Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kociara1

Używałyscie kremu BB ????? Co sądzicie ?

Polecane posty

Gość Raeven
Kremy BB które zrobiły taką karierę, i to nie ze względu na reklamę a na jakość, to kremy koreańskie - oryginalne BB takich form jak SKIN79, Lioele, Missha, Skinfood, Holika Holika i innych. Producenci "zachodnich" BB po zarzutach że ich produkty w porównaniu z koreańskimi BB już nawet sprostowali że ich BB to Beauty Balm a nie koreański Blemish Balm. Czyli zupełnie inny produkt :) A koreńskie BB mogę polecić bo używam od dawna, i w życiu nie wrócę do zachodniej kolorówki. Jakość produktów jest niesamowita! Dobrze kryją, nawilżają, odżywiają. W końcu widzę jakiś wyraźny i pozytywny wpływ kosmetyków. Przerzuciłam się właściwie już na wszytskie kosmetyki z Korei - kremy BB, kremy przeciwzmarszczkowe i maseczki nie mają sobie równych:) W Polsce niestety jest to wszytsko trudno dostępne, ale mogę polecić Panią od której kupuję i jestem zadowolona bo odbieram osobiście i zawsze mi coś fajnego doradzi:) https://www.facebook.com/pages/Korean-Cosmetics/451406921597711?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia von felcia
mnie strasznie piekły i łzawiły oczy po zastosowaniu kremów bb z LaRoche i Vichy, jakby sie cos żrącego do nich dostało... dobrze, ze to tylko próbki, wyrzuciłam je... nie dla mojej cery i nadwrażliwych oczu takie kremy nawet najlepszych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness002
Każdy posiada inny rodzaj skóry, więc nie dla każdego bedzie dobry ten sam krem. Jeśli chodzi o kremy bb z garniera, ja osobiście je stosuje i nie narzekam. Co prawda konsystencja jest dosyć lejąca, ale kwestia przyzwyczajenia się do tego ile wyciskać go na dłoń, aby nie wylać za dużo i jest ok. :) Jeśli ktoś nie stosował, a chciałby spróbować to na jednym z moich ulubionych blogów można znaleźć konkurs gdzie do wygrania są właśnie te kremy bb od garniera. http://dzidziusiowo.blogspot.com/2013/05/warto-byc-zadbana-mama-konkurs-garnier.html :) I co najważniejsze to aby pamiętać przy ocenie tego produktu, że brak mocnego krycia to jest jego plus, a nie minus... ponieważ on jest kremem wyrównującym koloryt skóry, a nie podkładem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie używałam tych koreańskich, ale nie wiem czy to u mnie by się sprawdziło, jesli tak dobrze kryją to mam wrażenie, ze tworzą maskę, a ja tego bardzo nie lubię, więc dla mnie zachodnie kremy bb są ok, delikatnie wyrównują koloryt, wygladają naturalnie, bez maski i tapety, to lubie :) Używam garniera matującego do cery jasnej i dla mnie jest ok, nie wysusza mi skóry, ładnie i na długo matuje i w ogóle nie widać, że mam coś na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kremów BB używałam jedynie takich "europejskich" ale jestem bardzo zadowolona z efektu. Nie potrzebuję silnego krycia (wtedy wybrałabym fluid) jedynie wyrównania i rozświetlenia no i żeby skóra nie była przesuszona a to spokojnie mam stosując BB Garnier :) wybrałam odcień light jest super bo nie robi pomarańczowej maski i co najważniejsze skraca mój poranny makijaż do kilkunastu sekund :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Ja używałam dotąd garniera i byłam zadowolona z działania. W te wakacje postanowiłam sięgnąć dalej... :) Trafiłam na bb podkład skin79 http://puderek.com.pl/62_skin79 i rozważam jego zakup. Przeczytałam na jego temat mnóstwo pozytywnych opinii i chciałabym sprawdzić jak będzie wyglądał na mojej skórze. Byłby to mój pierwszy koreański kosmetyk. Podoba mi się jego skład i delikatna konsystencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość villanelle
Ja używałam przez rok Skin79 ale strasznie zatykał mi pory. Czytałam natomiast dużo dobrych opinii o nowej marce Klairs i planuję zakupić nieco lżejszy krem BB z tej firmy: https://alledrogeria.pl/187-koreanskie-kosmetyki Mam już tonik, który zaskoczył mnie tym, że wklepuje się go w skórę dłońmi a buzia chłonie go jak szklankę wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Ja krem BB odkryłam latem, kiedy szukałam lekkiego kosmetyku, który fajnie sprawdzi się na wakacje, jako podkład, ale będzie też pielęgnował moją cerę. Udało mi się trafić na ten krem https://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc/2154-skin79-super-beblesh-balm-triple-functions-bb-cream-spf-50-orange-witaminowy-krem-bb.html i powiem szczerze, że ciężko byłoby mi się z nim rozstać po lecie po tak świetnie się sprawdził, jednak od swojej kosmetyki usłyszałam, ze szkodliwe promienie UV działają na naszą cerę również jesienią i zimą, więc teraz mam pewność, że cały czas moja cera jest pod solidną ochroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z garniera jasny dla cery wrazliwej jest super.przy mojej suchej jak wior cerze i sedziwym wieku powinnam uzywac mocnych przeciwzmarszczowych a ten Bb swietnie wygladza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×