Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Gość ...urwa
Właśnie, temat ucichł bo jak widać co niektórym już znudziło się czytać wypocin erotomana Pendziora. Ale ty musialaś odświeżyć temat, żeby znowu było o was słychać, ile razy się bzykaliście, smieszne to jest, i to dorośli ludzie, ty dupodajka i erotoman Pendzior, który nie ma pojęcia co to jest rodzina bo tylko hoojem myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie przeszkadza ci to
że to ćpun i kompletny życiowy nieudacznik? i że założył pseudo kobiece konto, żeby udawać, że wreszcie coś zaruchał? idioto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -magma-
Julia ;-) Oby Wam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snuj się snuj
Nie wiem, kto moglby uwierzyć w to, ze laska (niby julia), mezatka, po pierwszym spotkaniu z kolesiem (gora po dwóch, bo trzeciego jeszcze nie było) już sklada pozew o rozwod, żeby być z owym kolesiem :-) :) :):):):):):)::):) I zacząć wspólne zycie z zonatym (!) :) :) :) :) :) Ciekawe, co na to zona, która przecież będzie przyprowadzala corke do... tatusia i nowej mamusi :D:D:D:D Nie no, beknę. Nie wierze, ze jakiś facet az tak nie dba o jeszcze-nie-była zone i o wciąż-i-na-zawsze-jego dziecko, corke. I chce narazac te corke na emocjonalne problemy + niedługo rodzeństwo malej zafundować :O Nie wierze, ze takie kanalie chodza po swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko lipa jest.. bo fundusze na dojazdy się kończą ;/ Jednak to drugi koniec Polski.. Myślimy o założeniu konta na seks kamerkach. Dupodajka Julia i Erotoman Pendzior :) Zainteresowanym podamy link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...urwa
Mnie też słabo się chce wierzyć w to wszystko i podejrzewam, że owa Julia to Pendzior, podobnie piszą przede wszystkim, ale zaraz będą się tłumaczyć, że nadają na tych samych falach, ale różne typy są, dla jednych wazna jest rodzina a dla innych tylko ruchańsko, nie wiem po co tacy ludzie zakładają rodziny w ogóle, i dobrze napisał "snuj się snuj", że nie wierzy, że takie kanalie chodzą po świecie, ale widocznie chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...urwa
Fundusze się kończą, dwa gołodupce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ję kupę
ja chcę oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytkaaaaa
nie podniecać sie tak, przecież widac ze julia to słowianka co się rowna pendzior . Facet ma polewke ze wszystkich , a wy tak przezywacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kawał qrwy reszta dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopomiko
super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle lat niektorzy
jestescie na kafe i nie wyczailiscie jak.sprawdzic pod jakimi nickami uzytkownik pisze?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, przyznam się. ninkA z seksu grupowego pół roku po ślubie, to też mój protekt. Pelikany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to sie sprawdza?
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu..................
Po co ludziom dupę zawracałeś,ze żona nie ma orgazmu, że nie chce się kochać i w ogóle, z tą Julią to mało kto Ci wierzył i tak, zawsze kiedy była Julia to zaraz Ty się pojawiałeś lub odwrotnie.Jeszcze się przyznaj, że Słodka Słowianka to też Ty i będzie gitara Albo teraz się tłumaczysz, że to było prowo, bo masz coraz mniej zwolenników a więcej przeciwników, albo na prawdę jesteś kanalią. Wiele razy pisałeś, że to nie jest żadne prowo. Ludzie koniowali się na kafe, żeby Ci jakoś pomóc a Ty teraz piszesz, że to projekt? żałosny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wszyscy widzicie tylko prowo lub projekty to teraz wami kręcić. Nie pisze tu dla zwolenników czy przeciwników. Do Słowianki mam jeszcze dalej niż do Julii. No Ale domorośli detektywi już wszystko wiedzą, i nie przekonasz ich za żadne skarby. A jak opisze, że jestem projektem Androgeja(bezrobotnego elektryka, którego żona zostawiła z synem) to też łykniecie? To forum już wam mózg w goowno zamieniło i nie potraficie odróżnić prawdziwych tematów od prowokacji czy też gimgoownianych wypocin. Idąc tym tropem i cytując moją żonę- o internecie siedzą same pedofile i małolaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motocykl jak auto
ale cos w tym jest, w internecie przebywaja nołlajfy:-D Kontaktu z innymi nie szuka sie w sieci jak ma sie w zyciu. Ty sie zastanow ta twoja zona to glupia nie jest. I podczas gdy ty(my) myslimy ze cos z nia nie gra to okazuje sie ze to z nami nie gra. Warto czasem skonfrontowac to "tu" z ludzmi spoza netowego swiata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich żyjących niezwykłą biografią mojego przyjaciela! Chciałam tylko podkreślić, że Pendzior to Pendzior a słodka słowianka (pisana małymi literami) to słodka słowianka. Gdyby ktoś był bardzo zainteresowany, czy ja - to ja - zapraszam - slodkaslowianka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to też ja ;) żaden projekt, żadna fikcja, sama rzeczywistość ;) Jadę właśnie na zajebisty seks, taka ze mnie dupodajka ;) a będzie się działo, oj będzie! Prawda Pendziorku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redgolds
Idźcie w hooj !!! kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
tylko ja tutaj jestem projektem tylko jeszcze nie wiem czyim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redgolds
Chłopie, Ty faktycznie w życiu porządnie nie poruchałeś przez te swoje 37 lat, skoro chwalisz się na forum, że będzie się działo z Julią, żal mi Ciebie, żebyś był gówniarzem to bym zrozumiał, że się cieszysz, bo Ci się trafi, ale stary byk i taki głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee daj mu
spokoj ma powod do szczescia to sie nim dzieli z nami.Tymi ktorzy go nigdy nie spotkaja,nie poznaja przeciez kumplom nie bedzie sie spowiadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowicz bierny
Pendzior, działo się? Jak tam zapowiadane "coś specjalnego ..." ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×