Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sekretne życie biedronek

Po raz kolejny spędziłam wieczór na przeglądaniu

Polecane posty

Gość Sekretne życie biedronek

zdjęć znajomych na fejsbuku i jak zwykle wywołało to u mnie przygnębienie. Fotki z imprez, wszyscy wyluzowani i uśmiechnięci, dużo osób oczywiście w związkach, a jeśli nawet nie, to przynajmniej ze sprawdzoną gromadką u boku. Będą mieli co wspominać na starość, będą mieli zdjęcia z tymi, którzy byli im bliscy... Nie to co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelllina Lilly
nie zapominaj, ze fb to trochę show, pokazówka przecież nikt nie wklei zdjęć swoich porażek, kłotni z partnerem, czy innych problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się :)
nie martw sie na wszystko przychodzi odpowiedni czas, Ciebie tez spotka szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretne życie biedronek
Owszem, ale samo to, że gdzieś wychodzą, spotykają się w liczniejszym gronie, że są tam lubiani, akceptowani. Ja niestety nie mogę na nic takiego liczyć, zajmuję niską pozycję w towarzystwie, i z tego też powodu przegrywam swoją młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się :)
dokładnie, ja tez na fejsie wstawiłem ileś udanych fotek ze swego pojebanego i często na maksa przykrego życia. A wygląda to tak jak bym był szczęśliwym człowiekiem. Chyba tylko dzięki wrodzonemu optymizmowi jeszcze się nie załamałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretne życie biedronek
Pytanie tylko kiedy. Czekam na cud już od wielu lat, i choć mam jakichś tam znajomych, to wszystko kończy się na kontaktach czysto studenckich na uczelni. Choć chętnie bym poszalała w dobrym towarzystwie, wiem, że przez to, że uchodzę za cichą osobę, i tak nikt nigdzie mnie nie zaprosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się :)
teraz poznałem laskę, która ma od cholery znajomych, ciągłe imprezki i szczerze to przeszło mi kompletnie. Tylko jej zależy na tym żeby gdzieś ciągle chodzić boszzze. Jak ja mażę o jakiejś spokojnej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psyhopatic
To nie do konca jest tak udane i zajebiste jak wyglada. Widzisz tylko to co pokazujacy/a chce ukazac na swiatlo dzienne. Czym spowodowana jest Twoja niska pozycja?, jak to ujelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się :)
Wiesz co, towarzystwa się zmieniają, może poznasz kogoś, zainteresuj się czymś, może jakieś zainteresowania Cie z kimś połaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psyhopatic
Przez to, ze jestes cicha ? Bzdura totalna. Mozesz byc z wierzchu szara, a w srodku kolorowa. Ale osoby mialkie, plytkie nie dostrzega. Chyba wiesz, ze to co wartosciowe zazwyczaj ukryte jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się :)
bingo, świeta prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretne życie biedronek
Chyba tym, że jestem strasznie nieśmiała i nie umiem swobodnie rozmawiać i przebywać z ludźmi. Zawsze mówię zbyt szybko, nerwowo, co pewnie da się wyczuć. Kontroluję swoje zachowanie, nie umiem wyluzować, a jak próbuję to zmienić, to i tak bez powodzenia. Każdy widzi moje braki interpersonalne, co też jeszcze niekorzystniej wpływa na mój obraz siebie. A swoje, niestety, przeżyłam. Ciągle odrzucana, wyszydzana, upokarzana jako dziecko, teraz z trudem odnajduję się wśród wygadanych koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psyhopatic
Jesli to poprawi Ci samopoczucie, to moj pies ma tam konto.:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie własnie
jesteś wartościową osoba, jeśli tyle przeżyłaś, sto razy wolałbym z Toba iść gdziekolwiek, niż z jakąś wygadaną panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psyhopatic
Juz rozumiem. Niesmialosc mozna pokonac, nerwowosc opanowac. Upokorzenia wybaczyc, jednak przEnigdy nie ufac osoba ktore Cie skrzywdzily. Nie myslec o tym, nie dokarmiac to zdechnie to o czym chcesz zapomniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretne życie biedronek
Znalazłam sobie rok temu kilka pasji, którym poświęcam się w wolnych chwilach, ale do bycia w tym wybitną nieco mi jeszcze brakuje. Nie ukrywam, że problemy, jakie mnie nękały i towarzyszące im depresyjne stany sprawiły, że zaniedbałam rozwój siebie samej i mam duże braki w niektórych dziedzinach. Dopiero teraz się odradzam. Mam wiele pomysłów, rozpiera mnie energia i chcę podejmować się rozmaitych działań, ale brak towarzystwa uniemożliwia mi ich realizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretne życie biedronek
I jeszcze jedno - nie miałam i nadal nie mam szans u żadnego z facetów, w których kiedykolwiek się podkochiwałam. Jestem dla nich zbyt głupia, za interesująca, choć staram się to zmienić. Zostają jedynie jacyś desperaci, którzy myślą, że taką dziewczynę jak ja jest łatwo poderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretne życie biedronek
To miłe, że tak sądzicie, jednak prawda jest taka, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. To te wyszczekane, pewne siebie przejmują pałeczkę. One zdobywają najlepszych facetów, one liczą się w towarzystwie. Takie jak ja giną w tłumie. Wrażliwość i delikatność teraz nie mają już znaczenia, a ja robię wszystko, by się wyzbyć tych cech. Zbyt dużo się wycierpiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie własnie
byłaś na nowym Tarantino ? Dijango ? Idziesz ze mną ? haha albo fajna zajawka ostatnio, gra w badmintona co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psyhopatic
Czyli przydalby sie ktos wspierajacy Cie, mobilizujacy. Malymi krokami z uporem, to co napisalas. A juz jak odniesiesz sukcesy, wtedy mnstwo osob pojawi sie wokol Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretne życie biedronek
za mało interesująca' miało być oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie własnie
proszę Cię, tylko nie to... wrażliwośći delikatnosć to cudowna cecha u kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretne życie biedronek
Nie, jeszcze nie byłam. Wybieram się jutro na Festival Filmów Bałkańskich w Katowicach, poza tym bardzo chciałabym zobaczyć "Drogówkę" Smarzowskiego i "Nieulotne". A, i "Życie Pi", bo zachwyciłam się książką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie własnie
jesteś właśnie bardzo interesująca, qrcze... muszę iść spać, padam z nóg poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psyhopatic
Glupia to Ty na pewno nie jestes. Wrazliwosc, delikatnosc chcesz zabic ? Blad i chcesz upodobnic sie do ogolu. Nie lepiej identyfikowac sie z tym co nietuzinkowe, rzadko spotykane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie własnie
mhhh, w Katowicach ??? szkoda ze nie trochę bliżej mieszkasz, może byś zgodziła się iść ze mną do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie własnie
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretne życie biedronek
Otóż to. Potrzebuję kogoś, kto zaakceptuje mnie taką, jaką jestem. Kogoś, kto nie będzie wytykał moich braków, równocześnie inspirując do podejmowania kolejnych kroków. Bo, pomijając te kompleksy, mam ogromną wolę życia, chcę się rozwijać, tworzyć, poznawać świat. Obecnie kończę studia, które wybrałam pod wpływem innych, w przyszłości jednak chcę się kształcić na jakimś kierunku artystycznym, bo to właśnie w takich klimatach odnajduję się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekretne życie biedronek
Może nie tyle upodobnić, co stać się ciut bardziej wyrazistą i pewniejszą siebie, pozostając równocześnie sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psyhopatic
Kompleksy masz tylko wedlug osob zlosliwych. Na mnie czas na spacer, a Ty nie zgub sie w zyciu malarko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×