Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wąskousta

Czy wąskie usta mogą się podobać ?

Polecane posty

Gość poniekkąd racja
też już się spodziewałam niewiadomoczego:D super właśnie podbródek, ja zawsze bolałam że sama mam niewielki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiathibiscusa
"Akurat wygląd ma bardzo dużo do charakteru i osobowości. Większoś naszych preferencji, temperamentu i osobowości jest zapisane w genach, a nie nabyte. Cechy fizyczne pozwalają przypisac do bazy cechy osobowości z wyglądem. Po wyglądzie człowieka można o nim powiedziec 100 razy więcej niż po śmiesznych psychotestach. Ludzie w cywilizacji zatracili zdolnośc obserwacji." Nie większość. Wrodzone cechy biofizyczne są istotne, ale nie najważniejsze. Osobowość człowieka kształtuje się poprzez aktywność społeczną, doświadczenia, wydarzenia, kontakty z osobami znaczącymi dla danej osoby i role społeczne pełnione przez nią. Decydujący wpływ ma środowisko rodzinne i relacje z rówieśnikami. "Osobowość rozwija się w trakcie życia jednostki. Nie jest więc ukształtowana z chwilą narodzin dziecka. Istnieją jedynie wrodzone zadatki anatomiczno-fizjologiczne, wpływające na dalszy rozwój, ale nie określające go ściśle."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle tylko mogę
wąskie usta mają osoby wredne i zaciśnięte w sobie stale niezadowolone i szukające intryg na swój temat pewnie myślisz że wszyscy cię stale obgadują NIE nie mogą się podobać bo jak ich nie ma to co ma się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
tyle tylko mogę "wąskie usta mają osoby wredne i zaciśnięte w sobie stale niezadowolone i szukające intryg na swój temat pewnie myślisz że wszyscy cię stale obgadują " Wręcz przeciwnie.. rudylisek Tutaj mogę anonimowo zapytać o obiektywną opinię, bo w otoczeniu każdy mi powie, że są ok i niepotrzebnie wymyślam sobie kolejną fanaberię. A ja idę ulicą i widzę inne dziewczyny i jakoś żadna nie ma aż tak wąskich ust jak ja, tylko stare baby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stochzdyskwalifikowany
wąskie są suche, pełne zmysłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
post ze zdjeciem powyzej, nie popadajmy w skrajnosci.. toz to szalenstwo jakiegos chirurga. no waskie usta masz bardzo ale co z tego? wez skup sie na czyms innym, moze masz ladne oczy i mozesz je fajnie podkreslic skupiajac na nich uwage wlasnie. nie przejmuj sie tak, wyglad to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
Jennifer ma normalne usta, nie za wąskie, nie za duże, w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ lepszewąskiedziewczęceniż mam nadzieję, że ten obrazek mi się nie przyśni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaa22
Okropne masz i twarz też pewnie brzydką:O:O nie wiem gdzie ty w ogole dostrzegasz gorna warge ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniekkąd racja
Aniston raczej wąskie ma, bo raczej częśćiej spotykane są grubsze ale co z tego? każdy ma coś nie do końca fajnego, i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
Mam b.ostre, nietypowe rysy twarzy, być może faktycznie są brzydkie, niemniej największy problem stanowią usta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlasowasukienka
tez mam waskie, troche mniej, ale jednak waskie, ktore nadaja surowy wyglad i bardzo postarzaja, bo z wiekiem usta sie zwezaja, tylko wstrzykniety botoks, kwas hialuronowy albo tluszcz pomoze niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xbssdd
nie! waskie usta sa obrzydliwe wrecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
uuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfewfeferf
ty na szczęście masz dużą dolną warge a na usta patrzy się całościowo, gdyby i dolna vbyła mała byłoby nieciekawie , tak jest ok. ale tych szpiczastych zakończeń na górze to ja nie widzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 360stopni
nie podbijaj ciągle tego tematu, nie jesteś atrakcyjna i nie bedziesz chyba ze skupisz uwage na czyms innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskousta
A właśnie, że będę podbijać. Nie będę zwracać uwagi na czymś innym tylko po prostu zrobię sobie w przyszłości te cholerne usta, żeby wyglądały naturalnie pełniejsze, dzięki kafe doszłam do wniosku że nigdy ich nie zaakceptuje(na co miałam nikłe nadzieje) i bez operacji się obejdzie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×