Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Je taime mon amour

Otchłań Namiętności - TV4 od poniedziałku do piątku od 17.00-19.00

Polecane posty

Co sądzicie? Ja lubię tego księdza :) Lubię go z Cuando Me Enamoro ;) gra tez ten słuzacy gdzie on grał? w Mi Pecado tak mi sie wydaje. i też go lubię. Mam nadzieję,że bedzie z tą ładną służącą a nie tą brzydką. Chociaz ta brzydka też jest dobrą osobą. Staruszka czarnownica z Morza miłości, jest spoko, a co sie stało z rodzicami jej wnuczki? Paloma jest bardzo ładną dziewczynką. Elisa jest ruda, ale też słodka, milutka. Ten koleś co ją zabrał na koniu, przystojniaczek. Ten drugi bardzo podobny i też sympatyczny. Ciekawe co bedzie dalej. Caramina jest okropna! :O też z Mi pecado... A jakiego niby wyznania jest ona i jej zmarła siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisa gruba jest, duże pol
iczki jak chomik Latynosi śmiesznie grają , tak dziecinnie, spalona małpowata ciocia, wytrzeszcz oczu niebieskich z soczewkami telcia jak wszystkie zdrada zło intryga żądza uczucie wierna służąca ksiądz , przyjaciel rodziny pani domu, piękna, władcza kochanka, czupiradło, piersi sztuczne, krótka sukienka, szpilki, mocny makijaż Dorosła Elisa pokaże swoje wdzięki, obfity biust, okrągłą twarz, mężczyźni dwa ciacha u jej boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego elisa ma miec 2 facetów ciacha a nie Paloma? Paloma ładniejsza... która pani domu jest piekna? chyba nie ta wredna Alfonsina :O żona doktora jest nawet ladna, kojarzę ją z innej telenoweli, jakiejś starej haha dobrze ujęłaś spalona małpa ta kochanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paloma jest ładniejsza
od Elisy:), ta druga przypomina mi trochę Annę Muchę, ten styl poruszania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegi na dekolcie
koszmarne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare dni temu Elisa miala znowu uwydatniony biust, jest porządna, ale musi ubierać się jak zdzira? :O Paloma ubiera sie skromnie i ładnie.Dziwne,że nie ma adoratorów. Kenia jest przepiękna, to musi być jakaś modelka, czyżby Augusto sie w niej zakochał? ona ma 17lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florlol
Carmina jest okropna.. te włosy i oczy :/ Elisa i Damian tworzą ładną parę, tak samo jak Gael&Paloma oraz Flor i Enrique ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola pierwsza milosc.
mi sie bardziej podoba Enrique + Paloma, a Gael mnie irytuje, olał Palome, Paloma jest super! Elisa taka sobie... ta corka lekarza naiwna, glupiutka, jak jej matka, Kenia byla mlodziutka ale madra, sprytna, przepiekna, szkoda,ze zginela, smierc Augusta mnie zszokowala! jeszcze tyle intryg moglo byc... Carmina troche wyladniala, ma mniej wylupiaste oczy teraz, troche lepiej wyglada, albo juz moj wzrok przywykł do jej specyficznej urody, Alfonsina tez troche jakby odmłodniała, zwłaszcza jak sie usmiecha i mowi o wnuku. Ma jakaś obsesje wnuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskakskakskakska
Carmina ma tak specyficzną urodę że nie można na nią patrzeć ;/ Jak ją pierwszy raz zobaczyłam w Moim Grzechu to myślałam, że ona jakaś chora jest.. Nie mówiąc o tym, że na każdym planie zdjęciowym jej się coś przytrafia (tym razem skręciła kostkę) Paloma i Enrique też ładnie wyglądają ale wolę parę Flor&Enrique (Flor się bardzo zmieni jak wyjdzie na jaw jej fikcyjna ciąża) Gael też się zmieni jak zrozumie, że to nie Elisa a Paloma jest jego miłością. I taki SPOILER... Carmina zabije ojca Lupe ;/ ona się wszędzie wepcha gdzie jej nie trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jxfdgfhnjytgjytkytttuui
Camina jest z pochodzenia Niemka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskakskakskakska
wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comoduele365
Elisa jest ładna :) grała Vico w zbuntowanych i Terese w Teresie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamikk
Ja nie lubie Elisy. Jest egoistka ,bedzie chciala wyjsc za Gaela nie kochajac go. Paloma nie bedzie chciala juz sie z nia przyjaznic. Najlepsza para wg mnie to wlasnie Paloma i Enrique.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamikk
Elisa dla mnie nie jest ladna wyglada jakby miala zajecza warge i pileczki w policzkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florlanducci
chcecie jakieś spoilery z otchłani, jak coś to pytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
mozesz pisac, i tak tego nie ogladam,ale zabicie ojca Lupe to przesada :( uwielbiam go, cudowna postac, co prawda gra dosc podobnie jak w Cuando Me Enamoro, ale i tu i tam byl swietny, chcialoby sie znac go osobicie, wesoly, cieply... Niech go nie zabija :( prosze powiedz że to nie prawda. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jxfdgfhnjytgjytkytttuui
Carmina go zabije niestety.....za duzo on wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florlanducci
Carmina zabije ojca Lupe ponieważ on już nie będzie księdzem i będzie mógł powiedzieć wszystkim co zrobiła przed laty. Zabije go w 147 odc. przy grobie Estefanii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KisielWmajtkach
Gabino Mendoza- największe ciacho w świecie!!!sam sex!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florlanducci
wczoraj były odcinki 113 i 114 :) a zakończyło się tak, że Damian i Florencia stali nad trumną Guida Landucci i zapłakana Flor powiedziała, że całe to poświęcenie poszło na marne bo ojciec i tak nie żyje, a Damian w szoku że jakie poświęcenie a ona do niego "chcesz wiedzieć co Alfonsina chciała w zamian za uwolnienie ojca z aresztu? kazała mi zajść z Tobą w ciąże.." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiilleennaa1987
OOOOOOOOOO i przegapiłam taką scenę?! :( to musiało być exktra, chcialabym zobaczyc mine Damiana no i Flor, jak to zagrała...Ogólnie bardzo ładna z niej aktorka, podobała mi się w już Mój Grzech.Jesli 113 i 114 to ksiadz jeszcze pozyje...szkoda,że umrze :( Ciagle kogos zabijaja. I co teraz zrobi Flor? z kim bedzie? Enrique wyznał miłość Palomie :) (albo mi się to śniło :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florlanducci
Mozesz ogladnac powtorke w poniedzialek 9.30 - 11.30. Flor jeszcze bedzie udawala ciaze do 130 odcinka a potem wyzna prawde.. I zacznie biegac za Enrique bo zrozumie ze to jego kocha ale on nie bedzie chcial jej uwierzyc. Ale na koniec beda razem i zaadoptuja dziecko ;) pasuja do siebie. Enrique powiedzial ze cos czuje do Palomy ale nie wie czy to milosc, bedzie chcial byc ojcem dla dziecka Palomy i zaproponuje jej malzenstwo. Na poczatku Paloma sie zgodzi ale potem Gael dowie sie o wszystkim, poprosi ja o reke i ona w koncu wyjdzie za maz za niego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam15latek
Hej hej zajebiscie ze ktos wkoncu zalozyl topik o tej zaaajebistej telenoweli!!! ;) codziennie z familia zasiadamy od 17 do 19 przed telewizorem I ogladamy haha :D dla mnie najlepiej gra Gabino chociaz to kawal chama kazal zabic Blanke itp. Ingrid tez niezla suka zabila ojca Florenci a o Carminie to naeet pisac mi sie nie chce! A wiecie ze ta matka Elisy w serialu co gra Estefanije to polka? W krakowie sie ur. Ludwika Paleta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florlanducci
My z mama tez ogladamy, swietna telka :) Carmina robi zajebiste miny haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam15latek
Haha niezla tez jest Ramona ta babcia palomy jak walnela szyszka w glowe gabina. Albo jak ten Vincente ten' syn' Gabina zaprowadzil do hacjendy Gabina to corke doktora sabrine I ona tam dostala tych skurczy to Gabino poszedl jej pomoc tylko dlatego zeby nie 'zdechla' jak to ujal w jego hacjendzie tylko na ulicy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam15latek
I troche Gael mnie wkurza ze chce miec Elise na wylacznosc taki strasznie nerwowy jest z byle powodu sie drze, no ale lepsze to niz ten caly Gabino :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florlanducci
On jest chory, biedna Ingrid :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×