Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mini21

Zmniejszenie warg sromowych labioplastyka

Polecane posty

Gość Karla

Tez tak czytam i czytam i same reklamy klinik. Jakby mi ktoś spieprzyl pierwsza operacje to bym napisała kto żeby ostrzec inne dziewczyny. Serafin wymyślił jakaś dziwna metodę doszywania warg, raczej się na to nie skuszę. Chciałabym coś we Wrocławiu albo Kraków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
Dnia 10.02.2013 o 22:48, Gość mini21 napisał:

Witam Mam problem tydzień temu poddałam sie zabiegowi teraz moje wargi sromowe są bardzo nie równe jedna jest mniejsze od drugiej i za bardzo wycięta.. Mam szwy jeszcze czy po rozpuszczeniu kształt sie zmieni czy już tak zostanie?

Chciałaś Cipo Cipę oszpecić to dobrze ci tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog Koneser Piękna
7 minut temu, Gość Adam napisał:

NATURALNIE ZE CI TAK JUŻ ZOSTANIE NA CAŁE ŻYCIE. A CO MYŚLAŁAŚ ...KO (JEŚLI W OGÓLE CZASEM TO ROBISZ) ZE TAKI ZABIEG JEST TYLKO NA CHWILE...

CHIRURGIA JEST SPECJALIZACJĄ Z NATURY NIEODWRACALNĄ...

CHCIAŁAŚ CIPO CIPĘ OSZPECIĆ TO CI SIĘ UDAŁO- DOBRZE CI TAK. MOŻE W KOŃCU ZACZNIESZ CZASEM MYŚLEĆ…

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaznodziej Dopochwowy
Dnia 24.10.2019 o 13:01, Gość Eve napisał:

Cześć dziewczyny.

Miałam labioplastykę. Jestem już po 3 szyciu bo rany mi się rozchodzą. Jutro mam ponowną kontrolę i widzę że między szwami mam nadal 2 dziury. Nie chce się to zasklepic. Zabieg miałam wykonywany 22 dni temu w Krakowie. Po pierwszym szyciu dwa szwy puściły. Zszyto mnie tam ponownie a stare szwy zdjęto i po dwóch dniach wszystko się rozeszło. Pojechałam tam znowu, okazało się, że mam krwiaka. Oczyszczono mi rany i zszyto ponownie. Po tygodniu kontrola tj jutro a ja obejrzałam sobie dokładnie miejsce i między szwami mam tak jakby dwie zagojone dziury. Boję się, że tak mi już zostanie. Lekarz ostatnio rzucił "będziemy szyli i szyli do skutku" ale szczerze mówiąc ten ból jest okropny i mam dosyć. Jestem załamana. Nie wiem co robić. Może powinnam iść do innego chirurga na konsultację? Był ktoś w podobnej sytuacji? 

TO TRZEBA BYŁO IŚĆ DO CHIRURGA, NIE DO KRAWCA, CO MÓWI: BĘDZIEMY SZYLI I SZYLI:) BO W TEN SPOSÓB TO GARSONKĘ CI TEN KRAWIEC USZYJE A TWOJA OSZPECONA CIPA JUŻ TAKA NA WIEKI ZOSTANIE.

I BĘDZIESZ JUŻ ZAWSZE O TYM BOLEŚNIE PAMIĘTAĆ PRZY KAŻDYM SIUSIANIU I TWOJEGO O CIAŁA POSUWANIU...AMEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o kontakt
Dnia 13.10.2019 o 15:16, Gość marta napisał:

Witam, ja miałam

Prosze o kontakt. Jest Pani tu nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Mia

Dziewczyny piszcie od razu kto jest operatorem i kogo się lepiej wystrzegać. Chciałam jechać do Basty, ale jak słyszę że w krakowie takie problemy Ci zrobili to chyba poszukam czegoś w Katowicach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Machek06

Ja wykonywałam  labioplastyka w Bona Dea w Krakowie u Dr Tomasza Mierzwińskigo. Jestem mega zadowolona , wszystko super się zagoiło i ogólnie zabieg wykonany super. Mój kompleks wreszcie znikła. Polecam każdej Pani w podobnej sytuacji zainwestować w siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labioplastyka krakow

Czy któraś z Was miała zabieg u Tomasza Basty w Krakowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasia

Miałam po porodach bardzo nieestetyczne wargi sromowe, które pięknie skorygował dr Boligłowa. Mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labioplastyka dr Ibrahim

Bardzo proszę panią Martę, która miała wykonywany zabieg u dr Samira Ibrahima, aby napisała jeszcze tu na forum.

Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona

W takiej sytuacji komfort i wygoda są o wiele ważniejsze niż pieniądze. Sama miałam problem ze zbyt dużymi wargami sromowymi i mi strasznie przeszkadzały w codziennym funkcjonowaniu. Jestem z okolic Bielska Białej i tam najlepszym miejscem na wykonanie labioplastyki jest klinika Galena. Dzięki zabiegowi znowu czuję się szczęśliwa i zadowolona ze swojego wyglądu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 2.11.2019 o 02:03, Gość Ginekolog Koneser Piękna napisał:

 

Jeśli to prawdziwy ginekolog pisał: to ja odpiszę: każdy ginekolog to niedouczony prostak (czasami zboczony), Poziom  Konesera Piękna poraża prostactwem. Facet ginekolog to chłopczyk, który zamienił smoczek na wziernik. Facet decydujący się na ginekologię przyznaje się, że jest słaby psychicznie i intelektualnie. Brzydzę się facetów ginekologów. Trzymajcie się z dala od kobiet. Czuję do ginekologów facetów  pogardę i obrzydzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
Dnia 24.11.2019 o 00:26, Gość Labioplastyka krakow napisał:

Czy któraś z Was miała zabieg u Tomasza Basty w Krakowie ?

Ja przechodziłam zmniejszenie warg sromowych trzy miesiące temu w Krakowie właśnie u doktora Basty. Bardzo przeszkadzał mi wygląd moich warg sromowych. I na początku starałam się to ignorować, no ale przy każdym stosunku myślałam tylko i wyłącznie o tym, że okropnie wyglądają i że zaraz chłopak zauważy i będzie koniec. Więc w końcu spotkałam się ze specjalistą i wykonaliśmy zabieg labioplastyki. Wygląd moich warg sromowych to teraz 10/10. A doktor jako operator sprawdził się naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej kobiet decyduje się na labioplastykę. I nie dziwię się, bo problemy związane z okolicami intymnymi potrafią całkowicie "rozwalić" nasze codzienne życie, samoocenę itp. Tylko jak ktoś wspomniał - taki zabieg musi być wykonany przez chirurga z doświadczeniem, a nie krawca. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej kliniki. Sama nie miałam takiego zabiegu, ale sporo kobiet poleca Specjalistyczną Poradnię Urologii i Chirurgii Estetycznej w Gdyni. I myślę, że warto poczytać w tym temacie https://www.chirurg-gdynia.pl/oferta/labioplastyka  i się skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portobella

Moja przygoda z wargami zaczęła się 3 lata temu, kiedy zaczęłam interesować się opiniami na temat lekarzy, którzy robią takie zabiegi.  Tak samo szukałam opinii... z Gdańska miałam daleko na Śląsk do Serafina, bo wszędzie piszą, że najlepszy. Poszłam na skróty i pojechałam do Warszawy - wzięłam urlop na 2 dni i obleciałam 4 ginekologów. Wszyscy super mili ale każdy proponował mi obcięcie warg a moja wewnętrzna intuicja mówiła mi, że to nie to. Bałam się - odcięcie brzmi tak źle. Pojechałam do Serafina na wizycie mówi " nie ważne kto Panią będzie operować operować, nie można u Pani wykonać techniki odcięcia warg" możecie sobie wyobrazić , co wtedy  poczułam... lęk i przerażenie mieszane z ulgą i radością, że nie dałam się pokroić w stolicy.  Operację miałam w sierpniu 2019 u Serafina, super miła obsługa, doktor od początku wzbudza zaufanie i daje odczuć, że wie o czym mówi. Operacja bez stresowa, położna Marta ( cudowna kobieta) pytała co chwilę czy u mnie wszystko. Czułam się bardzo zaopiekowana. No ale efekt! To w jaki sposób wyglądam teraz, przechodzi moje najśmielsze oczekiwanie. Wszystko pięknie, idealnie równo i symetrycznie co do 1 milimetra, po prostu jakbym się tak urodziła, nie ma śladu blizny. . Efekt jest zdumiewający i nigdy nie przypuszczałam, że z moich paskudnych firanek można zrobić coś tak pięknego, estetycznego i zmysłowego. Jeżeli, którejś z Was pomogę ocalić wargi to spełnię swoją misję:) Dziewczyny wystarczy wam konsultacja u dr Serafina a same zrozumiecie o czym mówię.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.08.2019 o 12:52, Gość Monika napisał:

Witam. Szukam Pań które mialy wykonywaną labioplastyke u dr Samira Ibrahima w Poznaniu. Czy jest tu taka z Pan? Prosze o kontakt

Hey prosze o kontakt veronaminerals69@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2019 o 18:20, Gość Labioplastyka dr Ibrahim napisał:

Bardzo proszę panią Martę, która miała wykonywany zabieg u dr Samira Ibrahima, aby napisała jeszcze tu na forum.

Proszę o kontakt.

 

Dnia 7.08.2019 o 12:52, Gość Monika napisał:

Witam. Szukam Pań które mialy wykonywaną labioplastyke u dr Samira Ibrahima w Poznaniu. Czy jest tu taka z Pan? Prosze o kontakt

Prosze o kontakt veronaminerals@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labiplastyka

Czy adres  e-mail jest poprawny? Pokazuje mi sie błąd przy wysyłaniu wiadomości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello faktycznie pod tym wpisem chyba z pospiechu zrobiła bład juz zprostuje. Czekam na wiadomosc

veronaminerals69@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labiplastyka
Dnia 11.01.2020 o 18:35, Verona69 napisał:

Hello faktycznie pod tym wpisem chyba z pospiechu zrobiła bład juz zprostuje. Czekam na wiadomosc

veronaminerals69@gmail.com 

Napisalam maila. Prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Po zabiegu nie czuję się sobą, jestem taka "zrobiona" 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
Dnia 25.11.2019 o 19:20, Gość Labioplastyka dr Ibrahim napisał:

Bardzo proszę panią Martę, która miała wykonywany zabieg u dr Samira Ibrahima, aby napisała jeszcze tu na forum.

Proszę o kontakt.

Chwilowo tu nie zaglądałam. Jest Pani jeszcze przed zabiegiem czy już po? Nie wiem czy będę mogła jeszcze pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.01.2020 o 19:12, Gość Marta napisał:

Chwilowo tu nie zaglądałam. Jest Pani jeszcze przed zabiegiem czy już po? Nie wiem czy będę mogła jeszcze pomoc 

Jestem po zabiegu u tego doktora... 

Czy mogłaby Pani podać maila? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jestem po zabiegu u tego doktora... 

Czy mogłaby Pani podać maila? 

marta_kkka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina

Ja mega długo sie zastanawiałam czy się zdecydować na ten zabieg. Bardzo się wstydziłam i zastanawiałam się czy jest mi to potrzebne i powiem Wam, że bardzo się ciesze że w końcu sie zdecydowałam. Stres był w ogóle niepotrzebny, ponieważ trafilam na ekstra klinike. 

Jeśli szukacie czegoś na południu Polski to z całego serca polecić Wam mogę Cliniqmed w Krakowie, świetne podejście- zapominacie o jakimkolwiek wstydzie, a sam zabieg przebiegł szybko i bez komplikacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy któraś z was zna ginekologa we Wrocławiu, który robi te zabiegi taniej niż chirurdzy plastyczni? Bardzo męczy mnie ten problem, ale nie mam 3000 zł by udać się do prywatnej kliniki, a czytałam, że w niektórych miastach te zabiegi wykonywane są za nawet 800 zł co już jest bardziej przystępną ceną dla niepracującej studentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
 

Czy któraś z Was miała zabieg u Tomasza Basty w Krakowie ?

Ja też zmniejszałam swoje wargi sromowe w Krakowie u doktora Tomasza Basty. Efekt super! Nawet jakoś bardzo nie bolało po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAA nawet nie chce sobie wyobrażać co Cię spotkało.

ja długo szukałam aż trafiłam do dr Emilii Sitkiewicz. Tu muszę przyznać, że od konsultacji do wizyt po zabiegu wszystko na najwyższym poziomie przebiegało. Klinika Galena od razu przypadła mi do gustu. A musze powiedzieć że to chyba 4 czy 5 miejsce gdzie przymierzałam się do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka8

Chciałabym podzielić z Wami moją historią bo uważam, że labioplastyka to bardzo ważny temat. Odkąd pamiętam moje wargi sromowe wydawały mi się jakieś dziwne, zbyt duże. Jako nastolatka niechętnie jeździłam na rowerze, uprawiałam jakieś aktywności bo mnie "tam" bolało, przeszkadzało i często dochodziło do infekcji. Koszmar się zaczął kiedy dorosłam i zaczęłam umawiać się z chłopakami. Nie chciałam się rozbierać, unikałam zbliżeń co sprawiało, że raczej z nikim nie mogłam zbudować poważnego związku. Generalnie większość życia wstydziłam się. Nadszedł dzień w którym postanowiłam zmienić swoje życie. Oczywiście najlepszym źródłem informacji jest internet więc odwiedziłam mnóstwo stron, forów internetowych i przyznaję, że wcale mnie to nie uspokoiło. Dziesiątki takich opinii jak powyżej, okaleczonych kobiet które chciały być w końcu szczęśliwe a rozpoczął się ich kolejny dramat. Po tym wszystkim co przeczytałam powiedziałam sobie jedno, miejsce i koszty nie mają znaczenia, jeśli zdecyduję się na zabieg to tylko w miejscu gdzie nikt nie zrobi mi krzywdy. Pojechałam na konsultację ponad trzysta kilometrów do pana doktora, któremu dziękowały kobiety z całej Polski i nie tylko, ale przede wszystkim przekonało mnie to, że wykonuje ten zabieg swoją nowatorską metodą a nie po prostu obcina wargi. Przyznaje się, ze bałam się okropnie ale już po pięciu minutach rozmowy z panem doktorem wiedziałam, że jestem w dobrym miejscu:). Obejrzał mnie, zebrał obszerny wywiad i szczegółowo opisał jak może mi pomóc i jakie będą efekty po zabiegu. Oprócz profesjonalizmu czułam od  niego ciepło i takie ludzkie podejście do pacjenta, a trochę żartu rozluźniało co jakiś czas atmosferę. Nie chciałam się cieszyć na zapas, ale umówiłam się na zabieg, który wykonywany był laserem więc i mój powrót do pełnej funkcjonalności był szybszy niż po zabiegu chirurgicznym. Opieka w klinice była idealna, pani asystująca była bardzo pomocna i zaopiekowała się mną po zabiegu. A efekt......przerósł moje oczekiwania! Jestem teraz szczęśliwą kobietą, kobietą spełnioną, kobietą z mężem i dzieckiem. Mój mąż mówi, że jestem piękna, a ja uwielbiam wszystko czego nienawidziłam wcześniej: koronkową bieliznę, seks a nawet jazdę na rowerze:). Wszystkim kobietom z tym problemem mogę powiedzieć tylko, że warto spełniać swoje marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chciałabym podzielić z Wami moją historią bo uważam, że labioplastyka to bardzo ważny temat. Odkąd pamiętam moje wargi sromowe wydawały mi się jakieś dziwne, zbyt duże. Jako nastolatka niechętnie jeździłam na rowerze, uprawiałam jakieś aktywności bo mnie "tam" bolało, przeszkadzało i często dochodziło do infekcji. Koszmar się zaczął kiedy dorosłam i zaczęłam umawiać się z chłopakami. Nie chciałam się rozbierać, unikałam zbliżeń co sprawiało, że raczej z nikim nie mogłam zbudować poważnego związku. Generalnie większość życia wstydziłam się.......

Przeczytałam Twoją historię i muszę przyznać, że....jest to praktycznie moja historia. Nie mam tylko jeszcze jej pozytywnego zakończenia. Też przez większość mojego życia wstydzę się i chyba już dłużej nie chcę. Czytając takie wpisy zaczynam wierzyć, że ja też mogę być "tam" piękna. Jestem młoda i wiem, że wszystko przede mną. Czy mogłabyś napisać kto sprawił, że jesteś szczęśliwa? Myślę, że to mogłoby pomóc wielu kobietom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×