Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubaśna

SZCZECIN - poszukuję towarzyszki

Polecane posty

Gość e1987
Mi idealnie w poniedziałek by pasowało do 13.30. Na basen najczęściej - wtorek , środa, czwartek i sobota , czasami niedziela. W poniedziałki i piątki nie chodzę nigdy :) Jeszcze nigdy nie byłam na fitnessie ... może pora się wybrać ale jest to dla mnie krępujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Czemu krepujace? Potraktuj to jako dobra zabawe:) ja np bardzo lubię zajęcia ze stepu (gdzie kroki łączy sie w choreografie) nieraz sie sama zgubię w krokach i robię zupełnie cos innego niż reszta grupy. Na początku tez mi było trochę głupio ale zawsze sobie mówię ze przychodzi tam dla siebie:) i lubię jeszcze TBC - ogolnorozwojowe (są elementy biegu itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e1987
może to głupie ale nie lubię jak ludzie widzą , ,że się pocę heh. Tak to może i nawet bym się zapisała na zajęcia :) mimo , że nigdy nie byłam . Najlepiej mi pasuje do godziny 13-14 stej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
Fajnie, że pomysł z soczkiem Wam się spodobał :), spotkamy się, pogadamy i będzie nam raźniej :(, chyba :p. Skoro Wy dwie obstajecie przy poniedziałku, to ja się bardzo bardzo postaram urwać z pracy na trochę. A gdzie byście chciały popijać ten soczek :)? Napiszcie może w jakich okolicach pracujecie / uczycie się, to znajdziemy jakoś wspólny środek :) e1987 a Ty też masz cosik do zrzucenia na wadze, czy ruch tylko dla zdrówka :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
Szczerze, to ja też nie mam się czym pochwalić - raz byłam tylko na zajęciach z piłkami..( Boję się zajęć z choreografią, bo mam problem z koordynacją i paraliżuje mnie strach, że nie zapammiętam kroków i przez to nie nadąże za resztą grupy. Nie wiem, czy tak by było, ale tak sobie nabiłam do łba i tego się trzymam. A te tbc, to na czym dokładnie polegają? Jest konkretny układ, czy poporostu różne ćwiczenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
po raźniej miał być :), a nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Jak nie poniedzialek -to moze wtorek? Napiszcie kiedy wam jeszcze pasuje. Mi ten soczek obojetnie gdzie byle byl dobry:) Jestem z okolic Pogodna, ale moge podjechac do centrum albo gdzies tam indziej - do ugadania:) TBC - na początu jest rozgrzewka na bazie podstawowych krokow, potem rozne cwiczenia, wlaśnie jakieś biegi, podskoki, trochę ćwiczen z hantelkami / czasem z gumami i ćwiczenia na brzuch. na koniec rozciąganie. Nie ma tu typowej choreografii więc nie ma się w czym zgubić. e1987 - zeby nie bylo widac ze się pocisz można zalozyć czarny t-shirt:) ale szczerze mówiąc tak nikt na to nie patrzy i nie Ty jedna się pocisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Aha - a jak się ociepli możemy chodzić na "kijki" (nordic walking) Ja niestety za basenem nie przepadam, więc jeśli o basen chodzi to nie będziecie mieć ze mnie pożytku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaśna
Urwę się z pracusi i dojdzie do spotkania trio :). Pracuję w okolicach Jasnych Bloni, może gdzieś tam w pobliżu byśmy się umówiły, np w Castelarii ? :) Jeśli Wam nie pasuje, to czekam na inne propozycje :) Jeśli chodzi o kijki, to nigdy nie próbowałam, ale uwielbiam spacery, więc mogą mi przypaść do gustu :), niestety ich nie posiadam :p Klub Mazowiecka 13 organizuje 10 marca o 12:00 na Jasnych Błoniach bieg kobiet 4km połączony z kijkami też 4km. Może być fajnie :), zapisy trwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Mi Castelaria pasuje:) Na ten bieg chetnie bym sie zapisala. Mam nadzieje ze do tego czasu moje łydki będą już w stanie biegac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syana, łydki mają prawie miesiąc, więc jest szansa :). Mi Castelaria też pasuje, poczekajmy na odpowiedź e1987 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e1987
Przepraszam troszkę mnie nie było :) Ja tylko wiem gdzie jest koło ronda Grunwaldzkiego... ale jakoś znajdę na Błoniach :) Nigdy tam nie byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Super. To widzimy sie w poniedziałek:) o której proponujecie - 12? 12:30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Dziewczyny co jest? Zyjecie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e1987
Cześćdziewczyny Przepraszam ja dzisiaj nie mogę jednak się spotkać..:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
A ja wciąż nie wiem na która jesteśmy umówione, a zaraz wychodzę z domu i nie będę miała dostępu do internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja Grubaśna
To ja Grubaśna. Nie mam do środx w domu internetu i mogę jedynie czasami z pracy coś napisać. Niestety ja też odpadam:-(:-(, nie będę mogła wyjść z pracy:-(:-(. NADAL JESTEM CHĘTNA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Dziewczyny jak tam u was nastroje? Ja wciąż chodzę do Active - karnet mam ważny jeszcze przez tydzień. Potem albo możemy dalej tam chodzić albo "namierzyć" nowy klub. Dajcie znać jak to widzicie? Może od razu umówimy się na ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syanad
Dziewczyny, nie odpuszczajcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syana
Dziewczynom chyba zabrakło samozaparcia albo motywcji...Szkoda:/ Ale może znajdzie się ktoś jeszcze kto nie podda się tak łatwo??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
Hej, Poszukuje opinie o North Gym. Warto? Jaka atmosfera, kadra? Myśle czy się nie bryknąć tam, ale cena 25 zł za 1 wejście jest wysoka wiec najpierw szukam opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna B
Witam, ja uczęszczam do North Gym w Szczecinie. Co do atmosfery, jak dla mnie super, Panie bardzo miłe i kulturalne, zarówno obsługa jak i uczestniczki zajęć. Z tego co wiem instruktorki mają wysokie kwalifikacje, prowadza zajęcia jeszcze w innych Szczecińskich klubach tj. PURE JATOMI, BENE SPORT, RADISSON. Klub czysty, miły w odbiorze i z klimatem. Mogę szczerze polecić, warto dojeżdżać tam niż do centrum, coś o tym wiem bo mieszkam na Arkońskim i jadę 15 minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina K
Czesc, ja tez od jakiegos czasu trenuje w silowni North Gym. Musze przyznac, ze klub ten spelnia moje wszystkie oczekiwania. Chodzilam do roznych klubow w Szczecinie, wiec mam pewne porownanie. Trenerzy sa mili i uprzejmi, zawsze sluza dobra rada. Klub czysty i zadbany, dobrze wyposazony. A co najwazniejsze - zajecia rozpoczynaja sie punktualnie (to dla mnie b. wazne). Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Kazdy znajdzie tutaj cos dla siebie, osobiscie uwielbiam spalac kalorie w tak milej atmosferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×