Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andzik1978

Jaki prezent na Walentynki??

Polecane posty

Podzielcie sie swoimi pomysłami na prezenty na walentynki dla swoich facetów??Bo brak pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też jestem ciekawa odpowiedzi. Ja napewno zrobię jakąś dobrą kolacyjkę przy świecach i z winkiem. A co mu kupić to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa09875
no no dziewczyny jakie pomysly?bo ja tez nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie walentynki to dzień zakochanych i myślę że jeśli sama przygotuję kolację i spędzimy miły wieczór to będzie ok To raczej facet powinien obdarować nas prezentem najlepiej w postaci pięknego bukietu kwiatów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w sumie wybieramy sie do kina juz bilety zarezerwowane a potem zrobie kolacje przy swiecach w domku,Dzien wczesniej przygotuje Tiramisu mniam mniam.A co do prezentow to mmmm....nie wiem jutro wybieram sie na zakupy moze cos wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia z walbrzycha
Mój dostanie to co chciał - http://prezentmarzen.com/jazda-ariel-atom-2/ i raczej kompletnie się tego nie spodziewa. Jesteśmy kilka lat po ślubie i przystaliśmy się nawzajem zaskakiwać. Mam nadzieję, że uda mi się to zmienić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkowaaa
Nie mam faceta :) tak wyszło, ale z koleżankami tez robimy sobie male upominki. I ja w tym roku kupiłam im po opakowaniu Ptasiego Mleczka Wedla - a teraz jest w takim fajnym opakowaniu własnie z małym serduszkiem, ze pomyslałam sobie ze moze to byc swietny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam duze opakownaie ferrero rocher i dzis dokupiłam perfumki.Tiramisu juz dochodzi w lodowce,sałatka zrobiona wiec jutro tylko pieknie wygladac i pachniec,Życzę wszystkim zakochanym wspaniale spędzonych Walentynek'-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żorżetka
Ja bym postawiła na coś oryginalnego, teraz na allegro są fajne albumy z pozycjami seksualnymi, taka nowa kamasutra http://allegro.pl/show_item.php?item=3019728108 są w promocyjnej cenie z pendrivem - serduszkiem w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laughterisfun
:) ja od mojego Pawelka dostalam bukiet 10 tofiowych Pawełków, które UWIELBIAM i drugi, herbacianych róż :) fajne te walentynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Walentynki spędziłam z romantyczną grypą żołądkową, więc wszelkie prezenty miałam z głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mensssiaaa
A ta promocja walentynkowa z tego whynotfly dalej trwa? Korzystal ktos z tej 50% znizki? Wydaje sie naprawde fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×