Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ptak w bagietce

TVN i Polsat znowu wymyśla kolejne nic nie warte seriale

Polecane posty

Kocham Enter - TVN oraz Zdrady Polsat Seriale przypominają : - malanowskiego i partnerów, detektywów, w11 oraz sąd rodzinny i sędzie anne marie wesołowską - trudne sprawy i dlaczego ja - ukrytą prawde - nieprawdopodobne a jednak - pamiętni z wakacji Puls puszcza coś podobnego tylko w innym języku, jeszcze ma powstać serial szpitalny na tvnie chyba na tych samych zasadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie się tego na oglądają a potem zachowują się jak debile. Jeszcze brakuje by Telewizja publiczna zajęła się nadawaniem takich programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doku soap
To tzw 'doku soap'. Telewizje nie mają kasy na seriale z aktorami, więc robią "seriale" z naturszczykami; za mniejsza kasę. Nowość w ramówce jest? Jest. A że jakość żadna to już inna inszość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz więcej takich jest
bzdurnych seriali z kiepskimi "aktorami" :o Jak tak dalej pójdzie to za 2 -3 lat będą tylko takie gówna leciały w tv :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już lepsze seriale komediowe(miodowe lata, 13 posterunek) i telenowele latynoskie. Mamuśki były świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Mamuśki były super
Hiszpanin---> fajną masz stopkę,ja też do końca życia będę odwiedzać Kafeterię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała powrotu np. - mamusiek - miodowych lat - 13 posterunku - graczyków - świat według kiepskich - lokatorów - sąsiadów - bulionerów - nawet powtórek niani i heli w opałach Powtórek takich latynoskich seriali jak: Dziedziczna nienawiśći, Po prostu miłość (brazylijska), alvaro, z głową w chmurach, słodka trucizna, luz maria, fiorella , cud miłośći, serca na rozdrożu , zbuntowany anioł , dziki księżyc, amor latino, posłaniec szczęścia, paloma, przyjaciółki i rywalki, córka przeznaczenia, biały welon, zdradzona miłość, grzesznica, marina, zemsta moja miłość, prawo pożądania, gorzka zemsta, brzydula kolumbijska, rubi, barwy grzechu, ścieżki miłości, prawdziwa miłość, wdowa w bieli, miłość jak czekolada, wieczny płomieć miłości, kobieta w lustrze, hacjanda la tormenta, życie jak muzyka Oraz Renegat, Komisarz i Prokurator(jest na tv4), komisarz Rex, Supermen, Przystanek alaska, gotowe na wszystko, dallas, powrót do edenu, dynastia, dynastia colbych, pokolenia, przyjaciele, różowe lat a 70te, wszyscy kochamy Raymonda, Sabrina nastoletnia czarownica, diabli nadali. Mogli by dać też więcej informacji oraz coś takiego jak Życiowa Szansa albo milionerzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt, juz lepiej mogliby
puścić powtórki starych, dobrych seriali, szczególnie miodowych lat, 13 posterunku i mamusiek... a nie, takie bzdury nadają...az wstyd się przyznac, ale moja mama to ogląda wszystko i bardzo to przeżywa :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przeżywanie tych seriali mnie najbardziej wkurwia. To są seriale kopiowane z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssspoko
siedząc całe dnie w domu wolę oglądać te gówna typu trudne sprawy niż powtórki dawnych seriali (które leciały już setki razy :o, mamuśki, graczykowie, rodzina zastępcza, kiepscy non stop dają do znudzenia, znam prawie wszystkie odcinki na pamięć). Ja bym była bardziej za tym, żeby nakręcili nowe odcinki mamusiek, sąsiadów, bulionerów. Ewentualnie mogliby dać jakieś zagraniczne, dobre serial (ale nie żadne telenowele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Tragedia te wszystkie paradokumenty czy jak to tam nazywają. Moja babcia też to wszystko ogląda do porzygania. Szczególnie te sądy i potem przeżywa, że tam tak wszystko szybko a sprawa mojego ojca już ponad rok się cięgnie i tylko nowe terminy zmieniają wrrr. Powinni zakazać takiego oszukiwania ludzi. Teraz ten szpital też ludzie będą przeżywać, że wszyscy mili, bez kolejek lekarze w tyłek wchodzą. Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się wypowiem
mamuśki puszczają na atm rozrywka idź tam sobie i oglądaj ten badziew :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_mleczna
najgorsze jest to, że moja babcia i rodzice w to wierzą... że to szczera prawda te seriale... łehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyżej......
....bo to szystko jest oparte na faktach autentycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiaż25
ja bym chciał jakiegoś dobrego serialu o gejach i lesbijkach oczywiście późną porą nocną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna magma
Tak ale... gdyby ludzie tego nie oglądali, zdjęli by to z anteny.Popyt nakręca podaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devishot
FAKTY AUTENTYCZNE. hahahaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak...............
A są fakty nieautentyczne? :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devishot
Pewnie tak, tylko my takie gópie ignorantki jesteśmy i nic nie wiemy na ten temat:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgh
szkoda ze nie ma telenoweli latynoskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papier
ja tam nic nie wiem bo nie oglądam tego badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×