Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TiAmoFoto

Jak wybrać najlepszego fotografa na ślub

Polecane posty

Witajcie Przyszłe Panny Młode! Nadeszła także na nas pora by stanąć na ślubnym kobiercu:) Rozpoczęła się ślubna gorączka, poszukiwania najlepszej sukni ślubnej, obrączek oraz sali. Przeszukuje różne fora by dowiedzieć się jak znaleźć to co najlepsze:) Jedno wiem - jak wybrać fotografa. Postanowiłam podzielić się z Wami tą wiedzą i czekam na porady z Waszej strony - jak wybrać obrączki, które będą ładne ale także wytrzymałe na te wszystkie lata , na co zwrócić uwagę przy rezerwacji sali itp. informacje, które mogą nam się przydać:) W ramach rewanżu, dzielę się swoją wiedzą , jako doświadczony fotograf ślubny. Oto moje wskazówki: 1. Najlepiej wybrać opcję fotografowania przez dwóch fotografów. Macie wtedy możliwość fotografowania podczas przygotowań w dwóch miejscach - w domu Panny Młodej i Pana Młodego. Poza tym, nigdy nie wiadomo co się wydarzy w trakcie ślubu, dzięki temu jesteście pewni, że żaden ważny moment Wam nie umknie i sprzęt nie popsuje się ( małe prawdopodobieństwo, aby aż dwa aparaty uległy zepsuciu ). No i dwóch fotografów - dwa inne spojrzenia na ujęcia:) 2. Dokładnie rozejrzyjcie się na rynku. Jest wielu fotografów i każdy oferuje inną cenę. Często skrajnie różną. Tani fotograf oferuje swoje usługi w wysokości 1600zł, najdroższsi jakich zdjęcia oglądałam 3 800zł. I tu UWAGA!!! Cena nie zawsze jest równoważna z jakością zdjęć i dużą ilością dodatków. Jest wielu dobrych fotografów w niskiej cenie 3. Fotografowie często dobierają cenę do stanu zamożności klienta, dlatego ceny podają dopiero na spotkaniu. Najbardziej wiarygodni są ci którzy podają orientacyjny cennik na swojej stronie internetowej 4. Uważnie przejrzyj umowę! Niektóre umowy zawierają zapis, że za jakiekolwiek uszkodzenia sprzętu fotograficznego spowodowane w trakcie ślubu, odpowiada Para Młoda! 5. Przed podpisaniem umowy warto umówić się na spotkanie lub porozmawiać przez telefon. Ważne jest, abyście mieli dobry kontakt z fotografem i nie czuli się w jego obecności bardzo skrępowani Powodzenia w poszukiwaniu:) ! Czekam na Wasze porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna861
Najlepsze obrączki są bez graweru, wtedy się nie niszczą szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×