Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agdadg

Syn nas bije

Polecane posty

Gość agdadg

22 letni syn bije mnie i mojego męża a swojego ojca. Wypomina wszystko co było złe. Ja i mąż jestesmy byłymi alkoholikami i byłymi agresorami. Syn był prześladowany w szkole przez kilku rówieśników. Nie raz dałam mu za to w twarz a mąż mu jeszcze poprawił. Wczoraj uderzyłam syna a on mnie pociągnał za włosy i włożył mi głowe do toalety. Szarpał się z mężem i syn kopnął go z całej siły w krocze. Mąż do tej pory w szpitalu. Czuje że powinnam isc z tym na policje ale już nie mam sił. Boje się go. Straliśmy się go wychować na porządnego człowieka, dlatego obrywał w dzieciństwie. Liczyliśmy na to że to doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliście alkoholikami więc nie było mowy , że wasze wychowanie było dla niego dobre . Po prostu nie odzywajcie się do syna . Ma wam wiele za złe . Widocznie zbyt wiele było tych złych chwil . Dajcie mu żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata podgórska z domu polak
ciekawe. coraz inne te prowokacje. ciągle w rodzinnych prowokacjach są bijatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko was bije to spoko, ale jak zacznie obcych to koniecznie na pałki trzeba zgłosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfjnf
ale durne prowo. kompletnie sie ci nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze ze
a spuscil wode jak mialas leb w kiblu? Bo jak tak, to jeszcze powinnas mu oddac za usluge fryzjerska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×