Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myślałam nad tym

Moja znajome uciekły z pieniędzmi

Polecane posty

Gość myślałam nad tym

Moje trzy znajome wzieły dotacje z bezrobocia na założenie własnej działalności gospodarczej po 18 tysięcy. Oprócz tego dotacje z bezrobocia wzięły 3 córki jednej z mojej koleżanek oraz syn jednej i syn drugiej wzieli te pieniądze z bezrobcia. 8 osób które dostał pieniądze po 18 tysięcy złotych Oraz Ich mężowie i synowie jednej z tych pań wzieli dotacje unijną po 40 tysięcy. I wiecie co oni wszyscy zrobili. Uciekli z kraju do USA. I tam się dorobili majątku, co jakiś czas wysyłają mi na meila zdjęcia jak im się powiodło po tym jak wzieli to co im się należy. W kraju nie ma pracy to państwo ma obowiązek utrzymywać osoby bezrobotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślałam nad tym
Albo np. inna moja koleżanka wzieła kredyt na 250 tysięcy. I też uciekła z kraju. Moja koleżanka nie dostała od rodziców nic a dostała jej siostra, więc koleżanka poprosiła swoją siostre by pożyczyła jej 90 tysięcy. I powiedziałą że jej tego nie odda bo jej też się coś od majątku rodziców należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bujasz dziecko!!!
Poćwicz trochę a będziesz mogła książki fantastyczne pisać!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtytytuiui
i tak sie wezmą za zlodziejow, a po ich smierci ich dzieci beda splacac dlugi 🖐️ nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślałam nad tym
Ale ja uważam że to nie jest złodziejstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sSami23
gdyby tak zrobili, to po kilku latach zostaną ściągnięci za długi do Polski i trafią do aresztu, będą musieli spłacać z odsetkami. To nie jest takie proste, że wezmą i uciekną. Wiążą ich umowy, jeśli bierzesz dotacje, to przez rok musisz prowadzić działalność itd, spełnić wszystko, inaczej zwracasz kasę. Udało im się wyjechać, ale nie zmienią przecież danych personalnych, używają swoich dowodów, więc można bez problemu ich namierzyć. Dużo było takich przypadków. Naprawdę ściąga się takich dłużników. Zbyt wiele jest mend i złodziei, którzy by tak robili, gdyby to było możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sSami23
nie jest złodziejstwo? przecież dotacje są po to, żeby rozruszać gospodarkę, żeby powstawały nowe firmy i było zatrudnienie. Jeśli ktoś bierze te pieniądze i ucieka, to okrada społeczeństwo. To nie jest kasa z kosmosu, tylko od obywateli. To jest złodziejstwo i jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest kradzież ale wszyscy
kradną. Urzędnicy kradną Politycy kradną to żeby zwykły obywatel ma czegoś nie ukraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×