Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zusta

ZYCIE W POLSCE PO POWROCIE Z EMIGRACJI

Polecane posty

Gość Gość

PL jest prawie najtańszym krajem UE i dlatego mamy niskie ceny dostosowane do naszych zarobków. Jak będziemy więcej zarabiać to będziemy dużo więcej płacić. Czy to tak trudno zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzmzla

Rany wkolo te same pierdy

niech napisza osoby kore przyjechaly do Polski i co mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wróciłam na wakacje do Krakowa po dziesięcioletnim pobycie w Goteborgu. Nie mogę się nadziwić jakie wszystko jest w PL tanie. Mogę sobie chodzić do restauracji i płacę jedną czwartą z tego co w Szwecji.  A zarobki w PL idą bezustannie w górę i ludzie są coraz bogatsi. Ej! Wy macie w PL eldorado! Na szczęście nie dla wszystkich. Jeszcze tylko tego by brakowało żebyście zarabiali tyle co my w Szwecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla turysty nie ma tańszego kraju w UE niż PL. Jak się zarabia zagranicą to PL jest bajecznie tania. Jest tanio, bo polskie ceny są dostosowane do polskich zarobków. Polakom wiedzie się coraz lepiej. UE daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

Wy swoje a ja swoje i tak sie bedziemy bawic jeszcze przez jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axxx,x,x,
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wróciłam na wakacje do Krakowa po dziesięcioletnim pobycie w Goteborgu. Nie mogę się nadziwić jakie wszystko jest w PL tanie. Mogę sobie chodzić do restauracji i płacę jedną czwartą z tego co w Szwecji.  A zarobki w PL idą bezustannie w górę i ludzie są coraz bogatsi. Ej! Wy macie w PL eldorado! Na szczęście nie dla wszystkich. Jeszcze tylko tego by brakowało żebyście zarabiali tyle co my w Szwecji.

Ty chyba przesadzasz, Akurat  Kraowie restauracje sa bardzo drogie, Wina sa tak drogie w knajpach,ze nawet we Francji nie ma takich cen z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkkqkqk
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dla turysty nie ma tańszego kraju w UE niż PL. Jak się zarabia zagranicą to PL jest bajecznie tania. Jest tanio, bo polskie ceny są dostosowane do polskich zarobków. Polakom wiedzie się coraz lepiej. UE daje.

Taniej jest np w Portugalii, Rumunii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość wkkqkqk napisał:

Taniej jest np w Portugalii, Rumunii .

Kłamiesz. Kto ci takie bzdury powiedział? W Rumuni jest nieco taniej - to prawda, ale tam się zarabia jedną trzecią z tego co w PL. Portugalia dużo droższa niż PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 17.10.2019 o 19:52, Gość Gość napisał:

Wróciłam na wakacje do Krakowa po dziesięcioletnim pobycie w Goteborgu. Nie mogę się nadziwić jakie wszystko jest w PL tanie. Mogę sobie chodzić do restauracji i płacę jedną czwartą z tego co w Szwecji.  A zarobki w PL idą bezustannie w górę i ludzie są coraz bogatsi. Ej! Wy macie w PL eldorado! Na szczęście nie dla wszystkich. Jeszcze tylko tego by brakowało żebyście zarabiali tyle co my w Szwecji.

Obudź się, Janusz! ZESRAŁEŚ SIĘ! 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dla turysty nie ma tańszego kraju w UE niż PL. Jak się zarabia zagranicą to PL jest bajecznie tania. Jest tanio, bo polskie ceny są dostosowane do polskich zarobków. Polakom wiedzie się coraz lepiej. UE daje.

Ja też tak myślę. Chętnie przyjeżdżam do PL na wakacje, bo tu jest tak tanio. I każdy turysta o tym dobrze wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Średnia zarobków rośnie niepokojąco. Polacy są dziś bogaci jak nigdy w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Średnia zarobków rośnie niepokojąco. Polacy są dziś bogaci jak nigdy w historii.

Kraj pięknieje a Polacy są coraz bogatsi. Unia dostarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Warto wrócić do PL bo tutaj są nieograniczone możliwości zarobienia fortuny. W końcu od ciebie zależy czy i kiedy zostaniesz milionerem. Dlatego tysiące Polaków decydują się na powrót. W PL wszystko się zmieniło na lepsze. Wyjazd za granicę nie jest już opłacalny tak jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Warto wrócić do PL bo tutaj są nieograniczone możliwości zarobienia fortuny. W końcu od ciebie zależy czy i kiedy zostaniesz milionerem. Dlatego tysiące Polaków decydują się na powrót. W PL wszystko się zmieniło na lepsze. Wyjazd za granicę nie jest już opłacalny tak jak kiedyś.

Obudź się, Janusz! ZESRAŁEŚ SIĘ! 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejkowe bajki
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja też tak myślę. Chętnie przyjeżdżam do PL na wakacje, bo tu jest tak tanio. I każdy turysta o tym dobrze wie.

Chyba cie pojeebało, PL nawet dla turysty jest drogie, ceny jak na karaibach a to tylko marne PL z toksycznym zimnym bałtykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość fejkowe bajki napisał:

Chyba cie pojeebało, PL nawet dla turysty jest drogie, ceny jak na karaibach a to tylko marne PL z toksycznym zimnym bałtykiem.

Komu drogo temu drogo a miliony turystów corocznie wybierają PL bo dla nich jest najtaniej. Oni dobrze wiedzą dlaczego. Dla Polaków PL też jest najtańsza. Jak jadą za granicę to szczęki im opadają ze zdziwienia bo tam wszystko dużo droższe niż u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Komu drogo temu drogo a miliony turystów corocznie wybierają PL bo dla nich jest najtaniej. Oni dobrze wiedzą dlaczego. Dla Polaków PL też jest najtańsza. Jak jadą za granicę to szczęki im opadają ze zdziwienia bo tam wszystko dużo droższe niż u nas.

Obudź się, Janusz! ZESRAŁEŚ SIĘ!  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azze

Do Polski przyjezdza bardzo malo turystow, do  Polski przyjezdza mniej turystow niz... wchodzi na wieze Eiffla w Paryzu. Nie ilu przyjedza do  calej Francji, nie ilu odwiedza Paryz,  ale ilu wchodzi .... na jedna wieze To do czlowieka ktory tu pisze z psychiatryka takie slowa "miliony turystów corocznie wybierają PL, bo tanio". Czzlowieku z psychiatryka, popros o lepsze leki, bo te co ci daja sa za slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość azze napisał:

Do Polski przyjezdza bardzo malo turystow, do  Polski przyjezdza mniej turystow niz... wchodzi na wieze Eiffla w Paryzu. Nie ilu przyjedza do  calej Francji, nie ilu odwiedza Paryz,  ale ilu wchodzi .... na jedna wieze To do czlowieka ktory tu pisze z psychiatryka takie slowa "miliony turystów corocznie wybierają PL, bo tanio". Czzlowieku z psychiatryka, popros o lepsze leki, bo te co ci daja sa za slabe.

Kłamiesz kolego. W roku 2018 PL odwiedziło przeszło 20.000.000 turystów a wieżę Eiffla mniej niż 7.000.000 czyli prawie trzy razy mniej. A wiesz dlaczego? Bo wstęp na wieżę Eiffla kosztuje tyle co tydzień pobytu w PL. Jeszcze jeden dowód na to, że w PL jest tanio i turyści to doceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×