Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mooi87

przeszczep tluszczu pod oczy

Polecane posty

Gość gość
Daj mi lepiej Twojego, mozesz zadawac pytania. Jedno wiem napewno w kazdym kraju inaczej sie wykonuje. Nadal nie mam opuchlizny, twarz blednie, oby za duzo tluszczu sie nie wchlonelo ,jutro jak sie troche przypudruje moge smalo isc do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zle. Mialas znieczulenie miejscowe czy ogólne? Bolało? Tez mam imię i nazwisko. Jak będę miała czas to założę inne konto, i wtedy napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam z\nieczulenie ogolne, moglam jechac samochodem. Czy bolalo... Na polikach , brodzie, ustach nie. Przy skroniach tez nie, od skroni-linia wlosow bolalo jak licho, ale wytrzymalam. Zostalo jeszcze duzo tluszczu i chciala mi gratis wstrzyknac w dlonie, ale sie nie zgodzilam. Hm dzisiaj troche zaluje. W grudniu jak bede miala wolne moze pojde na dostrzykniecie wtedy zrobie tez dlonie. Zanim sie zdecydowalam na ten zabieg zrobilam rozeznanie, bylam u 3 chirurgow plastycznych-troche mnie to kosztowalo, ale doszlam do wniosku , ze chirurg jest dobry w cieciu i ceny wyzsze. Wybralam klinike, ktora zajmuje sie od lat modelowaniem twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zabieg nie mialas u chirurga plastycznego? Czy mozesz podać namiary na ta klinikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest w Belgi w Antwerpii klinika carpe.be Wydaje mi ze ze znieczuleniem miescowym moze jest mniejszy komfort, ale za to mialam wszystko pod komtrola. Lerarka zrobila mi najpierw pol twarzy , podala mi lusterko i spytala co jeszcze chce uzupelnic, powiedziala, ze nie zejde z fotela dopoki nie bede zadowolona z efektow. To mi sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę cię bardzo o podanie ceny, na polskie pieniądze, tak mniej więcej z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejście bardzo dobre. Czy mozna zobaczyć na tej stronie Brlgijskiej galerie zdjeć przed i po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja placilam 1500 euro razy okollo 4 zlote. dostrzykniecie 300euro Moglam sama wybrac gdzie maja tluszcz odsysac. Wybralam uda, fakt ze przez 2 dni bolaly mnie nogi ale to jest normalne. Wczoraj dzwonila lekarka mowilam, ze nie mam siniakow ani opuchlizny jak to mozliwe? ona na to ze mozna przy tym zabiegu tego uniknac. Fakt ze 2 tygodnie przed zabiegiem musialam odstawic wszelkie witaminy i srodki przeciwbolowe- ibuprofen itd.-powoduka rozrzedzenie krwi to sprzyja siniakom, tydzien przed zabiegiem leki hemeopatyczne przeciw siniakom, oraz masc ktora musilam smarowac twarz 2 razy dziennie, dzien przed zabiegiem antybiotyk przeciwzapalny. Mysle dlatego nie mam siniakow, bo mam raczej tendencje do nich. Niestety nie ma zdjec. Ja uwazam , ze bylo warto to zrobic. mowilam lekarce ze moze (raczej napewno) przyjde na dostrzykniecie w grudniu, Tluszcz po pol roku traci duzo dobrych komorek wiec musze sie w tym czasie zmiescic, Chce poprawic jeszcze usta, troche za malo wtrzyknela. PS. nie bezposrednio w usta tylko miedzy nosem a ustami tak jakby od spodu, dolna warga midzy broda a ustami, bo inaczej by wyszedl efekt "kaczora donalda" .Dziewczyny co kraj to obyczaj, 2 kolezanki robily w Holandi, ja uwazam do luftu, cale opuchniete przez 2, 3 tygodnie mizerny efekt, cena holendarna okolo od 4 do 6 tysiecy euro. >Ja uwazam, xe przed zabiegiem warto sie rozeznac czy taki lekarz robil duzo tych zabiegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Cię mógł boleć zabieg przy znieczuleniu ogólnym? I jak niby bezpośrednio po mogłaś jechać samochodem? Po ogólnym trzeba zostać na wybudzenie, etc... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Ci dziękuję za podanie ceny i opisanie przed zabiegiem tak obrazowo co musiałaś sama wykonywałaś, a więc smarowanie twarzy maścią, zażywanie antybiotyku. Ważna rzecz jednak, jest odstawienie wszystkich witamin i środków przeciwbólowych - tego nie wiedziałam. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za szczegółowe opisanie przed op. jak i samego zabiegu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. mialam znieczulenie miejscowe . Musialam tez pokazac swoje zdjecia z przed lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wygladam super! zeby tak zostalo dycha mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietnie. Napisz za kilka tygodni zobaczymy czy cos sie wchłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jezdnym z odcinków życie bez wstydu dr powiedział że po prawidłowym przygotowaniu tłuszczu 80% przeżywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubaskra
Cześć wszystkim! Ja robiłam zabieg przeszczepu tłuszczu pod oczy 29. września. Opowiem wam jak to było. Umówiłam się z doktorem Gumkowskim i pojechałam do Warszawy. Znieczulony miałam tylko boczek, z którego pobrany był tłuszcz. Doktor wstrzyknął mi tłuszcz w doliny łez i w górną wargę, to drugie sam zaproponował w cenie. Jak wspomniałam twarzy nie miałam znieczulonej. Zabieg naprawdę nie jest bolesny, mówię wam to ja histeryczka nr 1 która na widok igły mdleje :) Doliny łez które miałam przeogromne uwypukliły się zgodnie z planem. Po zabiegu miałam ogromne sińce i opuchliznę jak po walce bokserskiej. O pójściu do pracy lub gdziekolwiek indziej można zapomnieć, co najmniej przez tydzień. I teraz zła i dobra wiadomość - dolina wypełniona a sińce są nadal takie jakie były. Tak więc przeszczep jest dobry na wrodzone ubytki tkanki tłuszczowej pod oczami. U mnie czerwono fioletowe podkówki tworzą misterne konstrukcje żyłek i pajączków. Tłuszczyk niestety ich nie zakrył i jak prześwitywały tak prześwitują. Teraz zaczynam od drugiej strony będę to niebiesko-fioletowe towarzystwo wypalać laserem. Mam nadzieję że to w końcu pomoże inaczej załamka totalna. Czy polecę przeszczep tłuszczu? To się okaże dopiero w momencie kiedy wypalę naczynka. Jeśli cienie zejdą to wypełnienie doliny będzie idealnym dopełnieniem. Jeśli chcecie o coś pytać to zostawiam maila skubaskra@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc czasu masz bordowo fioletowe sińce pod oczam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po zabiegu przeszczepu tluszczu pod oczy-lipofilling i jestem zalamana. Bo wczesniej mialam ladna gladka skore i bylo naprawde dobrze, a teraz wisza mi dwa wory i chce mi sie plakac. Czy jest jakas szansa na pozbycie sie tego tluszczu. Moze ktoras z was miala Taki sam problem i udalo jej sie jakos z tego wyjsc.Jestem zalamana, bo niedosc ze wisza mi wory, to do tego mam naprawde since jakich wczesniej nie mialam. Bede wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszesz kiedy mialas zabieg... Jezeli to jest swieze to moga byc zasiniaczenia i obrzek. Oczywiscie ze lekarz moze usunac tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg mialam wykonany 3.11.2015. Caly czas mialam nadzieje, ze to zniknie. Ale wyglada naprawde paskudnie.Szczegolnie lewa strona. Mozna powiedziec, ze zamiast odjac sobie lat, to je sobie dolozylam. Boze moze ma ktos Jakis pomysl jak sie tego pozbyc. Bede wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zanim zrobilam zabieg spytalam lekarki co bedzie jezeli mi sie nie spodoba rezultat. Ona na to ze z tym nie ma problemu bo mi wstrzyknie.... i tluszcz znika. Nie pamietam nazwy po od razu po zabiegu bylam bardzo zadowolona. Najlepiej skontaktuj sie tam gdzie robilas, na pewno Ci usuna. Powodzenia. Daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialas wykonywany ten zabieg? Jak wyszlo u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam od razu zadowolona.Znieczulenie miejscowe, chociaz bardzo mnie bolalo. Milalam 2 razy lipofilling plus kilka dostrzykniec. Dwa razy dlatego, ze po pierwszym bylam chora i bardzo schudlam. A po tym zabiegu nie powinno sie. Tluszcz sie wchlania..Zadnych siniakow, lekki obrzek. Pare godzin po zabiegu szlam na zakupy. Dwa tygodnie przed zabiegiem musialam wszelkie witaminy odstawic, oraz srodki rozrzedzajace krew. Aspiryna itd. Tydzien przed musialam lykac tabletki niwelujace siniaki, dzien przed antybiotyk, zeby uniknac obrzekow i zapalen. Wydalam troche kasy zamim znalazlam lekarza. W moim przypadku byla to lekarka medycyny kosmetycznej zajmujaca sie 15 lat ego typu zabiegami. Wydladam dyche mniej. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podaj mi jej adres prosze, bo ja wygladam na 10 wiecej i mam tylko stres z tego powodu.Dorobilam sie dwoch worow pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cie. Wywalasz kupe forsy , po to sie cos poprawia, zeby bylo lepiej. Pmietam jak 6 lat temu zrobilam sobie zabieg laserem. Wywalilam kupe forsy 900 euro, po to zeby sie zeszpecic. Plamy,poczami tez - to wygladalo jak kurze lapy ! Twarz jakas inna nabrzmiala i niesymetryczna. Po bardzo dlugim czasie to zeszlo. Robilam to w renomowanej klinice... w Holandii. Lekarz na wizycie kontrolnej stwierdzil, ze twarz wyglada gorzej jak przed zabiegiem, i nie zrobil nic...Teraz sobie mysle wtedy byly potworne upaly, zaden szanujacy sie lekarz w takim czsie nie robi takich zabiegow. Chetnie Ci podam adres, ale ja mieszkam w Belgi i robilam tutaj w Antwepi. Zycze Ci powodzenia. Moze obdzwon kilku lekarzy i spytaj. Daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, piszę bo jestem tydzień po zabiegu przeszczepu tłuszczu pod oczy "lipofilling" robiłem u doktora Gumkowskiego w Warszawie, jeżeli ktoś chcę zobaczyć efekty proszę napisać e-maila na aro123@vp.pl w temacie wpisać "zabieg pod oczy" to odeślę zdjęcia przed i po zabiegu, dodam że jestem mężczyzną więc dzień po zabiegu nie miałem opuchlizny, jedynie po 5dniach trochę opuchlizna się pojawiła, ale nie którzy tego nie zauważyli. Nie wiem czemu tak po 5dniach, ale zabieg robiłem w czwartek, a w weekend imprezowaliśmy i dużo piliśmy to może dlatego i we wtorek jak wstałem to trochę napuchnęło. Moim zdaniem efekt ZADOWALAJĄCY tylko ciekawe czy efekt się utrzyma, i nie ma się czego bać - życie jest jedno, dla odważnych świat należy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×