Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia0007

Co bedzie modne na wiosnę i w lecie?

Polecane posty

Gość Natalia0007

Od niedawna zastanawiam się co będzie modne tej wiosny oraz tego lata. Przede wszystkim interesują mnie kolory dominujące w tym roku w lecie i na wiosnę. Jakie będzie się nosić sukienki, spodnie, bluzki i inne rzeczy :)Zależy mi żebym się wyróżniała. Lubie kolorowe ubrania i dlatego chcę żeby nie były za ciemne. Doradźcie mi jak zmienić swój styl na lepszy . Pomocy :) Natalia0007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie jak na ten moment rzucił mi się w oczy nowy trend dt. balerinek, najmodniejsze w tym sezonie będą miały kształt kapcioszków ale za to wyszywanych ćwiekami:) Kupiłam już jedną parę na http://www.zlotewyprzedaze.pl/Sale/Sale/Index ale wydaje mi się, że ostatnio pojawiły się też w H&M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoskasamoska6
Zawsze modny jest ciekawy i oryginalny t-shirt. Takie znajdziesz w sklepie www.megakoszulki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzaneczka
Ja słyszałam, że wzory wzory wzory. Do tego kolory, czern i biel i elegancki styl sportowy. Czyli nic nowego tak naprawde, czekam na jakis przełom w modzie, bo narazie robi się nudno :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tristana!
grzeneczka co ty gadasz! żadna nuda, mnostwo mozliwosci! Ja jestem zachwycona. Poprostu musisz szukać inspiracji i znaleźć odpowiedni spodób jak ugryźć tą modę, jest tyle mozliwosci ze nie ma szans na nudę, osobiście polecam ci rozne blogi szafiarskie, tam jest mnostwo inspiracji bo dziewczyny trzymaja reke na pulsie, do tego ja ostatnio wchodze na fanpage PH Matarnia, tam szukaja twarzy wiosennej kampani wiec dziewczynyw rzucaja swoje kandydatury, obłędne stylizacje (dam ci linka na dole). Tak więc, stay calm i eksperymentuj z modą :D https://www.facebook.com/matarnia.parkhandlowy/app_305439669577944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbzjd
Ja ogolnie wole sezon jesien-zima,jest wiele ciekawszych propozycji w sklepach niz na lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eny
no heeeloł - na wiosnę i lato to printy kwiatowe !!! Absolutnie kwiatowe gadżety, sukienki w kwiaty, takie w stylu hippie albo w lata 60, szpile w kwiatowe wzory itp itd:P http://shushu.pl/obuwie/platformy-w-kwiaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TwistedGirls
Tristana! powiem ci, że Daria Dębiec faktycznie mnie zainspirowała, ale niestety nie użyła ona zbyt dużo trendów w swojej stylizacji. Mega podoba mi sie połączenie skóry i futrzaka. Tyle roznych stylizacji ze faktycznie PH Matarnia ma w czym wybierac ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnadetta
No skóra i futrzak to meeega wygląda. Też jestem fanką :) A ta dziewczyna z aplikacji fajna, ale troche za smutno jak dla mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0sweetness0
Nie ma nad czym się zastanawiać ,wejdź na STYLOWI.PL i będziesz znała najnowsze trendy na najbliższe sezony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarta1
przede wszystkim postaw na kolory i odjechane nadruki- chcesz się wyróżniać, to zapraszam do zakupów na www.megakoszulki.pl każda jest w oryginalnym stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnabizuteraia
A jaka bizuteria ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
A ja uważam, że największym hitem tego i wielu przyszłych sezonów będzie ubranie namalowane na nagim ciele. Takim strojem zwrócisz uwagę każdego. Nie śmiejcie się, na prawdędamska moda zmierza w tym kierunku. Coraz bardziej przylegające legginsy, coraz bardziej opięte topy, a wszystko po to, by pokazać więcej niż konkurencja szzcegółów anatomicznych "idealnej" figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoto;) http://allegro.pl/baletki-zlote-atmosphere-skora-weza-i3077931149.html i skóra http://allegro.pl/sukienka-laczona-new-yorker-skora-bluza-i3060323573.html 10 styczeń waga 78,8kg, 157cm ..... jakoś leciało pomału 02.03.2012r- 66,2kg 21.03.2012r- 63,6kg 21.04.2012r- 58,1kg 27.04.2012r- 57,2kg 27.06.2012r- 52,6kg 15.07.2012r- 51,8kg - III FAZA!!! 24.12.2012 - 50,1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulkamulka
Jeśli chodzi o biżuterię to modną znajdziesz na pewno w sklepie internetowym Galerii Artystycznej KuferArt:) Warto zajrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam ostatnio w Solarze i upatrzyłam sobie kilka eleganckich ciuchów na ciepłe dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elegancka19
radze odwiedzic solar-company.com.pl, duzy wybór modnych i eleganckich rzeczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi66
Ja też przepadam za Solarem! Nawet bardzo, szczególnie jak cos bardziej eleganckiego potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka891
sukienke jakąs zwiewną, w solarze sa ładne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieram sie wlasnie na poszukiwania jakis modnych eleganckich rzeczy, wiec skoro tak, to na pewno odwiedze Solar ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×