Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna1991

Ciąża 3 miesiące po CC

Polecane posty

Witam mam pytanie,czy jest możliwe,że jestem w ciąży 3 miesiące po Cesarskim Cięciu?Czy tak szybko o to mi chodzi i czy mogą być jakieś komplikację,proszę o odpowiedz.Nie boję się tego,że jestem w ciąży bo my chcieliśmy drugie dziecko ale boję się ,że mogę nie donosić lub,że coś będzie nie tak,że tak szybko.Jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży bo dopiero 4 dni okres mi się spuznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz obrażać bo ja jestem pełnoletnia i wiem co robię,nie szukam odpowiedzi takich jak twoje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wam nie pasuje w tym pytał was ktoś o zdanie??Moja sprawa widzę,że wy nie macie pojęcia o niczym.Czekam na odpowiedz od ludzi z kulturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę jeszcze raz nie boję się tego,że jestem w ciąży bo chcemy mieć drugie dziecko z małą różnicą wieku ale o to czy nie zaszkodzi to dziecku po cesarskim cięciu,czy donoszę ciąże bez komplikacji.Rana już mnie nie boli ani nic w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaża bichemiczna
no to ja Ci odpowiem z kulturą- czy wiesz jakie mogą być konsekwencje kolejnej ciaży 3 miesiące po cc? zdajesz sobie sprawę, że mialaś rozcinane powłoki brzuszne i macicę? wiesz że to wszystko jeszcze długo będzie się zrastało? wiesz ze może dojść do pęknięcia macicy, krwotoku? masz maleńkie dziecko, dlaczego nie pomyślałaś o zabezbieczeniu? chcesz je osierocić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie i też dla tego zadałam takie pytanie i dziękuje za odpowiedz.Nie zabezpieczamy się bo nad pierwszym dzieckiem staraliśmy się 4 lata aż tu nagle nasz mały się pojawił a chcemy mieć 2 ke dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrdxcvbhnjmk,lmn
nic jej nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog będzie musiał sprawdzać grubość ścianki macicy w okolicach nacięcia. Jeśli będzie zbyt mała, to skieruje cię na cc, a w skrajnym przypadku będziesz miała cc w 8 lub 7 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest duze ryzyko ale za pozno aby gdybac, pozostaje oszczedzac sie oszczedzac i jeszcze raz oszczedzac - co pewnie nie bedzie latwe przy malenkim dziecku... Na pocieszenie powiem ci ze znam kobiete ktora zaszla w ciaze tak szybko - bodajze 4 mce po porodzie cc - nic jej nie bylo tylko wiadomo kolejny porod tez cc no i duzo czestsze kontrole lekarskie - z jednej strony musiala wypoczywa. W domu a z drugiej co chwila do lekarza na kontrole. No i do tego male dziecko i maz w pracy - ciezzzzko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie moja znajoma miala cc w 36 tc gdy stwierdzono ze dziecko moze spokojnie sobie poradzic z oddychaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po cc , w grudniu urodziłam synka a w sierpniu zaszłam w ciąże...to może nie 3 miesiące ale 8 po cieciu...jestem pod stałą opieką , częstsze wizyty, sprawdzanie blizny i narazie jest ok, ale co do porodu to raczej lekarz namawia na cc...ja też nie będę dziczyć i przy SN się nie będę upierała bo chodzi o nasze życie...krwotoki nie wskazane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po cc pierwszy okres miałam po 5 ms (nie karmiłam piersia) moze poprostu CI sie spóznia to normalne .... ja po cc nie mam regularnych a minoł rok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za tydz mam termin.. 8mies po cc zaszlam w ciaze:) porod bedzie sn. . kolezanka w wrzesniu urodzila sn po 6 mies od cc.. a gdzies w necie czytalam ze dziewczyna 3 mies po cc urodzila sn.. takze wszystko mozliwe..powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danonka...pozwolili Ci lekarze bez problemu???Bo moja trochę się upiera na cc...osobiście wolałabym sn ale nic na siłe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdgsdgs
SPÓŹNIA! 4LATA SIE STARACIE? JAK TY MASZ 21 LAT DOPIERO?SORY 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam synka ma 3 miesiące i nie 4 lata a 3 lata się straliśmy o małego,ale mniejsza z tym chodziło mi tylko czy jest możliwe zajście w ciąże tak szybko i bez kąplikacji dla mnie i dziecka,a okres spoznia mi się 4 dni dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zajście w
ciążę 3 miesiące po cc miałoby być niemożliwe według ciebie? hormony jeszcze buzują, i tak się dzieje, że przed wystąpieniem miesiączki jest owulacja, kOMplikacje niestety moga wystąpić- lekarz ci nie mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgjdfs,mvl;mkv
Przecież teraz o zgrozo już 16latki starają się o dziecko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamlodegoD.. mialam miec planowane cc ale bylam w szpitalu zapytac jak to wyglada w praktyce. ordynator powiedzial ze dobrze byloby sprobowac naturalnie tym bardziej ze moj gin nie widzi wskazan do ciecia. bardzo sie ucieszylam wiec bede probowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po takim krótkim odstępie po 1 cesarce napewno będziesz pod częstszą kontrolą lekarza, w jakiś sposób oceni stan blizny po poprzedniej cc.Jest to ryzykowne, ale jeśli jednak okaże się , że jesteś w ciąży, to napewno częściej będzziesz odwiedzać lekarza, może wcześniej dostaniesz skierowanie na 2 cc.a co do zagrożeń to chyba w tym momencie najbardziej jesteś zagrożona ty i twoja macica-tak mi się wydaje.trzeba być dobrej myśli i chyba lepiej dla waszego bezpieczeństwa okazało się, że jednak w ciązy nie jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2 dzieci
Ja mam synka 4,5 msc i okresu niemam z pierwszym dostałam jak minęło 8 msc..ty już masz okres jak minęło 3 msc od ciąży? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2 dzieci
A w ciążę możesz zajść teaz największe prawdopodobienstwo szczególnie po ciąży ja mam synka 4,5 msc nie wyobrażam sobie znowu zajść w ciaze jestem po cc...drugi Synek ma 4,5 też cc było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

Ja dostałam okres 6 tygodni od cesarki ale może dlatego ze tylko miesiąc karmiłam piersią.

 

najwazniejsza jest kontrola blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×