Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dorianna Drd

Polećcie mi fajny hotel w Polsce -z atrakcjami dla dzieci!!!

Polecane posty

W Białymstoku genialny jest Hotel Sosnowe Zacisze. Pięknie położony, ze wspaniałym ogrodem, dużo miejsca do wypoczynku, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W pokojach czysto, obsługa miła i pomocna. Bardzo dobre jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest bardzo fajny pensjonat w Świeradowie, chodzi mi o Zapiecek (ich strona:pensjonatzapiecek.pl ). Ostatnio spędziliśmy tutaj z dziewczyną romantyczny weekend z okazji naszej drugiej rocznicy 🙂 Jest Spa, jest dużo tras do romantycznych spacerów, pokoje eleganckie, smaczne jedzenie, dobry dojazd z każdej strony tak naprawdę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetny hotel w centrum to http://gryfgdansk.pl, bardzo dobrze przygotowana oferta, świetne pokoje, smaczna restauracja. Jeśli chcesz gdzieś w centrum nocować to na pewno będzie dobry wybór. Będziesz zadowolony z przygotowanych warunków.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianeX

My z dziećmi wybraliśmy się w te wakacje do hotelu Podklasztorze w Sulejowie w łódzkiem. Z dziećmi chodziliśmy dużo po parku krajobrazowym, oglądaliśmy ptaki, a potem popłynęliśmy kajakami. Trasa była małomęcząca i nasz najmłodszy nie miał powodów do narzekania. A gdy z żoną chodziliśmy na basen, dzieci bawiły się w hotelowym placu zabaw pod opieką obslugi :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam zerknąć do oferty gryfmiedzywodzie.pl – bardzo fajny ośrodek, gdzie będzie można dobrze wypocząć. Mają fajnie przygotowane pokoje, dodatkowo na miejscu masz basen więc jak pogoda nie dopisze to nie będziesz się nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z hoteli, które mnie osobiście utkwiły w pamięci mam dwa i oba są w Szczyrku:

1. Hotel Orle Gniazdo - wspomniany wcześniej, hotel legenda, nie ma go już - jest w trakcie remontu i będzie w jego miejscu Mercure. Niemniej miło wspominam ze względu na fantastyczne dyskoteki, pyszne jedzenie i widoki z pokoju i holu widokowego.

2. Krupówka Mountain Resort Szczyrk - to hotel, który zastąpił mi Orle Gniazdo, zarówno pod kątem widoków, ale również pysznych śniadań i możliwości, jakie daje rodzinom podróżującym z dziećmi. Na pociechy czeka tu bowiem zarówno plac zabaw, ale również kącik z którego można wypożyczyć planszówki i zabawki do pokoju. Co więcej, jest basen, jacuzzi, a dla nieco starszych dzieci także i sauna fińska. Właściciele tego małego hotelu często organizują klimatyczne grille w wieży grillowej oraz spotkania przy winie. Ogólnie obiekt śmiało mogę polecić także i bezdzietnym 🙂 Zobaczcie sobie sami jak wygląda: https://krupowka.pl/ Na mnie robi wrażenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×