Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dzorzdżina

czy warto kupić mieszkanie na wynajem ?

Polecane posty

Gość akimke
14 lat temu kupiliśmy ''rodzice,, mieszkanie dwupokojowe w Sopocie za 250 tys dosyc wysoki standard po tym czasie warte jest juz jakies 550 700 tyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimke
a za wynajm miesiecznie dostajemy 1700zł + oplaty + 300zl za miejsce garażowe. najlepsza inwestycja swego czasu moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
To opłacalna inwestycja - jak najbardziej! My chcemy kupić mieszkanie w Poznaniu i też planujemy je wynajmować. Spory wybór nowych mieszkań widziałam na http://www.mapanieruchomosci.pl/ i chyba coś stamtąd wybiorę. Kasę z wynajmu będę odkładać na starość bo na emeryturę raczej nie mam co liczyć a jakoś zabezpieczyć się trzeba. Inne inwestycje wydają mi się zbyt ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę powodzenia frajerom w tym dzikim kraju ja jestem w spółce i miałem prawie 100 mieszkań na wynajem obecnie mam ich prawie 40 do tego prywatna administracja 2 kancelarie prawne i wszyscy mają co robić tylko ka$ki nie widać !!! :D nie dajcie się omotać lobby budowlanemu są lepsze inwestycje !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego, co mówią fachowcy znający rynek, wynajem się opłaca, szczególnie w dużych miastach. Na pewno Warszawa to dobre miejsce, ale warto też wybrać dobrą dzielnicę. Np. na Mokotowie Grupo Lar buduje z myślą o tych, którzy kupią i będą wynajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich! Obecnie pracuję w największej ogólnopolskiej firmie zajmującej się obsługą mieszkań na wynajem. Wyręczamy Właściciela mieszkania we wszystkich obowiązkach i formalnościach związanych z najmem. Przygotujemy mieszkanie do najmu, szybko znajdziemy ODPOWIEDNIEGO, WYPŁACALNEGO najemcę, opłacimy rachunki i czynsz do administracji i zrobimy wiele więcej! Jeśli nie macie czasu, ochoty ani siły zajmować się swoim mieszkaniem na wynajem zgłoście się do nas :-) Mamy już ponad 1200 mieszkań w zarządzaniu w blisko 15 miastach Polski :) Założycielem tej firmy jest Sławek Muturi - człowiek od paru dobrych lat już wolny finansowo dzięki inwestowaniu w mieszkania na wynajem :-) Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług albo idei Sławka zapraszam na naszą stronę www.mzuri.pl lub napiszcie na adres bok@mzuri.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna 33
Ja kilka lat temu wynajmowałam mieszkanie i je zniszczyli, szczególnie panele w pokojach. Więc ja uważam, że nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leminera22
Wynajem może być opłacalny ale polecam się dobrze zorientować gdzie chcecie wynajmować mieszkanie.Na pewno nie polecam kupować mieszkania w mniejszych miejscowościach bo jednak nie można na tym zarobić. Raczej stawiać na te większe. Obecnie ciekawe mieszkania są w Krakowie: http://www.findelio.pl/ - na stronie obecnie jest lista oferowanych mieszkań deweloperskich.Nowe mieszkanie wynajmiecie o wiele drożej , w o wiele lepszej cenie tak więc jakbym miał na jakieś stawiać to byłoby własnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, ja kupowalam przez biuro neiruchomosci żeby mieć pewność, ze wszystko będzie zrobione prawidłowo – www.indomo.info.pl i ani troche nie zaluje tej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież mieszkanie zawsze można też sprzedać ja najpierw wynajmowałam potem potrzebowałam więcej pieniędzy i musiałam je sprzedać ogłosiłam mieszkanie na prywatnaoferta.pl i szybko znalazłam klienta mieszkanie to zawsze dobra inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole wymagane
Gościu, a jaka to wg Ciebie jest lepsza inwestycja? No bo chyba nie w banku? Mimo wszystko opłaca się wynajmować, a kłopoty? Jak ze wszystkim, nie ma łatwych pieniędzy. I właśnie się przymierzam do kupienia mieszkania pod wynajem na Mokotowie od Grupo Lar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondziok
Moim zdaniem opłaca się kupować mieszkania inwestycyjne, bo to bardzo dobra lokata kapitału jest. Ja kupiłem niedawno na Osiedlu Ostródzka na Białołęce, bo była promocja 3 pokoje w cenie 2, więc sporo można było zaoszczędzić. Teraz jestem na etapie szykowania i będę szukał osób, którym można będzie je wynająć. Niech mieszkanie samo na siebie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz pieniądze, które możesz wydać na mieszkanie to jest to bardzo dobry sposób na ich zainwestowanie. Masz szanse w ten sposób na prosty zarobek. Jeśli poszukujesz odpowiedniego mieszkania możesz poszukać w ofercie biura www.multinieruchomosci.pl/ zapewne wybiorą dla CIebie coś odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mieście nawet za małą kawalerke trzeba zapłaić masę pieniędzy. Polecam ci zrobić inny krok, jak zrobił to znajomy: miał mieszkanie w Poznaniu na ratajach - 63 metry, w tym 3 małe pokoiki. też chciał kupić kawalerkę pod wynajem ale wyszło na to, ze kupił sobie mieszkanie pod Poznaniem, a to co miał na ratajach, wynajął - zamiast wynając jednej kawalerki, wynajął 3 pokoje, co mysię lepiej opłaciło :) Sobie kupił chyba to: http://jandach.pl/pl/domy-dabrowka - Naprawdę nie wiem dlaczego ludzie kupują cząsto lepsze mieszkania niż swoje pod wynajem a nie kupia sobie wymarzonego domu a starego nie wynajmyją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej warto, zwłaszcza jak się znajdzie fajne ciekawe mieszkanie w dobrej cenie w dobrej lokalizacji i w miescie gdzie jest sporo potencjalnych wynajmujących. Sam dla siebie kupilem mieszkanie od dewelopera apro investment w Toruniu i przymiarki robie do zakupu kolejnego mieszkania na tym samym osiedlu tylko w bloku obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketonas
Mieszkań wolnych jest tak dużo, że nie ma żadnych problemów ze znalezieniem attakcyjnej nieruchomości w dobrej cenie. Najlepsze tego dowody - http://tabelaofert.pl/mieszkania-na-wynajem Kto chce znaleźć klienta, ten musi niestety mocno zejść z ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Po pierwsze musisz mieć kapitał a nie że bierzesz kredyt. Po drugie odpowiednie miasto. Po trzecie stan mieszkania. Trzeba dokładnie wszystko policzyć itp. Sam teraz zamierzam kupić mieszkanie we wrocławiu w celu wynajmowania. Interesują mnie apartamenty skrabowców ze względu na świetną lokalizacje. Uważam że na mieszkaniu we wrocławiu da sie zarobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy sie na kupno mieszkania ale dla nas, nie na wynajem. Udało nam się dostać bardzo dobrą ofertę od nich http://www.bnd.pl/pl/ jesteśmy zadowoleni z tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy w jakim mieście i dzielnicy. Trzeba jednak pamiętać, że też to zależy na jakich ludzi trafisz, samo wynajmowanie mieszkania nie jest takie słodkie. To nie tylko branie pieniędzy za wynajem, ale czasami bywa tak, że są problemy z lokatorami. Chociaż powiem Ci szczerze, że mój kuzyn kupił nowe mieszkanie do developera Renova w Toruniu. Wynajmuje mieszkanie studentom i jest w miarę ok. Wcześniej miał problemy z 3 chłopakami, lubili imprezować i nie zawsze stosowali się do ciszy nocnej. Teraz mieszkają tam 3 studentki i wszystko jest w jak porządku. Nie musi się wiele o nic martwić. Generalnie też jestem zdania, że lepiej kupić mieszkanie, zainwestować w nieruchomość niż trzymać pieniądze na lokatach. W nieruchomość zawsze warto zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam mieszkanie i w końcu wyprowadziłam się od teściów. Nie chodzi o to, że było ciasno, niewygodnie, bo dom mają ogromny, ale mimo tego i tego, że to wspaniali ludzie, to jednak zawsze jest to mieszkanie u kogoś - nie możesz zrobić wszystkiego, co zrobiłbyś u siebie prawda? Dlatego ja do tego długo dążyłam i namawiałam męża na swoje. Ostatecznie przekonałam go, kiedy zakwalifikowano nas do programu MDM: http://mieszkaniedlamlodych.com/ Dzięki niemałemu dofinansowaniu przyspieszyliśmy cały proces kupna i w końcu jesteśmy na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na etapie szukania mieszkania pod wynajem i zastanawiam się nad wykupieniem apartamentu w aparthotelu, wtedy wszelkie czynności związane z wynajmem spadają na operatora i to wygodna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie jest kilka takich ale najbardziej opłaca się wykupić apartament na Woli bo blisko centrum, a Wola Invest gwarantuje 5% zysku, czyli nieźle jak na Warszawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×