Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mooi87

przeszczep tluszczu pod oczy

Polecane posty

Gość gość
Jak wyszedł przeszczep w powieki górne?nie masz nierówności? Ile sie wchłonęło tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka gosc
Robilam w UniKlinik, dr Maciej Charazinski jest super lekarzem, usiadze z Toba porozmawia, wytlumaczy. Ale nie wiem, czy moze po prostu przeszepil nie wystarczajaca ilosc tluszczu albo tak szybko mi sie wchlonelo. Nie chce tu nikogo obarczac wina, po prostu pisze jak bylo. Z efektow jestem niezadowolona, za takie pieniedze oczekiwalam lepszego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zależy od umiejętności lekarza, i naszego organizmu ile tłuszczu sie wchłonie , ale żeby wszystko to jakaś totalna lipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09marysia
Witam dziewczyny Ja 4 marca poddaje sie przeszczepowi tkanki tłuszczowej na twarz i powieki u dr Gumkowskiego, ponieważ mam zaufanie do dr. Bardzo się denerwuje, a jednocześnie cieszę się, że w końcu moja twarz nabierze normalnego wyglądy (mam bardzo chudą twarz). Obiecuje napisać po zabiegu, a później informować was na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzymy powodzenia, i czekamy na info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia 67
Życzę oby dr dobrze wszystko wykonał. Koniecznie napisz po zabiegu, ponieważ szukam dobrego chirurga, jeżeli będziesz zadowolona z zabiegu, to się też do niego wybiorę oraz moja znajoma. Jestem mieszkanką Szwecji lecz chętnie przyjadę, bo już przez dł€ższy okres szukam dobrego chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kisia a Ty jestes zainteresowana przeszczepem tłuszczu w powieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś chciałam zrobić lipofilling u Gumkowskiego w policzki, i powieki. Jak sie dowiedział ze jestem z zagranicy to policzył mi 5000pln, a od Was za to samo chce tylko 2500. Co ja mam sobie o tym myślec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ze policzył wiecej bo mnie może to bardziej skomplikowane jest. Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09marysia
Witam dziewczyny Jestem trzeci dzień po przeszczepie tłuszczu u dr Gumkowskiego, na razie jestem opuchnięta ale to co już widzę napawa mnie optymizmem, a będzie jeszcze lepiej. Dr. wstrzyknął mi tłuszcz w bruzdy nosowo-wargowe, podniósł kąciki ust, w dolne partie twarzy i po kilka kropli pod oczy. natomiast policzki podniósł mi nićmi aptos. Na razie nie mogę nic napisać o odczuciach wizualnych, ponieważ rezultat ma być widoczny po około 3-4 tygodniach, a nawet później, oczywiście będę pisała na bieżąco co i jak. Jeżeli chodzi o dr Gumkowskiego, to moim zdaniem, jest bardzo komunikatywny i nie trzyma się sztywno cen. Ja za cały zabieg zapłaciłam 5 tyś. Aha, na początku maja jadę na dostrzyknięcie tkanki tłuszczowej, ponieważ moja twarz, jest bardzo szczupła i cały tłuszcz z pewnością się nie utrzyma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrazu umówilas sie na dostrzykniecie tłuszczu ? Może nie bedzie takiej potrzeby za dwa miesiące to dość szybko. Wyszły może jakieś siniaki pod oczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09marysia
NIe, od razu się nie uwiłam na tłuszcz, lecz dr kazał mi przyjechać za 2 m-ce. Jestem 4 dzień po zabiegu lecz siniaczków praktycznie nie ma, są widoczne tylko wkucia i jeszcze towarzyszy mi obrzęk na twarzy, poza tym już widać pomaleńku efekt. Wiem, że sporo tłuszczu się wchłonie, więc czekam na ostateczny wyniki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ile tłuszczu sie utrzyma, a ile wchłonie. Jak zniknie opuchlizna będziesz mogła sie lepiej wypowiedzieć , a jeszcze lepiej po kilku miesiącach. Informuj nas, bo informacje przydadzą sie wielu osobom. Życzę jak najlepszych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Marysia. Pokazywał Ci dr Gumkowski może zdjecia pacjentów po lipofillingu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 09marysia Jak postępy po preszczepie? Opuchlizna zeszła, zadowolona jestes? Ile już minęło od zabiegu? Ciekawe ile wchłonie sie jeszcze tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagam osobom, które szukają specjalisty medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, stomatologii, ginekologii itp. Jest coraz więcej specjalistów i trudno nam pacjentom znaleźć naprawdę dobrego i solidnego lekarza. Osobiście doradzam, wybieram i pomagam dotrzeć do specjalisty. Zapraszam serdecznie tutaj https://www.facebook.com/PatientRelationshipConsultant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09marysia
Jutro miną dwa tygodnie od przeszczepu tkanki tłuszczowej. Opuchlizna zeszła, siniaczków praktycznie już w ogóle nie widać. Trochę tłuszczu się wchłonęło, tak na moje oko to około 30 procent, ale dr wstrzyknął mi go trochę więcej, w tej chwili wyglądam rewelacyjnie i modlę sie żeby już tak pozostało. Pozdrawiam i za jakiś czas odezwę się. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za ta pomoc to dziękuje. Nie znam pani, i nie ufam zbyt wiele jest teraz nieuczciwych ludzi, którzy zdolni są do wszystkiego. Do 09marysia Dziękuje za odpowiedz. Napisz za jakiś czas ponownie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim Pani jest, że pomaga wybrać specjalistę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam,efekt na początku super,potem bardzo szybko sie zaczął wchlaniac. Bardziej byłam zadowolona z mezoterapii a potem jeszcze wypełniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny o godzinie 10 bede mila robiomy lipofillng twarzy, barzo jestem ciekawa i troche sie boje. Dam pozniej znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam w Belgi. Efekt oszlamiajacy ! lepiej jak myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłaś przeszczep tłuszczu pod oczy? Jak go przechowuja, gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogła byś podać mi swojego e- maila? Chciałam wypytać o zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod oczy nie , ale w policzki przy oczach., nad brwiami, dzieki czemu brwi sie zrobily dluzsze i maja ladniejszy ksztalt, tluszcz przechowuja w lodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak Ci podac mojego e-mail, zebys tylko Ty dostala, jestem dzisiaj tutaj pierwszy raz od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie nie da.jak napiszesz wszyscy beda widzieli Twojego e- maila, a nie masz innego bez nazwiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mieszkam zagranica , i u mnie w taki sam sposób przechowuja tłuszcz do ponownego wstrzykniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×