Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia0007

Co bedzie modne na wiosnę i w lecie?

Polecane posty

Gość gość
Solar na tapecie i dobrze, bo tam naprawde ładne, stylowe rzeczy można kupić, jestem na tak ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekla89
W Solarze naprawde można znaleźć ciekawe i modne ciuchy, do tego eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solar ma faktycznie ponadczasowe ubrania i dodatki, fantastyczne zdobienia, ale wydaje mi się, ze ich styl jest nieco zbyt poważny... Kobieta w wieku 30 lat ma problem, aby się tam ubrać. Ja osobiście wyglądam we wszystkim zbyt poważnie i ... starzej :P Ale za to piękne mają szale, torebki i biżuterię :) Niestety nie ma określonych sklepów, które będą Tobie odpowiadać, moda się zmienia i sklepy z asortymentem wraz z nią. Modne jest zawsze to, co uniwersalne- pastelowe kolory, czerń, biel, szarość :) A to jak Ty to połączysz i co z tego stworzysz, będzie zależne tyllko od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Folk i aztek w tym roku bedzie dominowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie na szelki dla kobiet? wystarczą jeansy i zwykła biała lub czarna koszula a do tego szelki w modnym wzorze i już najprostsze ubranie zyskuje modny wygląd, tu znajdziecie kilka wzorów takich szelek i inspirujące zdjęcia:-) http://qukeria.pl/?p=2912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z szelkami- świetny! Bardzo fajny dodatek do stroju. I nie będziesz potrzebować już żadnej biżuterii! A gdzie kupowałaś szelki dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o buty, to modne beda trampki, szczegolnie Converse albo vans (tutaj znajdziesz ciekawe modele http://shushu.pl/Modne-trampki ) jeśli chodzi o odzież to pastele znowu wrócą do łaska, ale modne będą też mocne i wyraziste kolory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2851
W tym sezonie nadal będą modne kwiaty, wzory etniczne i ludowe, do tego cały czas sportowy szyk, (który z powodzeniem można połączyć z wysokimi koturnami lub zwykłymi tenisówkami), kolorowe koszule w kratę, plisowane spódniczki i metaliczny połysk. Tego lata nie obejdzie się bez dresowych spodni, lub jakichkolwiek części garderoby z dresowej dzianiny. Uwielbiam taki styl! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLORubran
W internecie można znaleźć strony o tym co będzie modne w danym czasie. Osobiście czytałam wiele artykułów o tym skąd czerpać informacje o aktualnej modzie. Polecam przeczytać http://chichotistebna.pl/wiedza-o-aktualnej-m odzie-skad-ja-czerpac/ . Ja na podstawie tego tworze własne ubrania. Myśleliście kiedyś o tym? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×