Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa :)))

Zarobki i realia życia w Londynie

Polecane posty

Gość gość
czy ktoś realnie jest w stanie odłożyć £1000/mc w londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O odkładaniu 1000 to sobie możesz realnie pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na prawde
Tak sobie czytam te komentarze i zastanawiam sie, co by bylo gdybym zarabiala 900 miesiecznie i nagle zostala sama w Londynie. Co prawda suma na was dwoje o ktorej wspomnialas jest ok, ale twoje niskie zarobki bylyby dla mnie zmartwieniem i zaczelabym jak najszybciej szukac lepiej platnej pracy. Wracajac do pytania, nie sa to jakies wielkie zarobki (moje sa poziomu was dwojga razem ale jestem tu od dobrych 10 lat), ale zdecydowanie da sie za nie przyzyc w miare wygodnie. Polecilabym znaleziemie mieszkania poza centrum (3 lub 4 strefa) gdzie koszty sa tansze nawet wliczajac drozszy koszt dojazdu do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ Na prawdę niestety, ale bardzo wiele kobiet w Londynie zarabia 900-1000 funtow mc i wiele jest osób, ktore mimo, ze maja wicej to i tak gdyby były same miałyby problem, żeby sie w Londynie samodzielnie utrzymać , bo koszty zycia sa koszmarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, ten temat byl zalozony 2 lata temu, bardzo mozliwe, ze autorka ma dzis inna, lepiej platna prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zarabiam na sprzataniu 1600f i za wynajem płace 550f ale nie w centrum, zreszta komunikacja jest bdb , po oplaceniu wydatkow oszczedzam 800f a w pl nic nie oszczedzałam nedzne biznesmeny tylko ochłapy płaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
550 za wynajem, w Londynie? Czyli pokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i do tego jest koneserka zoltych nalepek z Asdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego? bez nalepki lepiej smakuje czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiasz 1600, pokoj 550, a odkładasz 800? To co Ty jesz? W co sie ubierasz ? I w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierra 1991
A ja jestem tu już trzeci raz i mam w dupie to wszystko,wracam do polski do swojego mieszkania zony,psa.Mam dość tego ciągłego martwienia sie czy bede miał prace czy nie ,czy zapłace rent czy nie.Syf na ulicach,ceny mieszkań z kosmosu nie mówie o szafach z łuzkiem tylko o mieszkaniach heheh .A szkoda gadac suf bród i dziadostwo coraz wieksze w tym londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Londyn to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adekpl89
Mieszkam w Londynie i zarabiam 5000 funtow netto miesiecznie (bankowosc), jednak miasto nie podoba mi sie i wracam do Warszawy. Poziom zycie bede mial podobny, ale jednak w swoim kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5000 mc do ręki to 100,000 za rok, skończ kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrkpl89
Bez rewelacji jak na quantow w Londynie. Pracuje w banku i tworze ilościowe strategie inwestycyjne. 3 lata doswiadczenia. Trzeba było sie uczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrysio
Adrkpl i ssać k****a po godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłem i wiem
2500 Funtów + 900 Funtów = 3400. Mało. Minimum na 2 głowy po 3000 Funtów. Gdybyście chociaż mieli zarobki razem po podliczeniu miesięcznie 6000 lub 7000 Funtów, to możecie śmiało napisać lub powiedzieć, że macie udane i w miarę godne życie. Wszystko poniżej jest życiem na poziomie nonsensu. I nie piszę tu o strefach Londynu ale ogólnie. Podobnie jest w Rzeczpospolitej Polskiej. Gdy we dwoje zarabiacie i macie razem "na czysto" 7000zł To poziom życia jest ot taki sobie. Jeżeli ktoś c***isze lub mówi, że wystarczy, to będzie musiał kombinować. Inaczej będzie to "niski poziom życia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7000zł to zyc ie na wypasie w pl jełopku, no ale ty pewnie chlasz alko codziennie wiec ci 'nie starcza' na zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bueheheh niezly przyglup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilu gołodupców zarabia 7000+ w PL? większość (80%+) ma max 2500 netto i to już niezły wyczyn, nie wiem gdzie po 7 koła zarabiają i na czym, chyba rządowcy pasożyty albo handel narko, nie zapomnijcie o podatkach jak VAT przy zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk mieszkaja cweele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdychaj z zazdrosci cwelu powyzej co angielskiego nie zna i dlatego mu nie wyszlo w moim ukochanym UK :D kocham Cie UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tobie nie wyszlo w pl pedale:D ja zyje u siebie a ty mi zazdroscisz :D tylko ci0ty mieszkaja w uk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes cwelopedalogejuchu u siebie gdzie wiekszosc polaczkow bardziej sie nienawidzi miedzy soba niz Brytyjczycy nie lubia polakow :D idz uchlej ryja na ognisku i grillu i obrabiaj doopy wszystkim znajomym ktorych tam nie ma. W tym cwelu jestes najlepszy i tobie podobne gowna. :/ jak to dobrze ze wyjechalem z tego syfu :) kocham Cie UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze napisz cweluchu ze za granica latwiej sobie poradzic niz niby we wlasnym kraju, mnie wyszlo i tu i tu :D ale za granica jest o wiele ciezej, ale skad taki cwel jak ty ma to wiedziec, za granica to byles tylko na gugle maps. poza tym ja cwelu czuje sie w UK bardziej u siebie niz niby u siebie w PL. Cwel to ty i twoj stary buehehe h :D gnij w PLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×