Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olejekarganowyolejekarganowu;

gdzie kupic olejek arganowy? faktycvznie taki dobry??

Polecane posty

Gość haniakoc
Ja kupuję na www.topdrogeria.pl Szybko i sprawna obsługa no i towar najwyższej jakości. Oleju arganowego używam moich bardzo zniszczonych włosów, ale nie jest to jedyny produkt który tam zamawiam. Zdeydowanie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam olej arganowy na olx. O ile dobrze pamietam to był olej firmy efas. Wg mnie najlepszy jaki miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olejek arganowy mozesz wcierac w koncowki, swietnei je odzywia, zapobiega rozdwajaniu sie :) lub olejuj cale wlosy :) ale to moze cie dosc drogo uczynic.. olej arganowy jest dosc drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3w1 z bielend. Kupuję go w drogerii albo w rossmannie albo w naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bielenda nie ma prawdziwego oleju arganowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu uwazasz ze bielenda nie ma prawdziwego olejku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie jest to 100% olejek argaony ale i tak go lubię. Niestety 100%owy olejek kosztuje ok 80 zł za chyba 15 -20 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się za prawdziwy olejek z apteki trzeba zapłacić bardzo dużo. Ten ładnie pachnie i się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W salonie do którego chodzę na zabiegi kosmetyczne jest w sprzedazy olej arganowy, prawdziwy, z certyfikatem. Mają kilka pojemnosci 30 ml za 20 zł, 50 ml za 35 zł , 100 ml za 65 zł. Wszystko pakowane w buteleczki z psikawką i kartoniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycynowy czy arganowy to zależy już od potrzeb indywidualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejek arganowy to jeden z moich ulubionych kosmetyków. Najlepszy jest oczywiście ten z Maroka, więc podczas ostatnich wakacji kupiłam sobie całkiem spory zapas tego cuda. Polecam! Jeżeli lubisz rozkręcać różne przedmioty w domu i umiesz je naprawić, to mój blog jest właśnie dla Ciebie! Wszystkie nowinki i odświeżone starocie, pod jednym adresem. Wejdź http://vlicwinski1992.soup.io/ i sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy olejek jest firmy Efas. Ja znalazłam firmę, która sprzedaje przez olx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam olejku arganowego nie tylko do włosów ale i na twarz. :) W obu przypadkach jest znakomity. Kupuję go teraz na http://sklep.profarm.com.pl/ , jest naprawdę dobry, w dodatku w fajnej cenie jak za taką pojemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy olej arganowy to ten w 100% stężeniu (nie żaden "olejek" tylko "olej"), ekologiczny (np. z cert. ecocert) w ciemnej szklanej butelce. Ja ostatnio zakochałam się w oleju arganowym Mokosh do kupienia na www.mokosh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to butelce olejek tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale przez to że olej arganowy jest tak popularny to sprzedawcy chcą sobie zarobić na jego podróbkach. najgorzej że sporo osób nie potrafi odróżnić tego oryginalnego od tego nieoryginalnego. ja zawsze kupuję w Esent i wiem że nic takiego mnie nie spotka. ogólnie mają tam sprawdzone kosmetyki naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno mogę polecić sklep marokogust.com. Kilkakrotnie zamawiałam tam już kosmetyki, sklep prowadzi też sprzedaż mebli i akcesoriów, sprowadzanych z Maroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry, odzywia wlosy i naprawde są mega gladkie i zdrowsze, poza tym mozna tez na cere stosowac i na dlonie... ja zawsze stosuje ten kupiony tu www.sklep.profarm.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek Arganowy to wyjątkowy olej lecz nie należy traktować go jako najważniejszy czy też najlepszy pośród tak licznej grupy olejów jakie występują w naturze. Jednak olej Arganowy jaki sprzedaje www.goldenoil.pl jest pochodzenia z Maroka i ma wszystkie dopuszczenia poprzez badania w laboratoriach. Posiada także wiele certyfikatów spożywczych i kosmetycznych. Jest to najprawdziwsza postać oleju Arganowego do cery twarzy, włosów, paznokci i innych zastosowań jak masaż. Olej dostępny w Krakowie ul.Szpitalna 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam poraz kolejny z firmy AVEBIO - w szklanej buteleczce z certyfikatami, także raczej nie jest oszukany. Zresztą jestem zadowolona z niego. Pierwszy raz kupiłam przez strone AVEBIO, a teraz niedawno znalazłam ten sam w promocji na www.zielone-drzwi.pl - także uzywam i patrze jak zmarszczki znikają.... nanannana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniak77
proszę sprawdzić na https://arganlife.pl z tego co wyczytałam nowa firma na rynku Polskim, dobrze sobie radzi za granicą. Obecnie testuję jakość, jak na razie w porządku. Kupiłam też koleżance na prezent bo butelkę mają rewelacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek arganowy znam od szamponu z Chantal. I uważam, że jest po prostu genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje olejki w aleolej. Mają fajny wybór, i duży co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×