Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość angelika0979

czy ktoś wie jak żyje się z Nigeryjczykiem

Polecane posty

Gość gość
Oj, nie przesadzajcie, że dzieci Mulaci sa tacy piękni. Może dla was, bo wy gustujecie w ciemnoskórych, ale dla przeciętnego białego większość murzynów jest mało atrakcyjna - płaskie nosy, grube usta i włosy jak szopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie muzy mają grube usta u duże nosy. Ale za to wszystkie mają cudowny kolor skóry. Biali chodzą na solarium aby taki mieć. Już nie wspomnę o włosach i rzesach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.22 kobeto :):) :O ratunku .... akurat kolo miliarda ludzi na świecie robi wszystko by NIE MIEĆ takiego koloru... Arabki Iranki -u nich top to był zawsze white straszliiei nam tego zazdroszczą :P Azjatki -pogadaj z Japonkami /Chinkami /Tajkami jka to u nich cool być białą ... i mieć europejskie oczy :P Hinduski -u nich im bielszy tym lepszy im ciemniejszy -gorszy (tak raszim straszny to jest :O0) A Afro ...zobacz ile czarnych jak M .Jackson :D się wybiela ... Prawda taka że owa mulackość podoba sie tylko Polkom zafiksowanym na punkcie Murzynów :P taki fetysz seksualny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biali się opalaja a Czarni wybielaja.Zawsze chcemy tego czego nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22.07 to zazdrosny z malutkim co mu nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fo gościa 18:22 Nie jestem kobietą tylko facetem co ma dziecko z piękną kobietą z Jamajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamatobi Nie wiem jak udało Ci się porozmawiać aż z miliarder ludzi na ziemi. Wow zazdroszczę geniusza ahaha. A tak na serio to ja nie znam żadnych ludzi o ciemnym kolorze skóry, którzy chcieliby być biali. Radzę się zastanowić nim napiszesz takie " kwiatki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu jeszcze zagląda? ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nikt nie chce dziewczyny z 6 letnim czarnoskórym dzieckiem :(? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu uwazasz ze nikt? Po ilu próbach doszlas do wniosku że nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo takie są realia w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się wypowiem, choć to moja siostra jest z związku z nigeryjczykiem. Są razem ponad 4 lata. On całymi dniami siedzi w domu i nic nie robi (gotuje jedynie, ale to raczej dlatego że polskie jedzenie średnio mu smakuje), raz na jakiś czas coś posprząta to święto. Nie pracuje, nie studiuje. Całe dnie na necie i telefonie i po nigeryjsku nadaje. Z początku jak przyjeżdżali do rodziców to coś mówił po polsku siedział z nami a teraz zamyka się w pokoju i wychodzi tylko do łazienki, nawet posiłków z nami nie jada (jedynie w święta jak już musi). Tak więc cóż tłumaczyliśmy siostrze, ile mama łez wylała. Ale jak to mówią miłość jest ślepa. Wierzę że kiedyś otworzy oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie realia? Może opiszesz jaśniej na jakiej podstawie doszlas do takiego wniosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamatobi
Przykro słyszeć że Twojej siostrze się w życiu nie ułożyło. Wśród Nigeryjczyków jak każdego innego narodu zdarzają się dobzi i źli ludzie. www.mojawielokulturowarodzina.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamatobi
Myślę że Nigeryjczycy są różni. Mój to pożądany facet. Jesteśmy razem już ponad 10 lat, to go już dobrze znam. Znam też fajnych i porządnych Nigeryjczyków. www.Mojawielokulturowarodzina.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamatobi
Przepraszam miało być porządny a nie pożadny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak większość to tacy właśnie jak to określiłaś h...... Nawet jak ktoś Ci mówi jaki to jej wspaniały z doświadczenia wiem że żony nie widzą wielu rzeczy, bo to im nie na rękę i chodzą i opowiadają jakie to mają wspaniałości. Koleżanka broni się przed stereotypami a sama leci z hasłami "Nigeria to nie kraj wieszaków". Przepraszam czy to nie stereotyp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytalam kilka postow i tak sie zastanawiam. dlaczego kobiety leca na czarnych czy arabow? Jest tylu fajnych Europejczykow. Mieszkam w Niemczech i mam roznych znajomych. Nigdy nie zwiazalabym sie z czarnym czy arabem bo to inna mentalnosc. Poznalam fajnych niemcow, anglikow, amerykanow, grekow, wlochow itp. Wszyscy pracujacy, a nie zyjacy na zasilkach. Nie rozumiem tez jak kobieta moze byc z bezrobotnym. Facetowi znajdzie sobie zawsze jakoms prace. teksty o rasizmie mnie nie przekonuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.20 one są mistrzyniami samooszukiwania :O . Jakiekolwiek argumenty i tak nie dojdą to jak walenie grochem w mur . Część ma po prostu silny fetysz seksualny z czarnoskórymi w roli głównej w skrajnych wypadkach dochodzący do zupełnego braku popędu do białych .Nic na to nie poradzisz .Jest parafilia seksulana w której się to zawiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, O gustach się nie dyskutuje- po prostu. Jednemu ryż,a drugiemu ziemniaki W każdej narodowości można znaleźć tych lepszych i gorszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamatobi
Do gościa 12:05 Po pierwsze, kłania się czytanie ze zrozumieniem. Po drugie, cytat oznacza że powtarza się dokładnie słowa autora a ja nigdy nie napisałam że Nigeria to nie jest kraj wieszaków tylko że nie panuje moda na kobiety wieszaki. Byłeś / byłaś w Nigerii? A jak tak i to nie raz więc chyba mogę się na ten temat wypowiedzieć. Pozdrawiam www.Mojawielokulturowarodzina.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ale naprawdę nie ma Pani monopolu na podróże do Nigerii, a Pani wypowiedz jest krzywdząca dla znacznej grupy ludzi, którzy ani z wyboru, ani z własnej decyzji są jak to Pani określiła "wieszakami" i zamieszkują cały świat łącznie z Nigerią. Kosztem tego skutecznie poprawiła Pani samopoczucie osobom o większych rozmiarach m.in. samej sobie. Jak uważa to Pani za słuszne to jest to przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamatobi
Każdy ma prawo do własnej opinii Pan czy Pani też. Nigdy nie pisałam że mam jakiś monopol na podróże do Nigerii. No cóż trzeba się do czegoś przyczepić. A co do poprawiania sobie samopoczucia to nie muszę bo ja nie mam tego większego rozmiaru jak to Pan czy Pani określiła. A jak w przyszłości rozmiar mi się powiększy to zaakceptuję albo przejdę na dietę. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ale naprawdę nie posiada Pani monopolu na podróże do Nigerii. Na świecie, również w Nigerii, żyją kobiety szczupłe a Pani wypowiedź określająca je "wieszakami" jest bardzo krzywdząca. Przynosi za to wielką satysfakcję osobom o większych rozmiarach,m.in. właśnie Pani. Jeżeli takie wypowiedzi uważa Pani za słuszne, tolerancyjne i niedyskryminujące to jest to bardzo przykre. Przepraszam ale nasuwa się tu wiele okrutnych określeń w stosunku do Czarnoskórych, które przedstawione Pani za przykład mogłyby pokazać w całej krasie jak źle by się Pani czuła czytając je na czyimś blogu. Czy zakres tolerancji Pani wielokulturowego bloga kończy się tam gdzie Pani nie ma, czyli w powyższym przypadku grupie szczupłych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Mamatobi Ta Pani, która się się tak czepia tych wieszaków to pewnie była jakiegoś Nigeryjczyka, który ją zdradził. No cóż trzeba się wyżyć na tych co się w życiu ułożyło. A blog jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo udane życie. Jestem przeciw stygmatyzowaniu ludzi ze względu na ich wygląd, na który nie mają wpływu i będę stawać w ich obronie. Tak odebrałam wpis i mam do tego prawo jak i mam prawo do własnej opinii, która bynajmniej nie jest dogryzaniem komukolwiek. Troszkę samokrytycyzmu nikomu nie zaszkodziło, naprawdę nie jesteśmy nieomylni, a szacunek do cudzych opinii jest oznaką zdolności otworzenia naszych umysłów na to co nas ogranicza. Ps.wyzywanym "wieszakiem" też nie jestem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem mężatką od kilku miesięcy.Jestem nieszczęśliwa nie chce już tego wszystkiego.Cała rodzina nie akceptuje mojego męża .A mój mąż przestał akceptować mnie.Chciałby bezwzględnego posłuszeństwa to jest straszne . O wszystkim chce decydować o najdrobniejszych sprawach .Kobieta ma swoje miejsce i powinna je znać .Ma słychać męża co mąż każe zrobić ma być zrobione natychmiast i bez sprzeciwu .Nie wolno przerywać gdy mąż mówi ,mąż musi pozwolić mówić kobiecie ...Mój mąż jest wykształconym człowiekiem dobrym czułym delikatnym ale jest bardzo dużą różnica kulturowa .Jest to straszne ta rzeczywistości . Nigeryjczyk jest fajny jako kumpel przyjaciel ale chyba nie mąż Europejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn, które poznały Nigeryjczyka przez internet i zostały oszukane (inne imię nazwisko, druga rodzina na boku). Czy w trakcie poznawania się, pokazywał Wam swoją rodzinę, swoje życie? Pytam bo mam znajomego z Nigerii, z którym bardzo mocno się zbliżyliśmy ale to tylko znajomość internetowa- trwająca już dobre 2 lata. Rozmawiamy codziennie przez czaty oraz na video- rozmawiam z jego rodzicami, rodzeństwem, znajomymi, zawsze wiem gdzie jest i co robi. Po prostu dzielimy swoje życie poprzez połączenia video. Od roku planujemy spotkanie, mówimy o ślubie i dzieciach (przyszłościowo) i chcemy się spotkać za niedługi czas. Ale szczerze Wam powiem, że czytając wszystkie fora jestem przerażona i z każdym dniem zaczynam wątpić w niego. Nie dał mi podstaw do podejrzeń, do braku sposobności do dania mu dozy zaufania - ale wszystkie wpisy jakie czytam sprawiają, że nie mogę się otworzyć do końca na tą znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×