Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mini21

Zmniejszenie warg sromowych labioplastyka

Polecane posty

Gość nuka8

Mnie pomógł doktor Dawid Serafin. Polecam Ci poczytać o nim w internecie bo ma naprawdę dużo pozytywnych opinii. Pomaga również kobietom po nieudanych zabiegach więc to również pokazuje jak dobrym jest fachowcem w swej dziedzinie. Nie czekaj, nie zastanawiaj się tylko umów się na konsultację, a jestem pewna, że będziesz bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję nuka8 za polecenie pana doktora Serafina. Jestem już po konsultacji, a w przyszłym miesiącu będę miała zabieg. Jak przeczytałam twoją historię pomyślałam, że ja też mogę w końcu być szczęśliwa. Pan doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi jakie są metody wykonania takiego zabiegu i która akurat u mnie będzie najlepsza. Był bardzo profesjonalny, empatyczny i cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Trochę się denerwuję przed zabiegiem ale wiem, że jestem w dobrych rękach. Podzielę się oczywiście efektem po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2020 o 11:52, nuka8 napisał:

Mnie pomógł doktor Dawid Serafin. Polecam Ci poczytać o nim w internecie bo ma naprawdę dużo pozytywnych opinii. Pomaga również kobietom po nieudanych zabiegach więc to również pokazuje jak dobrym jest fachowcem w swej dziedzinie. Nie czekaj, nie zastanawiaj się tylko umów się na konsultację, a jestem pewna, że będziesz bardzo zadowolona. 

Podpisuje się obiema rękoma. Miałam to samo tylko, że ja jechałam z Gdańska 🙂  Na miejscu Pani dr zaproponowała "szybki zabieg" polegający na "delikatnym " odcięciu brzegów... uciekłam. Internet i opinie uratowały moje życie. Znalazłam dr Serafina i pojechałam... To była moja najlepsza decyzja mojego życia, czuje się jakbym uciekła przed pędzącym pociągiem gdybym operacje miała w moim mieście. Dziewczyny, dokładnie dopytujcie co lekarz wam chce zrobić, bo naprawdę ten zabieg robi się raz w życiu. Nie warto iść na skróty.   Mój efekt jest nie do opisania, nawet w największych marzeniach nie przypuszczałam, że można wyczarować z mojego brzydkiego kaczątka taką piękną zgrabną i symetryczną muszelkę. Moja operacja była robiona Laserem i techniką dr Serafina, trwała 2 godziny, na miejscu byłam do następnego dnia, po konsultacji wracałam do domu, dziś jestem 3 tygodnie po operacji. Opiekowała się mną Pani Ewa, cudowna, troskliwa położna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie nam ! Chcemy jakoś przeżyć ten ciężki dla nas okres 😞 proszę o symboliczną zł która pozwoli nam przetrwać ten miesiąc:( https://zrzutka.pl/8mser7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czy może ktoś polecić mi dobrego fachowca który dobrze wykona labioplastykę warg sromowych z okolic Katowic? Dziękuje i pozdrawiam Malwina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudanalabioplastyka

Umieszczam ten wpis na forum dla kobiet, ktore znalazly sie w bardzo trudnej, traumatycznej sytuacji po zabiegu labioplastyki (nieudanym zabiegu, nadmiernej amputacji). Wiem, jak ogromne cierpienie wiąże sie z taka sytuacja. Wybieramy sie na zabieg, ktory ma polepszyc nasze funkcjonowanie miejsc intymnych, a konczy sie bardzo duzym pogorszeniem, cierpieniem fizycznym, psychicznym oraz poszukianiem specjalisty, ktory podejmie sie leczenia, naprawy (ktora niekiedy jest niemozliwa) i przywroceniem prawidlowej funkcji miejsca intymnego. Na moje nieszczescie znam bardzo dobrze te emocje. Nie jestem w stanie opisac tutaj calej sytuacji, jaka mi sie przydarzyla (doszlo u mnie do bardzo duzej amputacji, czyli postawiono mnie w najgorszej mozliwej sytuacji). Zrozpaczona zaczełam poszukiwac specjalisty, ktory podejmie sie mojego leczenia (na szczescie udało sie). Przeszłam juz kawal drogi zwiazanej z leczeniem u DOKTORA (ktoremu jestem bardzo wdzieczna), ktory ten zawod wykonuje nalezycie, z ogromna troska o dobro pacjenta. Lekarz, ktory jest bardzo utalentowany. Bardzo zaluje, ze nie trafiłam w rece doktora za pierwszym razem, zapewne nie musialabym przechodzic tego piekła. Drogie Panie na podstawie wlasnych przezyc moge podzielic sie informacjami, gdzie i kto wykonal nieudany zabieg (tutaj podam jedynie inicjały pani dr M.B.J), jak bardzo pogorszyl funkcjonowanie mojego miejsca intymnego nie wspominajac juz o „estetyce”. Ja jedynie moge podzielic sie moja opinia o lekarzu, a kazda osoba indywidualnie podejmie decyzje (osobom przed zabiegiem ta informacja moze pomoc w podjeciu decyzji. Ja zaluje bardzo, ze nie znalazlam/otrzymałam takich informacji). Paniom, ktore znalazly sie w takiej sytuacji moge przekazac informacje jaki lekarz podjal sie mojego leczenia i na czym do tej pory polegalo (mam kontakt z innymi Paniami w podobnej sytuacji). Wiem, jak ogromne jest to cierpienie, zawód i jak wazne jest wsparcie w tak trudnej sytuacji. Wrazie pytan prosze kontaktowac sie ze mna.

Ponizej zalaczam ciekawe linki: Zagraniczny specjalista, pokazujacy przypadki nadmiernej amputacji „radical amputation”, zdjecia przed i po rekonstrukcji doktora: https://altermd.com/before-after/labiaplasty-reconstruction-surgery/page-2/

Link do wywiadu z pokrzywdzonymi kobietami: https://kobieta.onet.pl/poprawki-intymne-przy-telefonie-slucham/4z37lbj

Mój mail nieudanalabioplastyka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2019 o 22:05, Gość Nieudana labioplastyka napisał:

Witam. Czy któraś z pań  jest po nieudanej labioplastyce tak jak ja? Chodzi mi o wycięcie zbyt duzo/całości warg sromowych. Miałabym kilka pytan.

Ja również jestem w takiej samej sytuacji. Szczerze mówiąc jestem załamana i na granicy wytrzymałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2020 o 18:19, acojesli napisał:

Ja również jestem w takiej samej sytuacji. Szczerze mówiąc jestem załamana i na granicy wytrzymałości.

Miałam operacje odcięcia warg sromowych ale został zwisający napletek. Wyglądało to przeokropnie, nagle zmieniłam się w mężczyznę tam na dole. Możecie sobie wyobrazić. MIałam korektę w tym miesiącu u dr Serafina. Dziękuję Wam dziewczyny za polecenie. Doktor pokazywał zdjęcia przed i po  rekonstrukcjach, dało mi to ponownie olbrzymią nadzieję. Teraz po operacji mogę powiedzieć, że to  był mój najlepszy wybór, znowu żyję, znowu czuje się kobietą. Rana się jeszcze goi ale już teraz widzę, że wyglądam zupełnie inaczej. Mój żeński członek zniknął. Ze szczerego serca polecam dr Serafina, faktycznie robi świetną robotę. Puszcza spoko muzykę w trakcie operacji 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam klinikę Galena w Bielsku Białej. Miałam tam wykonywaną labioplastyke i odbyła się bez zarzutów. Nie mam powikłań i wszystko jest okej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się z Wami podzielić moja historia...

 

Odkąd pamietam zawsze marzyłam o normalnym wyglądzie...

Jako nastolatka wstydziłam się rozebrać. 

Bielizna koronkowa czy nawet bezszwowa odpada... Wargi wypadają, obcierają się i bolą. Muszę nosić zwykłe bawełniane majtki z wzmocnieniem na dole, tak by gumki utrzymywały to coś co tam wisi, przez co każda bielizna ma rozciągnięty materiał w tym miejscu... Strój kąpielowy? Wstydziłam się zakładać. Obcisłe spodnie tez nie były dla mnie. Zawsze gdzieś z tylu głowy było, ze mi tam wisi i ludzie się patrzą...

Seks - wargi zawijają się i próbują się dostać z penisem do pochwy. Auć! 

Przyjemności tez nie ma. 

Partner akceptuje bo musi... 

Ja się staram i nawet mi to wychodzi...

 

Labioplastyka 

Nie jest to pierwszy raz, gdy szukalam informacji na ten temat w sieci...

Historie kobiet, które mimo ogromnych sum za zabieg były w opłakanym stanie przerażały mnie. 

 

Jakiś czas temu był kolejny raz. 

Wtedy byłam już pewna, ze to jest ten moment. Ze jestem zdecydowana na zabieg i nie ważne są koszty. Nie ważne kilometry. Najważniejsze było by się udało. 

Przewertowałam cały internet. 

Fora internetowe, strony z opiniami o lekarzach czy zdjęciami przed i po...

Siedziałam i czytałam o lekarzach z całej polski. Kolejne historie nieudanych operacji, korekty... 

I znalazłam go!

Znalazłam Klinikę, w której chciałam przejść zabieg!

 

Wizyta w klinice 

Śmieszna sprawa. 

Doktor przyjmuje w dwóch klinikach. 

W jednej zajmuje się ginekologia estetyczna, 

w drugiej leczy niepłodność - i tam trafiłam przez przypadek. 

 

Obejrzał mnie, opowiedział co jest do zrobienia. Następnie rozrysował mi na kartce co będzie robić podczas zabiegu. 

Przedstawił technikę wykonania. 

Opisał jak będzie wyglądać hospitalizacja oraz rekonwalescencja. 

I najważniejsze - podał cenę. 

 

Za dwa dni zadzwoniła do mnie położna z zapytaniem czy jestem zdecydowana na zabieg. Ustaliliśmy termin. Na emaila dostałam wiadomość z zaleceniami. 

 

 

Zabieg labioplastyki z plastyką napletka łechtaczki - 16.11.2020 

 

W razie pytań: 

mulierafter gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie do osób po zabiegu. Po jakim czasie poszlyscie do pracy i czy długo rana krwawila? Nie chodzi mi o jakiś krwotok tylko po prostu o ślady krwi. Czy to długo trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2020 o 19:51, Polabio napisał:

Cześć. Mam pytanie do osób po zabiegu. Po jakim czasie poszlyscie do pracy i czy długo rana krwawila? Nie chodzi mi o jakiś krwotok tylko po prostu o ślady krwi. Czy to długo trwało?

Cześć, jestem 4 dzień po zabiegu i niestety dalej krwawię i jestem bardzo opuchnięta, raczej nie wrócę do pracy przez najbliższy tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część, czy jest tu ktoś kto wykonywał labioplastyke u dr.Serafina i mógłby podzielić się doświadczeniami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja miałam przeprowadzoną labioplastykę u dr Monika Knakiewicz-Iwanowska we Wrocławiu i myślę, że była to najlepsza decyzja w moim życiu!!!DZiewczyny, nie czekajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałabym polecić panią doktor Martynę Sikorę z Łodzi, która mi wykonała zabieg. Na początku czytałam wiele opinii w tym same pozytywne.Lekarz z powołania zabieg wykonany z największym profesjonalizmem fachowość i wiedza na najwyższym poziomie.Warunki w klinice też były zadawalające. Otrzymałam odrazu odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Recepty na leki, wszystko goi się szybko. Ponadto lekarz ma dobre podejście do pacjenta. Nie spodziewałam się takiego efektu. Polecam wszystkim widać że doktor z zamiłowania i w pełni angażuje się w zabieg.Początkowo trochę się bałam kiedy jeden ginekolog mnie nastraszył, że niektórzy źle wykonują zabieg. Jednak zdecydowałam się i nie żałuje wspaniały lekarz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2020 o 17:22, Ahhh321 napisał:

Cześć, jestem 4 dzień po zabiegu i niestety dalej krwawię i jestem bardzo opuchnięta, raczej nie wrócę do pracy przez najbliższy tydzień. 

Cześć ja jestem tydzień po zabiegu u pani Martyny Sikory. Krwawiło w moim przypadku w tym samym dniu, a w kolejnych dniach już nie.Minimalnie pani doktor przepisała mi leki, które zażywałam przez tydzień na zatrzymanie krwawienia i nic się nie działo. Nie bołało prawie wcale ponadto dostałam też leki przeciwbólowe pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Czy przed zabiegiem miałyście problemy z podrażnieniem okolic intymnych (jakieś pieczenie itd) i ustąpiły one po zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki labioplastyce zyskałam dużą pewność siebie. Ktoś może powiedzieć, że to "tylko" wargi sromowe. Ale dla kobiety, która widzi ,że coś tam na dole nie jest tak to może być źródłem kompleksów. I w takich przypadkach właśnie warto zdecydować się na labioplastykę. Ja miałam przerośnietę wargi sromowe i autentycznie przeszkadzały mi one w niektórych czynnościach. Dlatego zdecydowałam się na labioplastykę w Olmedical. Tak mi zrobili dolne partie na tiptop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że to wszystko w Waszej głowie 🙂 a mężczyźni ? no cóż jak Was kocha to i Wasze frędzelki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam super doktorke z Łodzi - dr Martyna Sikora - Klinika Intima na Tuwima 15 (robi zabiegi też w klinice Anclara w Warszawie). Robiła mi zabieg plastyki warg sromowych i napletka łechtaczki 2 lata temu. Zresztą nie tylko to. Z wyglądu obłęd - jakby nigdy nie było operacji + zero problemu na rowerze czy basenie czy z obcisłą bielizną. Dodatkowo lepsze odczuwanie przy seksie i mega orgazmy łechtaczkowe. Nie mam też już problemów z infekcjami. Generalnie byłam na kilku konsultacjach (w tym u dra Serafina) i nikt nie wzbudził tak nardzo mojego zaufania. Mam z nią cały czas kontakt, bo to w ogóle bardzo empatyczny człowiek i świetna osoba. Jest moim ginekologiem obecnie i mimo,że ciężko z terminami - robi zabiegi 5-6 dni w tygodniu to nigdy jej nie zamienie. Robiłam u niej też inne zabiegi po porodach. Nigdy nic nie wciska. Przede wszystkim słucha pacjentki i dobiera do zgłaszanych objawów. Ceny u innych (szczególnie Wawa) astronomiczne. U niej normalne. Jak dla mnie to ona się nie docenia.... dobiera i łączy zabiegi genialnie. Wysłałam już do niej pełno koleżanek, Mame i córkę na pierwszą wizytę ginekologiczną. Mega wiedza i umiejętności. Wszyscy zachwyceni. W tygodniu, w którym ja robiłam swoje zabiegi - zrobiła 5 labioplastyk... to mówi samo przez się. Mam koleżankę, która pracuje w innej klinice w Łodzi i tam dr co w internecie wygląda jakby się znał to tyle nie robi w miesiącu... ja trafiłam do niej z polecenia od mojej znajomej, która robiła u niej zabiegi na zwężanie pochwy - mówi,że seks lepszy niż przed ciążą. Mamy swoje kółko adoracji dr Sikory ale naprawdę na to zasługuje. Leżę po operacji kręgosłupa to postanowiłam poudzielać się w internecie,bo pamiętam ile ja szukałam dobrego lekarza i ile miałam wątpliwości. Dodatkowo klinika super. Wszystko nowe. Zabieg w takich warunkach jak na sali operacyjnej ale w znieczulenie miejscowym (krem) - słuchałam muzyki i czytałam książke. Kontakt z Pania dr non stop, po zabiegu tez - sprawdziłam,bo coś mnie zaniepokoiło w dzień zabiegu - odbiera też w nocy 🤣 a przy tym super zabawna osoba i oaza spokoju, który się udziela w trakcie zabiegu. A jej wiedza, łączenie zabiegów i podejście do pacjenta po prostu genialne... jakbyś miała jakieś pytania to pisz. Pozdrawiam Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama postanowiłam zapisać się na plastykę warg sromowych,które były przerośnięte i zniekształcone co powodowało u mnie duży dyskomfort. Zapisałam się do Olmedical do doktora Sławomira Olek . Zabieg przeprowadzony został bardzo fachowo . Ogólnie efekt jest bardzo dobry ,pozbyłam się w końcu kompleksów i przede wszystkim poprawił się również komfort mojego życia seksualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paulina09 Ja osobiście polecam chirurga z Katowic Marcina Nylec. Miałam u niego robiony zabieg zmniejszenia warg sromowych dużych pod koniec lutego, kilka dni po zabiegu przesrane…  bol i cierpienie, ale w życiu wycierpialam o wiele więcej, wiec jakoś dałam radę, a dziś uważam ze zrobiła bym to 193938 razy  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po labioplastyce u dr Marka Wasiluka.  Klinika L’experta znajduje się w Warszawie. Miałam asymetrię warg sromowych. Nie była ona może zbyt głęboka, ale stanowiła dla mnie kompleks. Odważyłam się i okazało się, że nie taki diabeł straszny… Zabieg został przeprowadzony dość szybko. Czułam się komfortowo i bezpiecznie. Efekty okazały się bardzo zadawalające. Zniwelowały wszystkie niedoskonałości ☺ Czuję się znacznie lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet dybym kiedys potrzebowala to nie zdecyduje sie na operacje. jedyne pozytywne komenty to same reklamy. wspolczuje tym, kobietom ,ktore tu sie wypowiadaly i mialy nadzieje, ze cos sie zmieni na lepsze, a tu zabieg "nie wyszedl" i jest gorzej niz bylo. sami sobie cos skorektorujcie. najlepiej mozgi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam wykonany zabieg u dr Ledniowskiej. Na swojej stronie internetowej prezentuje wiele zdjęć przed i po - to po prostu pomaga podjąć decyzje. Zastanawiałam się kilka miesięcy nad zabiegiem, bo też bałam się aby nie było po prostu gorzej. Każda z nas jest inna, ale ja miałam takie problemy, że w końcu nie miałam wyjścia jak poddać się zabiegowi. U mnie był ogromny przerost, obrzęk po operacji utrzymywał się aż 4 tygodnie, czas ten spędziłam na zwolnieniu z pracy w domu. Myślę, że warto było się przemęczyć miesiąc, gdyż teraz efekt jest zadowalający i wszytkie moje intymne problemy zniknęły, po prostu ciężko żyło mi się z takim kalafiorem między nogami. Piszę to aby pomóc innym szukającym wiedzy kobietom podjąć decyzje. Jest coraz więcej dobrze lekarzy wykonujących ten zabieg, więź wybór lekarza jest dużo prostrzy niż kilka lat temu. Mam nadzieję, że pomogłam, bo właśnie mi to forum mogło podjąć decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×