Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Je taime mon amour

Otchłań Namiętności - TV4 od poniedziałku do piątku od 17.00-19.00

Polecane posty

Gość jdfhgfujtrugfhtrfhbvhdxhtrfj
No wczora byl fajny odcinek..jeden z lepszych...i to porwanie elisy hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florlanducci
racja, wczorajszy odcinek jeden z lepszych w całym serialu. wyznanie Flor, pokazanie Alfonsinie co zrobiła, porwanie Elisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmina  straci  dwie  nogi,
zabije się z rozpaczy zakochani są razem , powiększy się rodzina Paloma urodzi córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra serial sie skonczyl ,podsumujmy moim zdaniem najladniejsze aktorki /dziewczyny 1. Florencia! Śliczna i zgrabna, szczuplutka 2. Kenia - nietypowa uroda, jak modelka, jak topmodelka 3. Paloma - ładna i fajnie gra Elisa natomiast niezbyt mi się podobała. Carmina - trzeba przyznać świetna z niej aktorka, zauważyłam to zwłaszcza w 2-3 ostatnich odcinkach. Podobała mi się też akcja Alfonsiny z Gabinem jak mu wkręciła bzdury. TO czego żałuję - mogliby pokazać na koniec,że Horacio wyszedł z paki i jest z Dolores a Braulio wrócił do tej ładnej brunetki i mają kolejne dziecko. Nie pokazali też co się stało z Sabriną i jej matką i Paolem, albo nie pamietam. Dzieci - Paloma i Gael mają 2 córki : Remedios i Estefanię a Elisa i Damian - synka - Augusta i starają się o nowego syna - którego nazwą Rosento :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paolo zginal pare odcinkow wczesniej, zabity na polecenie Gabina (tego chciala Carmina). Begonia wyjechala z miasteczka poniewaz oskarzyli ja o zabojstwo Paola i wszyscy sie od niej odwrocili. Corka Begonii wyjechala do Afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka DULCE MARII
gwiazda telenoweli zbuntowani (rebelde) i zespołu meksykańskiego rbd - dulce maria - może przyjechać do polski !!!! więcej info na facebooku: dulce maría w polsce / evento de dulce maría en polonia i rbd-polonia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×