warstwy ? błagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sobie mniej więcej policzyć.... np. dulux ma wydajność do 14m2/l (1 malowanie), więc załóż trochę mniej, np. 10-12m2/l. Weź pod uwagę wysokość kuchni i odejmij sobie okna, drzwi i takie tam... może starczy, zresztą opakowania są i tak chyba tylko 5L albo 2,5L, więc weź 5 a potem najwyżej dokupisz 2,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soprro
tak 5 l wystarczy tylko jak kupisz porządnej firmy to 2 x nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policz tak: 40 m2 ściany x 2-krotne malowanie farbą emulsyjną to daje 80 m2 do pomalowania ściany. Dodaj do tego 16m2 x 2-krotne malowane sufitu, to będzie 32 m2 sufitu. Więc wychodzi 80m2 ściany i 32 m2 sufitu. Przeciętna wydajność farb to 4-5 m2 z litra, więc wynik końcowy to będziesz mieć: 16 litrów na ściany i 7 litrów na sufit. Powinno z lekką nawiązką wystarczyć. A jeśli chodzi o firmę, to we Wrocławiu oplecam firmę TAFLA wykończenia i remonty. Robili u mnie niedawno łazienkę i jestem bardzo zadowolona. Nawet obiecałam, że będę ich polecać :) poniżej w stopce masz wpisany adres. Pozdrawiam i udanego remontu, Renia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×