Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mini21

Zmniejszenie warg sromowych labioplastyka

Polecane posty

Gość Po operacji

Dziewczyny, 4 dni temu miałam usuwane wargi na NFZ powiedzcie czy wy tez miałyście taki okropny ból po ?! Codziennie ból jest nie do zniesienia, a najgorzej w nocy 😭 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Czy miałaś usuaane laserem? Mnie również strasznie boli. Powiększanie biustu przy tym bólu to pestka. Masakra. Gdybym wiedziała, że to tak boli nigdy bym się nie zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Czy to normalne, że na drugi dzień po zabiegu operowana warga zsiniała? Pierwszego dnia miałam tylko delikatną opuchliznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po operacji

Cześć dziewczyny,zaraz będzie 2 tyg po operacji i te 4 dni na prawdę były okropne, na szczęście już minęło teraz jestem mega zadowolona! 🤗🤗🤗🤗 tak to normalne przejdzie z czasem 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyś

To chyba normalne że trochę na początku piecze itp. Jak miałam labio robione to sam zabieg nie był zbyt bolesny, ale no wszystko grało jakoś po czterech, pięciu dniach tak naprawdę, bo to trochę gojenia... Bądź co bądź to efekty się liczą, a efekty są. (Jbc robił mi dr Dubnicki w Estell) Jeśli macie jakieś pytanka to dawajcie śmiało.🙆‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina brzesko

Jestem po zabiegu labio u doktora Tomasza Basty , mega profesjonalnie. Efekt przekroczył moje oczekiwania ! Wszystko w znieczuleniu miejscowym tylko jeden minus długie terminy dostania sia na zabieg ok miesiąca ... no ale warto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opolska Panienka

Miałam zabieg 3 doby temu. Patrzę w lustro i nie widzę tych obrzydliwych frędzli.

32 lata marzyłam żeby znikły i w końcu się udało.

Najlepiej zainwestowane 4500zł, (wliczone wszystkie badania oraz wizyta kwalifikująca do zabiegu i po zabiegowa). 

Kilka lat szukałam informacji na forach odnośnie lekarzy i klinik, ale jazda samochodem po zabiegu nawet jako pasażer skutecznie mnie od niego odciągała. Aż jakiś rok temu, w moim mieście pojawiła się klinik oferująca zabiegi z działu ginekologi estetycznej. Poczytałam, poszukałam informacji i zdecydowałam się na zabieg bo nie wierzyłam że może być gorzej niż jest. 

W ciągu 5 lat na przemian chudłam i tyłam, moje uda zaczęły coraz bardziej ocierać się o siebie i o wargi sromowe. O chodzeniu w samej bieliźnie mogłam zapomnieć bo zaraz miałam otarcia. Kupowałam specjalne wkładki anatomiczne które utrzymywały moje "przyrosty" na miejscu i pozwalały jakoś funkcjonować. Rower poszedł w odstawkę siłownia również bo po nich miałam bolesne otarcia i często zapalenia. Sex musiałam planować bo podczas zbliżenia wargi puchły w chwili podniecenia a wtedy wyjście z domu odpadało. Sex w plenerze na spontanie ZAPOMNIJCIE.... Dużo by tu pisać... Patrzę w lustro i mimo nadwagi wiem że mogę zdobywać góry i nic nie stanie mi na przeszkodzie w walce z nadwagą. A najważniejsze mam piękna muszelkę i mogę hasać bez bielizny pod spódnica. Już nie mogę się doczekać aż pierwszy raz nie będę musiała się niczym przejmować tylko ponieść chwili!

Z mojej kliniki w Opolskim nie chciano mnie samej wypuścić po zabiegu. Już na pierwszej wizycie poinformowano mnie że sama z kliniki nie pojadę samochodem, więc jechałam taxi. Po części to rozumiem bo dostałam tabletki wyciszajaco/zwiodczające delikatnie mięśnie. 

Jeśli chcecie więcej informacji dajcie znać. 

 

DZIEWCZYNY TEN KOMFORT JEST WART KAŻDYCH PIENIĘDZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

Zgadzam się z koleżanką powyżej. Również miałam podobny problem i dr Pabiańczykiem zminiłam swoje życie! Inwestycja warta każdej złotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madam

Polecam udać się do specjalistów tak jak ja to zrobiłam. Też miałam źle zrobiony zabieg w jednym gabinecie i myślałam że już tak musi zostać, natomiast udałam się do drugiego i po kolejnym zabiegu wszystko wróciło do normy. Pomógł mi w tym gabinet Moja Estetyka i jestem bardzo wdzięczna Paniom które tam pracują, wykonują świetną pracę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do szczęścia +200

Jestem po zabiegu. Minęło 7 dni. Przez pierwsze 3 doby brałam tabletki przeciwbólowe w odstępach 6h bo bałam się bólu, ale po tym czasie krocze jedynie szczypało, swędziało i oczywiście było bardzo opuchnięte. 
Robiąc obiad dla rodziny przy dłuższym staniu lub chodzeniu odczuwam jak znowu wszystko puchnie i szczypie. Czuje jakby były tam doczepione jakieś obciążniki... Przy szwach widać krew nie wiem czy to dobrze. Może za wcześnie się ruszyłam z łóżka ale mam 3latka i 6latka więc o wylegiwaniu się mogę zapomnieć. Rany przemywam octoniseptem. Mam straszną suchość pochwy - dodatkowo sprawia mi dyskomfort. 
W toalecie też mam problemy przy oddaniu stolca zawsze muszę się napiąć żeby wyszedł i też wtedy czuję jak srom boli i szczypie... 
Więc nie oszukujmy się każdy kto mówi że do pracy po tygodniu czy dwóch można iść kłamie. No chyba że robił to dla estetyki a nie z przyczyn naturalnych. Ja miałam sporo przerost. Amputacja warg sromowych od łechtaczki po krocze. 5cm i prawie 8cm długości samych warg na srodku. Wiec może mi trzeba więcej czasu... Bielizny nie noszę wcale żeby to wszystko oddychało. Wargi są bardzo twarde i czuję jak chodzę że się ocierają. Pierwsze dwie noce nie spałam opuchlizna pozwoliła mi tylko na pozycję leżąca z ugiętymi kolanami. Na boku do tej pory spać nie potrafię a to jest moja pozycja. Więc śpię na brzuchu ale to też podrażnia górna część krocza.

Ale jedno wam powiem. Mimo tego bólu jest warto. W końcu nic mi się nie majta tam na dole i będę biegać, skakać, jeździć rowerem i nosić piękna bieliznę, obcisłe spodnie, kolorowy strój kąpielowy. Ludzie naśmiewają się z "wielbłądziego kopyta" a ja jestem z niego dumna. Jest piękne. Nie zrozumie tego nikt kto nie miał takiego problemu.

Ja też idę na spontan i koniec z planowaniem i odmawianiem sexu! Mąż się bał ale teraz też się cieszy i nie tylko dlatego że jest ładniejsza tylko że ja czuję się wspaniale!

Dziewczyny, siostry, matki, ciotki, żony i kochanki nie bójcie się. Ten zabieg naprawdę jest warty tych kilku tygodni cierpienia i pieniędzy. Moja samoocena +200. 
Mimo bólu jestem uśmiechnięta i wesoła. Niby taka mała rzecz a potrafi tak człowieka odmienić nie do poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ska

Mnie pomógł w tej materii dr Boligłowa w Krakowie, którego poleciłą mi moja ginekolog. Zabieg pomniejszenia warg pomógł mi poczuć się lepiej ze sobą i mam znacznie większy komfort codziennego funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Dnia 16.06.2019 o 01:40, Gość Po operacji napisał:

 

Witam. Szukam Pań które mialy wykonywaną labioplastyke u dr Samira Ibrahima w Poznaniu. Czy jest tu taka z Pan? Prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naarden

Hej, krótko: gdzie na południu Polski najlepiej się wybrać na labio? Najchętniej Wrocław lub Górny Śląsk, ale dojadę wszędzie, byle mieć spokój w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Najlepiej Gliwice - Serafin Clinic - Dawid Serafin

bądź Kraków - Intima - Tomasz Basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość zestresowany

Hej dziewczyny, dosłownie cztery dni temu miałam robiona labioplastyke. Powiedzcie mi, czy do tej pory krew przy szwach jest normalna? Przemywam rany octaniseptem, potem zakładam gazik jałowy i widzę że jest na nim delikatnie krew. Nie wiem co robić, boję się wstawać z łóżka i dłużej chodzić, ale wydaje mi się że to za długo trwa😞 poza tym pewnie bede musiala mieć poprawę, bo jedna strona jest inaczej zrobiona i stresuje się strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta

Witam,  jestem 3 tygodnie po zabiegu labioplastyki. Rana dalej nie zagojona, łechtaczka jest opuchnięta i okropnie mnie boli przy chodzeniu. Wargi mam mocno wycięte ale z jednej strony nadal mam otwartą ranę tak jakby się rozeszła. Ból nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Lekarz mówi, że wszystko jest ok, ale ja wcale tego tak nie widzę. Szczerze jestem załamana.. Czy ktoś coś poradzi? Stosuję octanisept i tantum rosa ale nic mi w bólu nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość zestresowany

Hej, jestem właśnie po konsultacji, wszystko goi się w porządku i krew jest niegroźna,  w końcu dziś mija dopiero piąty na szósty dzień po zabiegu. Doktor powiedział nawet, że żadna korekta może nie być potrzebna, że po prostu mogło być inne ukrwienie i bardziej spuchła mi prawa strona. W nastepny czwartek mam końcowa wizytę i zdjęcie szwów, wtedy będzie decyzja, co dalej.

Mimo wszystko wciąż się stresuje, ale ta wizyta mega podniosła mnie na duchu i jestem spokojniejsza, bo lada chwila i bralabym coś na uspokojenie. Tabletek przeciwbólowych nie musiałam brać już drugi-trzeci dzień po zabiegu. To że czasami zaswędzi to raczej normalne. Bielizny nie noszę wcale, wolę żeby to wszystko oddychało, a i strasznie niewygodnie jest z nią.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Dnia 16.06.2019 o 01:40, Gość Po operacji napisał:

 

Czy są  tu Panie, u których zamiast skrócenia warg sromowych  dokonano ich amputacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opolanka2

Hej. Jestem z Opola i szukam dobrego lekarza. W Opolu znalazłam tylko dr Bogutyn, która przyjmuje w klinice Medest i wykonuje labioplastykę chirurgiczna (mimo, ze maja laser, wg niej to lepsza opcja) i z tego tez względu mam obawy i nastawiam się na Baste. Z Waszych przeżyć wynika, ze po laserowej po 4 dniach jest ok, a po chirurgicznej cierpi się 3 tyg. Czy któraś z Was odczuwa jakieś bóle mimo całkowitego zagojenia? Czytałam, ze miejsce cięcia czasami bywa bardzo wrażliwe i bardziej przeszkadza niż przed zabiegiem.

Dnia 16.07.2019 o 10:11, Gość Opolska Panienka napisał:

Miałam zabieg 3 doby temu. Patrzę w lustro i nie widzę tych obrzydliwych frędzli.

32 lata marzyłam żeby znikły i w końcu się udało.

Najlepiej zainwestowane 4500zł, (wliczone wszystkie badania oraz wizyta kwalifikująca do zabiegu i po zabiegowa). 

Kilka lat szukałam informacji na forach odnośnie lekarzy i klinik, ale jazda samochodem po zabiegu nawet jako pasażer skutecznie mnie od niego odciągała. Aż jakiś rok temu, w moim mieście pojawiła się klinik oferująca zabiegi z działu ginekologi estetycznej. Poczytałam, poszukałam informacji i zdecydowałam się na zabieg bo nie wierzyłam że może być gorzej niż jest. 

W ciągu 5 lat na przemian chudłam i tyłam, moje uda zaczęły coraz bardziej ocierać się o siebie i o wargi sromowe. O chodzeniu w samej bieliźnie mogłam zapomnieć bo zaraz miałam otarcia. Kupowałam specjalne wkładki anatomiczne które utrzymywały moje "przyrosty" na miejscu i pozwalały jakoś funkcjonować. Rower poszedł w odstawkę siłownia również bo po nich miałam bolesne otarcia i często zapalenia. Sex musiałam planować bo podczas zbliżenia wargi puchły w chwili podniecenia a wtedy wyjście z domu odpadało. Sex w plenerze na spontanie ZAPOMNIJCIE.... Dużo by tu pisać... Patrzę w lustro i mimo nadwagi wiem że mogę zdobywać góry i nic nie stanie mi na przeszkodzie w walce z nadwagą. A najważniejsze mam piękna muszelkę i mogę hasać bez bielizny pod spódnica. Już nie mogę się doczekać aż pierwszy raz nie będę musiała się niczym przejmować tylko ponieść chwili!

Z mojej kliniki w Opolskim nie chciano mnie samej wypuścić po zabiegu. Już na pierwszej wizycie poinformowano mnie że sama z kliniki nie pojadę samochodem, więc jechałam taxi. Po części to rozumiem bo dostałam tabletki wyciszajaco/zwiodczające delikatnie mięśnie. 

Jeśli chcecie więcej informacji dajcie znać. 

 

DZIEWCZYNY TEN KOMFORT JEST WART KAŻDYCH PIENIĘDZY!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia

Jestem chwile po zabiegu, dziewczyny jeżeli naprawdę wam to przeszkadza nie zwlekajcie im szybciej tym lepiej. Nie traćcie życia przez to ze nie czujecie się dobrze z tym jak wyglada to tam na dole. Sam zabieg nie boli, ja znieczulenie miejscowe to jedyny ból jaki odczuwałam później na spokojnie. Najgorzej zaczyna się jak przechodzi znieczulenie po zabiegu, trzeba mieć dużo motywacji w sobie i wytrwałości. Bez tabletek przeciwbólowych nie dałabym rady. Ale jak to mówią chcesz być piękna musisz cierpieć! Powodzenia i dla Was, pamiętajcie później może być tylko lepiej! Najważniejsze to nie rezygnować z siebie, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka
Dnia 13.06.2019 o 20:07, Gość Kalina napisał:

Miałam wykonaną poprawkę operacji warg sromowych, którą nieudolnie wykonał jeden lekarz... Na szczęście dr Boligłowa podszedł do tematu bardzo profesjonalnie i mogę cieszyć się zadowalającymi efektami. 

Też korzystałam z pomocy dr Boligłowy i mogę potwierdzić, że jest naprawdę niesamowity. Bardzo się stresowałam całą sytuacją, jednak jego podejście i generalnie spokojne wytłumaczenie problemu i jego rozwiązania, a później zabieg sprawiły, że obecnie nie żałuję podjętej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po operacji w tej klinice: https://artdermaclinic.pl/ . Nie mineły 2 doby a ja już nawet nie pamiętam, ze 48h temu mnie kroił 😉 Czekam aż zejdzie mi opuchlizna, ale myślę, ze będzie ok ;)) Jak ktoś ma jakieś pytania, to chetnie odpowiem
Dr właśnie dzwonił zapytać czy wszystko ok po zabiegu 😛

Mam ogólnie nadzieję, ze wszystko szybko się wygoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Po urodzeniu dziecka bardzo poszerzyły mi się wargi sromowe i dlatego zdecydowałam się nie dawno na zabieg labioplastyki. Teraz jestem już po zabiegu i wszystko jest jak najlepiej. Zabieg polecam jak ktoś ma taki problem oraz lekarza u którego robiłam zabieg dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Karolina

Ja niestety przeszłam traumę po nieudanej labioplastyce.. Tyle czasu czekałam na ten zabieg a po zamiast lepiej było o wiele gorzej.. źle zrośnięte rany, blizny po szwach, ból. Nie było mowy o współżyciu z mężem. Po wielu dniach szukania pomocy zdecydowałam się na wizytę u dr Dawida Serafina. Dopiero u niego dostałam fachową poradę i nadzieję, że ten "bałagan" można jeszcze posprzątać. Niestety czekałam pół roku aż wszystko się zagoiło zanim dr podjął się wykonać poprawę po poprzednim zabiegu. Mogę szczerze powiedzieć, że był to bardzo trudny czas dla mnie jako kobiety, która zapłaciła za pomoc a otrzymała ból i rozpacz. Teraz jestem miesiąc po korekcie, rany goją się bardzo dobrze a efekt.. Nawet nie liczyłam, że będzie jeszcze tak dobrze. Szkoda, że musiałam tyle wycierpieć. Zasugerowałam się niższą ceną i dałam się okaleczyć przez lekarza, który nie wiedział co robi.. Dr Serafin jest profesjonalistą i doskonale wykonuje swoją pracę przy ogromnej empatii. Żałuję, że nie trafiłam za pierwszym razem również na kogoś doświadczonego, zaoszczędziłabym pieniądze, czas i wiele bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana

Bywa, że lekarze mogą spieprzyć człowiekowi wygląd bardziej niż się wydaje, dlatego zawsze, ale to zawsze trzeba lekarza dobrze zweryfikować - poczytać opinie i iść na konsultację. Mój problem skutecznie rozwiązał dr Boligłowa, aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że bywają inne bardziej skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta
Dnia 7.08.2019 o 13:52, Gość Monika napisał:

Witam. Szukam Pań które mialy wykonywaną labioplastyke u dr Samira Ibrahima w Poznaniu. Czy jest tu taka z Pan? Prosze o kontakt

Witam, ja miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Ja przed wykonaniem labioplastyki szukałam odpowiedniego miejsca bo nie ukrywam, że trochę bałam się tego zabiegu i możliwych powikłań. Po konsultacji ze znajomą i poszukaniu opinii w sieci,  zdecydowałam się na zabieg labioplastyki w klinice Galena w Bielsko Białej. Nie żałuję wyboru i polecam ich każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria67

Dziewczyny, w dzisiejszych czasach jeśli labioplastyka to tylko za pomocą lasera ginekologicznego - dużo mniej inwazyjny zabieg i szybka rekonwalescencja. W Poznaniu jest kilka doświadczonych klinik, które wykonują plastykę warg sromowych. Ja z racji zamieszkania wybrałem Suchy Las i labioplastykę w klinice Blumedica. 

https://www.blumedica.pl/labioplastyka-laserowa-poznan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosia

Przeciez 90% tych wpisów pochodzi od klinik, które sie reklamują. NIE OKALECZJCIE SIĘ! po tym zabiegu czesto wystepuja powiklania wlacznie ze zmniejszeniem odczuwania przyjemnosci ze stymulacji seksualnej. Wielu facetow lubi duze wargi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve

Cześć dziewczyny.

Miałam labioplastykę. Jestem już po 3 szyciu bo rany mi się rozchodzą. Jutro mam ponowną kontrolę i widzę że między szwami mam nadal 2 dziury. Nie chce się to zasklepic. Zabieg miałam wykonywany 22 dni temu w Krakowie. Po pierwszym szyciu dwa szwy puściły. Zszyto mnie tam ponownie a stare szwy zdjęto i po dwóch dniach wszystko się rozeszło. Pojechałam tam znowu, okazało się, że mam krwiaka. Oczyszczono mi rany i zszyto ponownie. Po tygodniu kontrola tj jutro a ja obejrzałam sobie dokładnie miejsce i między szwami mam tak jakby dwie zagojone dziury. Boję się, że tak mi już zostanie. Lekarz ostatnio rzucił "będziemy szyli i szyli do skutku" ale szczerze mówiąc ten ból jest okropny i mam dosyć. Jestem załamana. Nie wiem co robić. Może powinnam iść do innego chirurga na konsultację? Był ktoś w podobnej sytuacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×