Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość byłam z kobietą

Czy SEKS z kobietą to zdrada?

Polecane posty

Androgen, ale ty już prawie masz harem :D zostaw coś dla innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zachłanny. Nie lubię zostawiać dla innych tego, co powinno należeć do mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie wyobrażam jak się wbijasz między pośladki jakiegoś pięknego chlopaczka. Słuchałabyym sobie jego jekow i westchniec kiedy by dochodził na moim brzuchu.. A ja bym się jedna dłonia bawiła jego włosami, a druga swoją cipka... I Jak się czujesz wiedząc, ze tak sobie ciebie w tej chwili wyobrażam? A może wolałbyś żebyś w tej fantazji to ty leżał na moim brzuchu?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam z kobietą
ale jestem napaloooooooooooooooonaaaaaaa, gdzie jest moje dildo ? mój facet mi schował i nie umiem znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei, fascynująca z Ciebie kobieta :-) Fantazjować każdemu wolno. Jeśli to Cię kręci, to zamknij oczy i uśmiechnij się do własnych myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam z kobietą
a wiecie, że miałabym ochotę mojego faceta wyruchać takim dildem.. to by było coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę na sex telefonik! Jestem młodziutka i ostra, możesz powiedzieć mi wszystko co chcesz, czekam na twój telefon kochanie, jestem Kamila 22lata, czekam na http://sextelefon.twojweekend.com/ zadzwoń i chodźmy się bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako facet musze powiedzieć ze mnie to podnieca, dla mnie to nie zdrada ale chciałbym to zobaczyć- jak się zabawiają, pomógł bym chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×