Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Gość vince......
Z tym akurat jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca temete
jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vince......
oczywiście, że to jest jasne, to tak ciężko zrozumieć? nie jestem małolatą tylko kobietą 35+ i nigdy mi się nie zdarzyło przespać się z kimś kogo ledwie co zobaczyłam na oczy, zanim poszłam z moim mężem do łóżka, wtedy jeszcze narzeczonym to minęło pół roku, szanuję się, ale na kafeterii to przecież dziwne jest,tu najlepiej spostrzegane są kobiety "które dają" komu popadnie i jak popadnie i byle gdzie, bo z takimi można pogadać, takie wyzwolone, a zero szacunku do swojego ciała, dla co niektórych liczy się ilość a nie jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinguśa_98
A ja tam mogem to zrobić z kolegami nawet takimi których poznałam właśnie na disko tylko rzeby był fajny koleś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wracam.. Do domu, do ponurej rzeczywistości.. Ten weekend był cudowny. Nie żałuję niczego. To wszystko stało sie tak szybko, ale to jest właśnie.. Miłość.. Jestem wdzięczna losowi za taką szansę. Nie zmarnuję jej. Kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy troszkę
Ciekawe jak ocenia to spotkanie nasz bohater?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucę was głupcy
hahahahaha pan żałosny przemawia przez swoje alter ego haha ciekawe kiedy się przyjdzie tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahaha
słowianką też nie jestem, jestem obserwator niezależny już nie szukaj powiązań bo ich nie ma:-P Julia no to graty oby się wam poszczęściło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hahaha
Żal mi ciebie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucę was głupcy
do hahahaha jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem ? haha pierwsza linijka mojej wypowiedzi, to niestety nie był twój nick, ani tym bardziej nawiązanie do niego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggjdoagj
kasjfdlafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakaś psychopatka. Ino ruchać by się chciała. Ale za to jak... Robi wszystko z uśmiechem na twarzy. Dobrze, że już polechała bo by mi ch.uja urwała. P.S. Jeśli jest jakaś chętna na trójkącik to zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahaha
No dokładnie czytanie ze zrozumieniem:-D Pisałem do hmmmmmmmmmmm.................. Jak Ci mnie żal to rzuć jakiś banknot:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsced
Wiesz co Pendzior? żal mi ciebie......nie potrafiłeś żony zadowolić przez tyle lat a trójkąt ci się marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaksks
bzbznnx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie jest śmieszne? Trójkąt jak najbardziej na poważnie i wyszedł ze strony Julii. A ja nie mam odwagi jej odmówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijbij
no ja pierdzielę... żenua z każdej strony, jakiś idiota w to jeszcze wierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już jestem przekonana, że cała historia została zmyślona. Przypomina mi tą bajeczkę agi18 o seksie z Arabem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby czemu zmyślona? Dziewczyna ma ochotę próbować z inną dziewczyną to dlaczego mam jej zabraniać. Chętnie popatrze, a jak pozwoli to się dołącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj sobie posta tej niby Julii Julietty. Zupełnie inne są jej przeżycia. Swoją drogą, szybko się rozstaliście.:classic_cool: I już na forum o godz. 10. chwali weekend.:-D Po drugie, gdybyś znalazł to, czego podobno szukałeś jeszcze kilka mies. temu, inaczej byś teraz mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oboje mamy fantazję, które chcemy spełniać. Julia jest właśnie w pociągu do siebie. W końcu dzieli nas blisko pół tysiąca kilometrów. A jutro musi iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to tez bajka dla naiwnych, tym bardziej ze te niby spotkanie miało być na lata. Piorun ich trafił , zauroczyli się . A tak farsa wyszła , która kobieta pozwala tak pisać ,o sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doopa woolowa
tak jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka, która ma dystans do siebie i poczucie humoru. Dla was wszystko jest nieprawdopodobne. Na lata... Najpierw musi uciec od męża. On nie da jej odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"psychopatka... ino by się ruchać chciała... dobrze że już pojechała..." Tak mówi facet, który rzekomo przejmował się tym, że jego kobieta nie ma z nim orgazmu (właśnie raz 10, a raz 15 lat byłeś żonaty...). I pomyśleć, że Ci współczułam. Nie umiesz po prostu dać kobiecie rozkoszy. Tu wymyślasz. Jesteś bardzo niemęski - ot i cały Twój problem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucę was głupcy
don juan z koziej dupy ha ha ha a do tego mitoman onanista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×