Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rest1234

bardzo krępujące problemy intymne

Polecane posty

Gość rest1234

witam, mam prawie 17 lat i jestem strasznie niezadowolona z wyglądu i stanu mojego miejsca intymnego. 1 problem, to duże wargi sromowe zewnętrzne. mam tzw bułeczkę i wargi są bardzo duże, grube i by zobaczyc całą pochwę w środku muszę odsłaniać wargi. 2 problemem jest dziwna narośl przy wejściu do pochwy. nie umiem jej zdefiniować. jest troche jak bardzo duży i dłuższy pieprzyk. jest jasnoróżowa i mogę ją dodykać a nawet za nią ciągnać, nie wiem co to jest jestem przerażona. 3 problemem są obfite upławy i biały osad na wargach wewnętrznych. upławy mają nie miły zapach i są bardzo obfite, czuję dyskomfort gdyż moja bielizna jest dosyć mokra. nie swędzi ani nie piecze mnie pochwa, lecz nie wiem dlaczego tak się dzieje. prosze doradźcie na każdy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nic na to nie poradzisz - taka jest poprostu Twoja budowa 2 I 3 tak jak napisala ''sleepingsun'' idz do lekarza bo tylko on moze Ci to zdiagnozowac - truno tak na forum napisac co to moze byc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golokenig
1. taka budowa 2. lechtaczka 3. taka uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia kraków
Taka masz budowę i tym się nie przejmuj, jednych panów kręci to innych tamto to najmniejszy twój problem. Na upławy dobry jest invag, szybko zakwasi środowisko pochwy i wzmocni jej naturalna florę. Jeżeli chodzi o ten „pieprzyk to, to może być włókniak takie zmiany usuwa się laserem nie są groźne lub kłykcina spowodowana wirusem HPV (jak uprawiasz seks mogłaś zostać zarażona) musisz wybrać się do ginekologa. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o niemiły zapach i grudki to rzeczywiście może to być infekcja a nawet grzybica, powinnaś iść do lekarza aby się upewnić, ze swojej strony polecam stosowanie provag żelu do smarowania miejsc intymnych, łagodzi podrażnienia i ewentualny świąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinowa X
Zosia ma rację, swoją budową się nie przejmuj! Idź do ginekologa. Jak nie lubisz stosować globulek dopochwowych to możesz spróbować zażywać provag, mi pomaga, odkąd go zażywam nie mam problemów intymnych i kłopotów pęcherzem moczowym. Powodzenia i głowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_rama
Proponuje zacząć tez coś stosować profilaktycznie, profilaktyka jest bardzo ważna a wiele osób o niej zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarze powinni bardziej o niej rozmawiać na wizytach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.takie objawy sama miałam,odwiedź natychmiast ginekologa mogą to być objawy nadżerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna budowa
A co ty byś chciaa mieć niezasłonietą dziurę? To się obrzezaj jak islamskie kobiety. ALE UPŁAWY TO NIE JEST NORMALNA SPRAWA I WYMAGA WIZYTY U LEKARZA! Długotrwała infekcja może nawet prowadzić do niepłodności, terz cię to nie obchodzi, ale za 10 lat to może być twój największy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w leczeniu upławów pomaga lactovaginal, ale jeśli masz rozwiniętą infekcję musisz iść do ginekologa, skuteczne leki są na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerośnięte wargi sromowe mogą utrudniać normalne funkcjonowanie, mogą sprawiać dyskomfort w trakcie chodzenia czy siedzenia, ulegając podrażnieniu co sprzyja infekcją intymnym. Kiedy będziesz już u ginekologa w związku z upławami i białym nalotem, zapytaj o zabieg zmniejszenia warg sromowych (waginoplastyka) jeśli masz taką potrzebę. Mnie np. wystarczy jak smaruję się provag żelem, który nawilża, odświeża, zapobiega infekcją ponieważ zawiera kwas mlekowy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nie leczona lub nie doleczona grzybica pochwy ma jakieś poważne konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieleczona grzybica sama w sobie jest nieprzyjemna, bo przecież potwornie swędzi i ma się przecież upławy. czytałam, że w skrajnych przypadkach może nawet prowadzić do bezpłodności. ale sam dyskomfort powoduje, że trzeba grzybicę leczyć. oczywiście leki sa na receptę, bez recepty można kupić suplementy, np. probiotyki typu lactovaginal, ale najlepiej je stosować juz po leczeniu albo profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny serwis - motywuje. A więcej wiary w siebie przyda się każdej kobiecie - bez względu na wiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto zgłosić się do specjalisty? Na forum trudno znaleźć pomoc w takich kwestiach. Znalazłam dużo pozytywnych opinii o nich: http://www.seksuolog-warszawa.com.pl/ Może warto się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlecia29
idź do ginekologa, bo te upławy mogą być niepokojące, jeśli odczuwasz świąd możesz posmarować provag żelem, ma działanie łagodzące a także ochronne, więc zawsze się przyda, nawet profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotta83
Mysle ze najlepiej bedzie jezeli wejdziesz na strone Monalisa Touch i tam wszystkiegi sie dowiesz, doskonale wszystko jest wyjasnione i jeszcze sa filmiki, zabieg naprawde bardzo prosty no i skuteczny, po co sie meczyc jakmozna latwo sobie z tym poradzic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

U mnie dzięki zabiegowi labioplastyki moje wargi sromowe są dużo  pomnijeszone , dzięki temu dużo lepiej się czuję i nie musze się wstydzić podczas stosunku .Zabieg robiłamw klinice Galena w Bielsko Białej  i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
7 godzin temu, Gość Ola napisał:

U mnie dzięki zabiegowi labioplastyki moje wargi sromowe są dużo  pomnijeszone , dzięki temu dużo lepiej się czuję i nie musze się wstydzić podczas stosunku .Zabieg robiłamw klinice Galena w Bielsko Białej  i polecam

Ile kosztuje taki zabieg i jak długo się czeka.  Czy takie zabiegi robią też u osób nieletnich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×