Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Wiecie co? Dziwne to.:(

Polecane posty

Gość ludzki przedmiot

Teraz odbywa się głosowanie albo debata na temat małżeństw homoseksualnych, adopcji we Francji. Albo wprowadzają już. Nie ważne. Znaczy ważne, ale nie tak. Jak zwykle protesty i burzliwo i w ogóle. Do rzeczy.[śpioch] No i tam jeden parlamentarzysta,dobrze mówię, no o polityka mi chodzi, uważa że to za wiele dla gejów by było. A sam jest gejem.[śpioch] Masochista.[śpioch] A ja nie jestem gejem, a chcę żeby było równouprawnienie i żeby małżeństwa homoseksualne mogły wszystko. Nawet kochać swoje dzieci.:( I mam gdzieś tego geja czy chce czy nie.[śpioch] Mam ochotę na kobiecego penisa.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NareszcieDomyśliłemSię
SWOJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzki przedmiot
nei_nei :( chodz nasikam ci do oczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny 5
ja są w stanie zrobić sobie dzieci to niech wychowują, zgoda. niech pedał zrobi lesbie z dwójkę dzieci to się podzielą i będą mieli swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to, jest to co mowisz... Nie bije pedalow na ulicach, ale tez nie popieram rownych praw... Zycie sexualne jest kazdego prywatna sprawa! wyznaje zasade "wolnosc tomku w swoim domku" Ale ja ze swoim bzikiem do sejmu nie ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe "bzika" znaczy odstepstwo od ogulnie przyjetych norm moralnych ;) Skoro ciagnie ;p ich taka zabawa to trzeba sie liczyc ze nie kazdy to akceptuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei nei nei??
w którym jestes miesiącu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Nei też Cię dawno nie widziałem.:( Dziękuję za link, chętnie obejrzę.:( Czy mogłabyś Nei napisać jeszcze raz tytuł poprzedniego?:( Myślałem że nie zapomnę, a nie mogę znaleźć tematu w którym polecałaś.:( W moich klimatach jest film "Naboer" po polsku "drzwi obok". johny 5 jeżeli para homoseksualna adoptowałaby dziecko i to dziecko pokochałoby ich, a oni je, to już są dla siebie i są swoi. Homofobie. Pokapoka napisałeś że "Zycie sexualne jest kazdego prywatna sprawa! wyznaje zasade "wolnosc tomku w swoim domku" " więc to co robią w łóżkach takie pary niech pozostanie ich sprawą i niech z tego powodu nie odpiera się im praw. Zresztą nie tylko chodzi o to co się robi w łóżku.:( Kolejny homofob. Nei mocz miłości nie szczypie, a powoduje doznania o jakich tylko nieliczni wiedzą, czują. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzedni o którym ci wspominalam to "od początku do końca" (Do comesao oa fim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Dziękuję Nei.:( Idę Nei, do miłego zobaczenia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodź biedaku, utule cię, póki serwer nie uciekł. dla zaspokojenia potrzeby posiadania damskiego penisa... juz zrobiłam z papier mache... masz na nim 49 twarzy kobiet z różnym wieku, żebyś mógł osiągnąć pełną satysfakcję ;) ... dodam, że mają uśmiechnięte usta i zalotnie zmrużone oczy :( moze poczujesz się w końcu kochany... taką mam nadzieję.. matkę nadzieję :( może u nas też wprowadzą określenie: "rodzic", "rodzic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Frida dziękuję, czyżbym powodował matczyne odruchy u Ciebie? :( Mamo, ale jA chcę zobaczyć Twoje narządy rozrodcze i powąchać. Właśnie.:( Czy znacie pary seksualne w których jedną postacią jest mama, drugą syn, albo mama i córka?:( Bo to chyba zabronione jest prawda? Dlaczego? Jeżeli zabronione to dziwne to uważam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest zabronione, bo z takich związków się kaleki rodza. Mnie dziwi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dwóch braci się dziecko nie urodzi. Czyli bracia mogą :P matka z córka też dziecka nie splodza. Ani ojciec z synem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale odpowiem Ci. Nie wnikam w cudze rodziny. Dla mnie osobiście jest to obrzydliwe. Natomiast spłodzenie dziecka, które musi cierpieć kalectwo, przez zboczenie swoich rodzicółw, powinno być karane więzieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spłodzenie kalekiego dziecka, którzy choć nie sa spokrewnieni, to jednak obciążeni wada genettyczna i z góry wiedza, ze ich dziecko będzie kaleką? Też byś ich posyłala do więzienia? Czy im wolno bezkarnie plodzic kaleki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakim poziomie ustawisz poprzeczkę? Co zdefiniujesz jako "kalectwo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie z innej strony - czy chciałabyś życ ze świadomością, ze twoi kochający ciebie i siebie nawzajjem rodzice poszli do więzienia, bo urodzilas się bez rąk? Albo karlicą? Albo może masz ciężka postać cukrzycy? Nie. Dość, ze jesteś chora, to jeszcze w imieniu prawa zabrali ci rodziców! Cóż to za pocieszenie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzisz synku :P do czego doprowadził nasz związek kazirodczy... upubliczniłeś naszą tajemnicę i wylazło na światło dzienne (kafeteryjne) dziecko poczęte z tego związku...wiedziałam, że tak będzie... kalectwa nie da się ukryć, prawda Annetto? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×