Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dzorzdżina

czy warto kupić mieszkanie na wynajem ?

Polecane posty

Gość marcel_gr
Jak najbardziej - wynajem mieszkań może być bardzo, bardzo opłacalny! Wiedz, że dobrze byłoby, gdybyś zainwestował w swoje oszczędności w mieszkania, które są zlokalizowane w miejscach turystycznych - mógłbyś zarobić na nich więcej - musiałbyś zdecydować się wtedy na wynajem krótkoterminowy. Sam, rozważam zakup mieszkania w Hiszpanii, gdyż przeglądając ofertę http://www.nieruchomosci-hiszpania.com/ widzę, że nie są tak drogie (można je sfinansować kredytem, w czym pomaga wspomniane biuro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENAHA
Czytałam ostatnio fajne artykuły na tym blogu http://warezus.pl/ o nieruchomościach. Teraz rynek w Krakowie jeśli chodzi o wynajem się bardzo rozwija, powstają nowe osiedla, nieruchomości sa tańsze jak w Warszawie, może tam warto zacząć inwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że warto. Zwłaszcza, jeśli mieszkanie, które możesz zaoferować, jest w dobrym standardzie i adekwatnej cenie. Oczywiście, każdy chciałby zarobić jak najwięcej, ale wyważając kwotę, można mieć naprawdę świetny, stały przychód. Poczytaj sobie taki artykuł - http://www.domiporta.pl/poradnik/1,126867,17522653,inwestycja-w-mieszkanie-na-wynajem-nadal-oplacalna.html. Tu masz przybliżony trochę temat najmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vviolkaa43
Sprawdzaliście już tę inwestycję http://front-park.pl ? Apartamenty Gdańsk Stare Miasto to strzał w 10, jeśli chcemy kupić nieruchomości pod wynajem. Miejsce jest naprawdę wyjątkowe, bo z dala od miejskiego gwaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że warto. Sama się nad tym zastanawiałam, ale wiadomo - nie tak łatwo mieć kapitał na początku :( A zainspirowały mnie w sumie warszawskie inwestycje, szczególnie ta mi wpadła w oko: http://artdecowola.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaAgatka
Inwestycja w nieruchomość to jeden z najlepszych pomysłów na ulokowanie pieniędzy. Ja mam 2 mieszkania w Poznaniu, obecnie mieszkam za granicą, dlatego kompleksową opiekę nad moimi nieruchomościami powierzyłam panu Marcinowi Wilczyńskiemu z http://www.twoj-posrednik.pl/ . Ja nie przejmuję się wynajmem, tylko co miesiąc sprawdzam przelew na koncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto zajrzeć na www.gwiazda.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grundy
Jasne, że tak. Jak masz kapitał. My zaczęlismy od wynajmowania mieszkania po babci. Teraz kupujemy nasze pierwsze mieszkanie pod inwestycję. Wybraliśmy kameralne osiedle na Mokotowie www.przyworonicza.com. Na początku będziemy wynajmować, a po kilku latach pewnie sami zamieszkamy. Teraz tylko czekac na klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguśska
Jeśli kupi się w dobrej cenie, to zdecydowanie tak. Poczytaj tutaj http://mieszkania-w-krakowie.com.pl/ o mieszkaniach w Krakowie to jedno z mieast gdzie moim zdaniem warto kupić mieszkanie i je wynajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakup mieszkania na wynajem jest dobrą i pewną inwestycją. Zawsze znajdą się osoby chętne do wynajmu. Polecam wam tylko podpisywać umowy u sprawdzonego notariusza. Jeżeli jesteście z Torunia lub okolic to mogę wam polecić kancelarię notarialną www.notariuszchwialkowski.pl Korzystałam z usług tej kancelarii nieraz i mogę potwierdzić jej pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie w Warszawie powstaje Miasteczko Wawer, około 1000 nowych mieszkań, piekna okolica blisko lasu, wiec z okna będzie przepiękny widok na las. Jak na razie jest to chyba największa inwestycja tego typu, osiedle będzie duże. W pierwszym etapie planuje się ukończyć 63 mieszkania czyli jeszcze w tym roku w okolicach wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada Nowak
czy warto, no jasne że tak. Kupno mieszkania to zawsze inwestycja, lokata w przyszłość. Ciekawe mieszkania można znaleźć na nowo budowanym osiedlu Leśny Kwiat, które leży w spokojnej i cichej części Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto kupować mieszkań od tych co się tu reklamują. Nie stać ich na porządną reklamę więc na materiałach budowlanych też oszczędzają. Niedługo po oddaniu kluczy pojawiają się pęknięcia,grzyb i prusaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odważyłabym się ani na zakup mieszkania pod wynajem za granicą, ani sama bym nie wynajęła. Ale co do kupna mieszkania na wynajem - jak najbardziej tak, zwłaszcza np. w Warszawie, gdzie jest wielu przyjezdnych. Np. w Stacji Nowy Ursus teraz mieszkania są od 216 tys, do odbioru w tym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz, żeby przez cały rok nieruchomość była zagospodarowania, bez luk w umowach najmu to warto pogadać z PMS Poland (pmspoland.pl). Dzięki nim zysk z najmu mi się zwiększył o ponad 20% w porównaniu do działań, które sam podejmowałem. Nie można też moim zdaniem tracić czasu. Nie liczą jakoś astronomicznie za usługi – ceny normalne. Można się dogadać na pewno, jak masz więcej nieruchomości do oddania pod wynajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś z nieco wyższej półki, ale za to na Mokotowie w Warszawie? Piękne, zielone osiedle Green Mokotów - świetna lokalizacja, pełna infrastruktura wokól osiedla, niebawem będzie tramwaj łączący Wilanów z innymi dzielnicami Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_Waliszewska
Mieszkanie na wynajem to strzał w 10! Dobrze zainwestowane pieniądze, szczególnie jeśli kupimy mieszkanie w jednym z miast studenckich. Ja 2 lata temu kupiłam mieszkanie w Poznaniu, obecnie mieszkam na Pomorzu, a całą obsługą lokatorów zajmuje się agencja Twój Pośrednik - jak dla mnie układ doskonały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosz098
Na wynajem nie musi być mieszkanie nowe, bo ważniejsza jest atrakcyjna lokalizacja. Wynajmuję studentom o rzut beretu od ich uczelni i nigdy nie narzekałem na brak chętnych. Nie zaglądam tam często bo bo nadzór na osiedlu sprawuje firma per modum więc mogę spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emtebe 21
Witajcie Zobaczyłem że piszecie o nieruchomościach i ich kupowaniu. Chociaż szukałam innych informacji o okolicach Torunia Poszukuję mieszkania na wynajem w toruniu i Twój serwis http://mieszkania.torun.pl przyciągnął moją uwagę. Interesująco powiedziane. Naprawdę fajny wątek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już, to ja bym kupiła mieszkanie pod wynajem w jakimś atrakcyjnym miejscu, np. w Hiszpanii na Costa Blanca, w www.ncbhome.com znajdziecie duży wybór atrakcyjnych mieszkań, domów, czy apartamentów w Hiszpanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia wiem że się średnio opłaca bo strasznie ludzie niszczą bo nie ich, nie dbają bo nie ich a kaucja to często za mało jak ktoś rozwali całą kanalizę, bo zamiast pieluchy do śmieci wyrzucać, spuszczał je w toalecie. Już dwa razy w jednym z mieszkań wymieniałam kuchnię bo po wyprowadzkach nie nadawały sie ani sprzęty ani meble do ponownego wynajmu...piekarniki zapuszczone, z przypalonym na maksa tłuszczem i resztkami jedzenia , to samo płyty ceramiczne...O sanitariatach strach wspomnieć bo co trzeba robić żeby wc w środku popękało, odpryski w zlewie po spadających flakonach z źle zawieszonej półki to niewielka strata. Jestem na tym etapie że chcę to wszystko sprzedać w diabły bo mam dość użerania się z ludźmi, kłócenia o swoje a zarobku z wynajmu pakowania w kolejne gruntowne remonty. Jak przychodzą na rozmowę i obejrzeć to do rany przyłóż, jak rozwalą ci pół mieszkania to wychodzi buractwo. Podstawa to solidni i dbający o porządek i mieszkanie ludzie takich mam tylko dwóch, że dbają jak o swoje. Reszta to w jedną rakietę i na księżyc. Klatka pomalowana ale jak ktoś z wózkiem z dzieckiem w środku zjeżdża z pierwszego piętra że aż poręcz dzwoni to nie pytaj jak po 3 miesiącach ta klatka wygląda. W innym z mieszkań tak z braku wietrzenia, gotowania i niewyprowadzania pieska na spacer doprawili podłogę że się zapadła. .. Jeśli już nawet nie o kasę chodzi to mnie kosztuje tyle nerwów i czasu ta szarpanina z wrednymi ludźmi że żadna kasa mi tego nie rekompensuje. Takiego biznesmena co niby Porsche jeździł i zarobki 40.000 miesięcznie też miałam, zapłacił trzykrotną wysokość czynszu i pierwszy czyns odrazu ale później przez 6 miesięcy mieszkał, nie płacił i nie reagował na korespondencję, telefony, wyprowadził się tak samo spontanicznie, zostawiając cały mizerny dobytek którego nie dał rady wziąć pod pachę kiedy mieszkanie opuszczał. Także i wybór takiej klienteli pod wynajem nie daje gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka_k
Pewnie, że warto! Jeśli mieszkanie jest ciągle wynajęte, to kredyt spłaca się sam. Jeśli nie masz czasu żeby opiekować się mieszkaniem, to są firmy, które się tym zajmują. Ja korzystam np z usług agencji Twój Pośrednik i to oni załatwiają wszelkie formalności z lokatorami i rozwiązują problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się. Trzeba tylko uważać na nieuczciwych wynajmujących. Najlepiej wszystkie umowy podpisywać u notariusza. Od siebie mogę wam polecić kancelarię www.notariuszantkowiakirena.pl, która znajduje się w Poznaniu. Tam często podpisuję umowy wynajmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×