Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

dark...bojkot jak i u Ciebie :classic_cool: nie uznaje aby sie odwdzieczać czy szczegolnie starac bo jakis pajac wymyslił sobie świeto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli rozumiemy się. Zawsze mogłaś napisać do mnie anonimowego maila z wyznaniem. No nic...za rok też są Walentynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za rok idziemy na piwo :classic_cool: albo 8 marca co Ty na to?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A. nie było mnie długi czas, prowadziłam stosunkowo udany wygryw. Cóż..nic nie trwa wiecznie :D to o tym wyuzdaniu to było do mla? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie, trzymam za słowo:P Do 8 zbyt mało czasu, a do 14 zbyt dużo. Może znajdziemy sobie w międzyczasie jakiś fajny powód do wypicia, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironiczna eM A. nie było mnie długi czas, prowadziłam stosunkowo udany wygryw. Cóż..nic nie trwa wiecznie to o tym wyuzdaniu to było do mla? xxx do Ciebie :P cie ten facet rozruszał;) dark zawsze znajdzie sie dobry powód:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie tylko o którym mowa :O Trafiłam też na memejowatego, na szczęście w porę się jorgnelam. Nie polecam tego typu doświadczeń. Czas na kawę number tu. Doktore czekam! Slimaczka już nie ma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu Kajdanowicz Dzień dybry. xxx no i mamy spoznionego Walentego :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Ktoś musi przegrywać, by mógł wygrywać ktoś :-) Pociesz się, że ja ostatnio też przegrywam, ale już niedługo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie mój przegryw Aniolku wcale nie przeszkadza. Jest kontrolowany. ;) Poza tym od czasu gdy uroslo mi to i tamto bawi mnie podryw niektórych. Ten jest już kontrolowany jakby mniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie są nagrody pocieszenia za przegrywanie? Bo może warto by się postarać? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegryw kontrolowany to nie tragedia. W dodatku jeśli jest w czym wybierać? Nie ma tragedii :-) Napisz do mnie pw, pogadamy. O tym co Ci urosło... i różne takie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrany i nagroda
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie, które będziesz chciała nie tylko podrapać ale i ugryźć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jestem uległy. Nie mówię, że nigdy nie będę, bo pewnie są kobiety, które potrafią mnie przekonać. Ale na razie pozostaję przy swoim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jaka się odważna zrobiłaś :-) Siłą mi raczej nie dorównałaś przez ten czas, gdy Cie nie było. Ciekawy jestem co to takiego? Napadniesz mnie, ogłuszysz i zwiążesz? Uśpisz eterem? Obudzę się skrępowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potężnie zniesmaczony
Andro ślini się do kolejnego damskiego nicka. Żadnej nie przepuścisz, waligrucho internetowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro porządny, to ja kawę poproszę i jakieś ciacho do niej, najlepiej zgrabnego bruneta 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×