Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niewielka

praca nad sobą

Polecane posty

Od kilku lat silnie pracuję nad sobą.... nad poczuciem własnej wartości nad wyrobieniem własnego zdania i wygłaszania go innym w razie potrzeby. Gdybym nie zrobiła pewnych kroków kiedyś dziś zostałabym zadeptana przez wiele ludzi. Praca nad sobą to bardzo ciężka praca. Co robić gdy nadchodzi kryzys? Po tak długim czasie jest kryzys i wiem, że nie jest chwilowy. Jestem w ciąży dziecko planowane, bardzo chciane:) Ale są inni tysiące ludzi, którzy wiedzą lepiej co mam kupić, co zrobić jak zająć się dzieckiem. nie chcę wybiegać za bardzo w przyszłość, ale niestety martwię się już na zapas.... wiem, że gdy już urodzę będzie źle.... będę musiała bronić siebie i moje dziecko przed lawiną dobry rad itp.... A czy starczy mi sił??? Ciężko jest zawsze wyrażać mi to czego naprawdę chcę.... ale przez ostatnie lata szło mi naprawdę nieźle... Jak bronić się teraz gdy właściwie moja niewiedza przeraża mnie. Z jednej strony chcę zrobić tak jak ja uważam z drugiej strony myślę sobie przecież inni nie chcą źle doradzać.... a co ja tam wiem o dzieciach? Ale zaraz zaraz.... to będzie moje dziecko i dobrze wiem co jest dla niego dobre.... Miotam się. Niech już będzie wiosna. Właściwie wiem, że nikt tutaj mi nie pomoże, choć czasem dobre słowo dużo daje. Jednak nauczyłam się, że muszę sama nad sobą pracować i sama osiągnąć niezależność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×