Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Andalazja 81

Prezent na rocznicę ślubu rodziców

Polecane posty

Gość bilecia
Romantyczna kolacja w dobrej restauracji jest najlepszym rozwiązaniem. W Akademii na Różanej warto uczcić każdą rocznicę, ja z mężem raz na jakiś czas pozwalamy sobie na tę przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 25 rocznicę ślubu kupiłam rodzicom wycieczkę do Grecji, a w ramach niespodzianki dostali ode mnie po parze kolorowych skarpet od www.freakfeet.pl. Byli uradowani i stwierdzili, że oba prezenty są świetne. Niewielkim kosztem wywołałam uśmiech na ich twarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia2578
Ja swoim rodzicom na 30 rocznicę ślubu kupiłam dzień w spa, byli zachwyceni :) Wrócili do domu bardzo zrelaksowani, potrzebowali takiego dnia dla siebie. Mogę polecić Ci samui spa w konstancinie - rodzice byli zachwyceni masażami wykonywanymi przez balijki. Sama często korzystam z masazy w tym spa - ich ofertę przejrzyj sobie na ich stronie http://www.samui-spa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal. Większość postów pisana jest przez naciagaczy reklamujacych swoje produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Restauracja na Mokotowie
Kolacja w eleganckiej restauracji to klasyk, który zawsze się sprawdza. Mogę polecić - https://restauracjaakademia.pl/. Mają świetną kuchnię i przesympatyczną obsługę, idealny prezent na rocznicę i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co byście powiedzieli na zorganizowanie wczasów dla rodziców - seniorów? Ja postawiłem na prezent tego typu z którego moi rodzice byli bardzo zadowoleni. Wybór padł na Ośrodek Lazur http://www.lazurosrodki.pl/ nad morzem w Poddębiu. Bawili się tam wyśmienicie, wypoczęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że podróż życia do krajów orientu to byłoby coś. Ja byłam z biurem podróży CT Poland w Chinach i to był najwspanialszy czas jaki kiedykolwiek przeżyłam. Myślę, że po tylu latach małżeństwa bardzo ucieszyliby się na taka niespodziankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.06 Ja ostatnio zakupiłam przepiękną statuetkę z grawerem rodziców ze zdjęcia ślubnego byli bardzo zadowoleni http://www.dukat24.pl/pl/c/Prezent-na-rocznic e/65 praktyczny i porządny prezent na długie lata. xxx Pytam serio - co jest praktycznego w takim prezencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolata

my na rocznicę ślubu rodziców trochę się wykosztowaliśmy ale było warto widząc ich reakcję 🙂 bowiem kupiliśmy im bilety na wycieczkę Mozaika Izraela z Konsorcjum - zobaczenie Izraela od zawsze było ich marzeniem, które nam udało się spełnić! a na dodatek jak się okazalo po ich powrocie, wykorzystali tą wycieczkę do maksimum i odnowili w Kanie Galilejskiej przysięgę małżeńską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ja swoim rodzicom na 30 rocznicę ślubu wykupiłam pobyt w hotelu Lido dom przy plaży, w Gdańsku nad samym morzem. Byli bardzo zadowoleni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możliwości i pomysłów jest dużo, ale jak wybrać prezent który nie będzie po miesiącu zalegał w szafie rodziców? Wyszliśmy z takiego założenia wybierając obraz 3D z wygrawerowanymi życzeniami i imionami rodziców https://www.olx.pl/oferta/prezent-na-rocznice-slubu-dla-rodzicow-30-40-50-rocznica-CID49-IDyBjT9.html Z perspektywy czasu wiem, że dokonaliśmy dobrego wyboru, bo obraz sprawił dużo radości i od roku wisi na ścianie w domu rodziców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dude

A rodzice czytają książki? Może czytnik? Mam małe doświadczenia z czytnikami, posiadam jeden od wielu miesięcy, a mianowicie inkbooka explore, jednak myślę że dla starszych ludzi to by był super prezent, można regulować wielkość fontu itd. Jeżeli czytają to myślę że to byłby spoko pomysł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralek55

te obrazy 3D są w realu bardzo atrakcyjne my kupiliśmy taki https://sprzedajemy.pl/obraz-drzewko-podziekowania-dla-rodzicow-lub-mamy-pomysly-warszawa-2-7cf768-nr58357963 i zrobił mega wrażenie na rodzicach i gościach. Moim zdaniem jest również dobrym prezentem na rocznicę ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zamówiłam dla rodziców kosz upominkowy z poczty kwiatowej, siostra za to przygotowała album ze zdjęciami na pamiątkę. Zorganizowałyśmy też rodzicom imprezę niespodziankę. Zaprosiliśmy rodzinę i znajomych do świętowania 30 lecia ślubu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawym pomysłem na rocznicę dla rodziców jest grawerowane serce. Personalizacja nadaje oryginalności i cena na sklep.tuprezenty.pl całkiem przyjazna.  serduszko-drewniane-jako-prezent-na-rocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mama i tata już swoje lata mają i żeby im ułatwić sprzątanie kupiłam im z siostrą irobota brava 390 T. Nachylać się nie muszą, a  w tym wieku to już stawy nie takie. Dom mają duży a robot nie dość, że zamiecie to i jeszcze wymopuje podłogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkoff

Ja ... sam reklamowy spam, wypierdalac z tym gownem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz czegoś oryginalnego np z własnymi życzeniami lub podpisem to radzę wygooglować pracownia tuprezenty Tam można zamówić personalizowane prezent dla rodziców i nie trzeba wydawać całej wypłaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×