Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wąskousta

Czy wąskie usta mogą się podobać ?

Polecane posty

Gość wąskousta

j.w. Mam ekstremalnie wąskie i małe usta. Górna warga prawie niewidoczna, jedynie podczas uśmiechu się nieco rozciągają i są bardziej wyraźne. Jedyne co mi się podoba to ich zarys, te dwa uwypuklenia na górze są spiczaste nie półokrągłe, ale co z tego jak ich prawie nie widać :o Przeglądałam stare tematy o wąskich ustach i było parę przykładów aktorek z wąskimi ustami, ale one były i tak o dużo pełniejsze od moich cienkich kresek :o aha i nigdzie nie znalazłam ANI JEDNEJ pochlebnej opinii faceta na temat wąskich ust :( Jedyne co mnie ratuje to drobne rysy twarzy,wystające kości policzkowe i równie wąskie oczy, ale i tak w pełniejszych wyglądałabym znacznie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie...
waskie usta sa nieatrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szumszuu
nie maluj ciemnymi kolorami tylko jasnymi ale żeby nie były jaśniejsze od twojej cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia wreszcie miala czas
współczuję takich ust. Są obrzydliwe i nieseksowne. Facetów takie nie pociągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem trochę kobiet i zauważyłem prawidłowoś, że te z wąskimi ustami są kiepskimi kochankami. Co do wyglądu, to dziewczyna może się podobac, ale ja takich unikam z powyższych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdg
ja pierdole ale problem. facet nie leci na same usta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
Wąskouste kiepskimi kochankami hahaha jaka teoria ja jestem jeszcze dziewicą, ale mam ogromny temperament, jeszcze niewykorzystany, ale i na to przyjdzie czas :P A co do ust to nie mogę na nie patrzeć w lustrze, na zdjęciach są ledwie widoczne albo wcale :o Na razie nie chcę sobie nic tam wstrzykiwać, boję się sztucznego efektu wypchanych warg. Pozostało mi jedynie smarować je olejkiem cynamonowym, tylko te szczypanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
Wiem, że wąskie usta powszechnie są uważane za nieatrakcyjne, ale chodzi mi o to, czy w ogóle istnieją jacyś wielbiciele takich ust, którzy wolą węższe niż pełniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wąskousta Wąskouste kiepskimi kochankami hahaha jaka teoria ja jestem jeszcze dziewicą, ale mam ogromny temperament, jeszcze niewykorzystany, ale i na to przyjdzie czas - Głupiutkir, infantylne i przekorne dziecko analfabetko. Czy w szkole nie nauczyli cię czytac ze zrozumieniem? Jaka teoria, skoro napisałem, że zauważyłem to w praktyce? Co ty dziewico możesz wiedziec o tym, czy będziesz dobrą kochanką czy nie? nie masz pojęcia o seksie i nie tobie oceniac jaka jestes w łółżku. Umiesz dobrze robic loda? jestes otwarta w seksie i lubisz eksperymentowac? możesz z facetem miec kilka orgazmów, a nie dosc po jednym, czy dwóch? nie wiesz, więc jak się śmiejesz, to śmiej się ze swojej głupiutkiej przekory i niewiedzy dziecko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
Ależ nie musisz od razu wyjeżdżać z wyzwiskami, w moim kierunku. Dla mnie tylko ograniczeni ludzie wiążą cechy wyglądu z charakterem, usposobieniem, czy temperamentem seksualnym danej osoby. To jakby wierzyć w stereotypy, sam unikasz tychże kobiet z tak błahego powodu i to mnie po prostu śmieszy. Trafiłeś na te 5 czy nawet 10, które twoim mniemaniu były 'słabe' w łóżku, a być może ta 11 okazałaby się najlepszą partnerką seksualną w twoim życiu. Mam zerowe doświadczenie w sferze seksualnej, ale z moimi fantazjami, wyobraźnią i chęcią odkrywania samej siebie będę dobra na pewno ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulki rozkosszy
Akurat wygląd ma bardzo dużo do charakteru i osobowości. Większoś naszych preferencji, temperamentu i osobowości jest zapisane w genach, a nie nabyte. Cechy fizyczne pozwalają przypisac do bazy cechy osobowości z wyglądem. Po wyglądzie człowieka można o nim powiedziec 100 razy więcej niż po śmiesznych psychotestach. Ludzie w cywilizacji zatracili zdolnośc obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmm.... Mam odwrotnie.Mam pelne usta,wysoką górną wargę Do dwunastego, trzynastego roku życia były moim kompleksem i zmorą a niektórzy to mi nawet z ich powodu dokuczali.Śmiać mi się teraz z tego chce:D Wąskie usta tez są ładne i mają swoich wielbicieli.Nie powinnaś się martwić i zawsze miec przy sobie błyszczyk-najlepszy przyjaciel kobiecych ust.Wystające kości policzkowe to wielki atut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
Kulki rozkosszy Nie zgadzam się absolutnie. Określonemu wyglądowi podświadomie przypisujemy pewne cechy charakteru i osobowości, poprzez zapamiętanych wzorce i skojarzenia z naszego doświadczenia, owszem mogą odzwierciedlać pewne własności, ale w bardzo małym stopniu i zazwyczaj mają się nijak do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
Dzięki nieogryzek :) Ja się prawie wcale nie maluję, może powinnam optycznie je powiększać jakimiś perłowymi kolorami i konturówką, ale głupio mi wyjeżdżać poza kontur i mieć pomalowany obszar wokół ust, których nie mam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniekkąd racja
a wklej foto bo tak to sobie można gadać i zęby masz proste? czasem jak są krzywe (np. lekko skierowane wgłąb, stłoczone z tyłu) usta są bardziej zapadnięte jakby, po wyprostowaniu aparatem robią się pełniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
Z zębów zawsze byłam zadowolona, zawsze były zdrowe, białe i w miarę proste oprócz dolnej szczęki gdzie lekko się krzywią pojedyncze i ostatnio zauważyłam na górze, że z jednej strony połowa zębów minimalnie się cofnęła do tyłu i wydaje się niższa, dlatego planuję założyć aparat ortodontyczny, ale będę musiała sama na niego uzbierać i nie wiem ile to potrwa. Słyszałam, że wypycha usta do przodu i je lekko unosi, przez co wydają się wydatniejsze, tylko żeby takie zostały po ściągnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
Jeszcze węższe :( Nie wklejam, bo się przerazicie ich widokiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej foto albo powiedz
autorki pewnie juz nie ma ,ale zeby powiekszyc usta mozesz kupic sobie cos z miętą(krem,pomadke, blyszczyk) z pokrzywa albo papryczka chili (sa blyszczyki-wiem bo testowalam sama), serum bielendy sexy look (działa!) , ewentualnie delikatnie obrysować konturówką, ale nie jak dziwka tylko delikatnie, jasny podklad na gornej wardze a raczej jej linii tez optycznie powieksza. jednak ogromnych efektów sie nie spodziewaj, mrowka nigdy sie w slonia nie zmieni. pozostaje jeszcze kwas hialuronowy,efekt jest na kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej foto albo powiedz
a jednak jestes :) moja koleżanka ma cieniutkie kreski, ale to wcale nie szpeci, wrecz kobieta wygląda słodko z takimi ustami ;) mozesz wkleic zdjecie co Ci szkodzi. aparat troche wypycha usta, widziałam u znajomych,ale czy efekt zostanie tego nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej foto albo powiedz
http://lula.pl/lula/1,95647,6646040,Powiekszanie_ust_za_pomoca_makijazu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej foto albo powiedz
a tak z ciekawosci-ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfdgdfgd
wąskousta Kulki rozkosszy Nie zgadzam się absolutnie. Określonemu wyglądowi podświadomie przypisujemy pewne cechy charakteru i osobowości, poprzez zapamiętanych wzorce i skojarzenia z naszego doświadczenia, owszem mogą odzwierciedlać pewne własności, ale w bardzo małym stopniu i zazwyczaj mają się nijak do rzeczywistości. - Jak ktoś, kto jeszcze jest dzieckiem, nie ma doświadczenia, ani wiedzy może negowac doświadczenie i wiedzę starszych? Typowa nastolatka, która nic nie wie, ale wydaje jej się, że pozjadała wszystkie rozumy. Takie zachowanie jest aroganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
20 lat mam. Dobra daję zdjęcie, co mi tam, ale boję się, bo naprawdę są koszmarnie wąskie, a górnej wargi prawie w ogóle nie mam i do tego mam spiczasty podbródek i wyglądam jak alien. :O :O http://www.voila.pl/447/1j2bk/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyglada to zle moim zdaniem nie masz co sie martwic a ten podbrodek wlasnie dobrze wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudylisek
Chyba troche przesadzasz,az tak nie jest zle,sa waskie i taki ich urok.Nie rozumiem tylko dlaczego poszukujesz aprobaty tu na tym zjeb..m forum?Piekno plynie z wnetrza,to jaka jestes osoba i jakie masz serducho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej foto albo powiedz
hehe spodziewalam sie jakiegos paszteta,a tu ladna dziewczyna. mysle ze troche przesadzasz. górną mozesz lekko obrysować by ją troche uwypuklic,a dolna zostaw jak jest, w ogole masz ladny kształt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×