Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojtam ojtam

w jakim banku konto firmowe?

Polecane posty

Gość ojtam ojtam

w jakim banku najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytacz pospolity
Mam w BPH od wielu lat i póki co nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z tanszych 5 zeta miesiecznie za karte Multibank, millenium tez chwale ale tam 15, za to bezplatne przelewy, ale glowy nie daje bo juz dawno tam bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już raz napisałammmm
Bura Bank Warszawa , koło Sejmu , tam wszystkie Buraki maja kąta Bankwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertttt
Posiadam konto w Idea Banku od 2 miesięcy i jestem zadowolony z ich warunków: przelewy za darmo, prowadzenie konta również bez opłat no i debet 5000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za konto? Orientujesz się czy mają jakieś przyjazne konta dla startujących, młodych firm? Chętnie bym się przeniosła gdzieś, bo źle wybrałam bank za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam PKO.BP i pekao.sa czyli żubra , są po prostu za drogie można spróbować w BOŚ sporo osób ten bank chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zapraszam zatem do skorzystania z oferty kont dla firm w Idea Banku. Nasza oferta jest obecnie jedną z najlepszych na rynku. Konta FIRMA TO JA oraz FIRMA TO ZYSK to nasze flagowe produkty, gdzie wypłaty z bankomatów, prowadzenie konta oraz przelewy internetowe są za ozł! Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej Idea Banku. W razie pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Michał Ostrowski ________________________________ Online Ekspert Idea Banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka jest pomiędzy nimi różnica? Słyszałam, że Idea Bank jest przyjazny, dlatego chętnie dowiedziałabym się coś więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, Idea Bank jest bankiem przyjaznym przedsiębiorcom - taki jest nasz slogan. Świadczą o tym wyróżnienia od wielu branżowych gazet i portali m.in. Pulsu Biznesu, Bankier.pl czy Money.pl i to nas cieszy. Wracając do Pani zapytania. Oferta konta FIRMA TO ZYSK różni się tym, że jest to konto oprocentowane, w koncie FIRMA TO JA takiego oprocentowania konta nie ma. Pozdrawiam, Michał Ostrowski _________________________________________________ Online Ekspert Idea Bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Idea Bank, mają dobrą ofertę, ale ja bardzo cenię sobie ich obsługę :) W innych bankach, nie dość że nie można się dodzwonić to jeszcze trudno z uzyskaniem sensownej odpowiedzi. A w przypadku Idei bez zarzutu :) Ja mam u nich to konto: http://www.ideabank.pl/konto-firma-to-ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesneks
Akurat analizowałem to w ostatnim czasie i zgadzam się z tym, co piszą tutaj - http://oszczedzanie-pieniedzy.pl/darmowe-konto-firmowe/ Z kalkulacji wynika, że Idea Bank ma najsensowniejsze konto firmowe. Tzn,. faktycznie nie ma opłat. Z tego co widzę to już w zasadzie każdy bank nalicza opłatę za przelewy, a u nich te przelewy internetowe są darmowe... Gdzieś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×