Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zusta

ZYCIE W POLSCE PO POWROCIE Z EMIGRACJI

Polecane posty

Gość gość
Jednak w Polsce jest chamstwo i zawiść . Zazdrościcie nam na emigracji że nam się udało a wam nie . Żyjecie od wypłaty do wypłaty i wyrzywacie się na forach . My przynajmniej znamy kilka języków i mamy trochę kultury a ty pozal się Boże Polaczku bez szkoły jesteś żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie od wypłaty do wypłaty? Ide do sklepu kiedy chce i kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jednak cie zatkalo swinio. Myslalas ze zaszpanujesz hehe a tu zonk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpanowac??? Przed takim goownem jak ty??? Nawet palcem by mi sie nie chcialo ruszyc i tracic na takie nic jak ty chocby sekunde mojego czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedź z 18.35 . Baranie to tylko literówka ale dla Ciebie to raczej obce słowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21:41 nie nie zatkalo. w przeciwienstwie do Ciebie, ja mam jakieś życie, a nie przesiaduję na forum calymi dniami (i nocami) - jak Ty, biedaku umysłowy. przeczytaj moj post powyzej, tym razem proszę, ze zrozumieniem - wyraźnie napisalam ze w Poslce jest Morskie OKo i pewnie to jedyne czyste jezioro w Pl. ale ty, analfabeta, czytac ze zrozumieniem nie umiesz i wrzuciles zdjęcę JEDYNEGO czystego jeziora w Polsce :D żałosny jesteś. aha bylam nad Morskim Okiem, bardzo urokliwe i owszem, bardzo ładne. ale Lochan Uaine moim zdaniem ładniejsze. serio. mam prawo tak uważać - czy mi zabronisz?/ ;) my mamy jeszcze Loch Etive, Loch Awe, Loch Katrine, Loch Avon, Loch Long, Loch Lomond, Loch Ness, loch Morar, Loch Tay, Loch Shield i duzo by pisać ... wszystkie czyćiutkie :) ponizej tlyko dwa zdjęcia bo inaczejj uzna za spam https://c1.staticflickr.com/3/2674/4014189937_9ec2f5cb4f_b.jpgs, Loch Eck, Loch Pityoulish, Loch http://corkwing.co.uk/wp-content/uploads/2015/10/Stunning-day-on-Etive.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle wrzuciło ale trudno niewazne o a jeszcze jedno - masz w Polsce coś takiego?? to nie fotomontaż byłam widzialam . widzisz, jaka nieskazitelna woda?? :) podoba ci się to czy nie, ale to Szkocja, a nie Polska, jest nawiedzana przez tabuny turystów (aż chcą ograniczyc ich napływ) i jest często w top 10 na liście (na różnych listach ...) najpiękniejszych krajów świata - nie Polska, przykro mi. http://media.canvasprints.canvaspeople.com/wp-content/uploads/2014/05/tumblr_ma6zbps7zb1revq4io1_1280.jpg http://fairyroom.com/WP/wp-content/uploads/2012/11/fairyroom_fairy-pool-of-skye.jpeg a teraz idę się umyć, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morskie Oko jedyne, zaraz je/bne ze smiechu z tej świni hahahahahahahaha. Porzućcie przekonanie, że polskie jeziora to tylko Warmia i Mazury. Urokliwe, dzikie i czyste zakątki nad słodką wodą kryją w sobie też Kaszuby, województwo zachodniopomorskie i lubuskie, a nawet Wielkopolska. Czerpcie z poniższej listy najczystszych słodkich zbiorników w Polsce i wróćcie nad jeziora! Wszystkie z naszej cieszą się jakością wód pierwszej klasy. Jezioro Bielsko – długie, płytkie, piaszczyste wejścia do wody, trawa i drzewa dochodzące do samych brzegów, pół-dzikie miejsca do plażowania i obłędnie czysta woda. To największe zalety jeziora Bielsko. Miłośników spacerów po lesie zachwycą jagodowe i grzybowe zapasy miejscowych borów – wydeptanymi ścieżkami można obejść dookoła całe jezioro! Tutejsze szlaki rowerowe wchodzą w skład ponadregionalnego szlaku rowerowego „Greenway”. Noclegów szukajcie w Jezierniku i Białym Borze. Jezioro Krzemno – raj dla nurków i wędkarzy. Piękne krajobrazy, zarówno te nadwodne i podwodne. Bujna przyroda i wiele zawalonych konarów drzew generują taki mikroklimat, że nie chce się stąd wyjeżdżać. Miejsce zarezerwowane dla tych, którzy uprą się na bliższe spotkanie z naturą – nad jeziorem Krzemno nie ma nawet najmniejszej miejscowości. Do brzegów jeziora dostaniecie się zatem jedynie na dziko, najlepiej z Czaplinka. Jezioro Świdno i jezioro Sarcze – połączone wąskim przesmykiem, nazywane często Świdno-Sarcze. Nie jest to popularne wśród turystów miejsce, choć można tu bardzo wygodnie dojechać główną drogą z Czaplinka na Szczecinek. Obowiązuje tu całkowita strefa ciszy, więc zamiast huku motorówek uświadczycie tu plażowania przy dźwiękach natury. Noclegów szukajcie w miejscowości Jeleń przy drodze nr 20. Jezioro Wąsosz – to, co wyróżnia jezioro Wąsosz to bardzo urozmaicona linia brzegowa. Znajdziemy tu i piaszczyste plaże i prawdziwą dżunglę. Jezioro otaczają lasy, a uroku dodają wysepki. Cywilizacji, zabytków i atrakcji szukajcie w Złocieńcu. Oprócz noclegu znajdziecie tu również ruiny średniowiecznego zamku i Park Żubra. Jezioro Żerdno – położone jest po sąsiedzku z popularnym jeziorem Drawsko. To tutaj zaczyna się szlak kajakowy Drawą do Krzyża. Rozległe polany i twarde dno gwarantują idealne warunki do plażowania. Nad jeziorem Żerdno polecamy zatrzymać się w miejscowości Stare Drawsko, które będzie niezłą bazą wypadową także do zwiedzania lokalnych zabytków. Pojezierze Lubuskie Jezioro Gryżyńskie – nad brzeg prowadzi wąska droga wśród ogromnych dębów tworzących Gryżyński Park Krajobrazowy. To teren słabo zagospodarowany turystycznie, jednak plaże są wyrównane, piaszczyste i bardzo szerokie. Znajdziemy tu również liczne, porządne pomosty, które nie grożą zawaleniem (jak większość tych, które znajdziemy na dzikich plażach). Najbliższe miejscowości to Gryżyna i Grabin. Jezioro Lubie – spokój, spokój i jeszcze raz spokój. To miejsce, w którym oprócz jednego ośrodka wypoczynkowego o tej samej nazwie nie ma nic, prócz lasów, dzikich plaż i małych pomostów dla wędkarzy. Idealne na spontaniczny weekendowy wypad, kiedy w mieście dokucza upał. Jezioro Niemka Mała – niezwykłe, bo piaszczyste i dzikie kąpielisko w dość wąskim miejscu jeziora, którego brzegi porośnięte są gęstym starym lasem robi ogromne wrażenie. Warunki na biwakowanie na dziko są tu niepowtarzalne! Jest dość płytko (3m), więc bezpiecznie. Najbliższe miejscowości to Struga i Łochowice. Jezioro Lubiąż – położone tuż przy turystycznej miejscowości Lubniewice. Zwiedzić warto nie tylko okoliczne lądy, ale przede wszystkim wody. Jezioro łączy się z pobliskim jeziorem Lubniewskim wąskim kanałem, za którym jest doskonałe miejsce do pływania wpław - lazurowa woda i piaszczyste twarde dno. Noclegu szukajcie w Lubniewicach i Osiecku. Jezioro Lubikowskie – w tej wodzie można się przeglądać! Brzegi jeziora są idealne do plażowania – szerokie, płaskie, piaszczyste i płytkie na tyle daleko, że bez obaw możemy pozwolić dzieciom na szaleństwa. W okolicy jest baza nurkowa, a nad samym brzegiem jeziora w Lubikowie wiele domków letniskowych. Pojezierze Kaszubskie Jezioro Kłodno – leży na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Połączone jest wąskimi kanałami z trzema jeziorami: Raduńskim Dolnym, Białym i Brodno Małe. Fantastyczne warunki do kajakowania – płynie tędy rzeka Radunia. Nie gorzej jest tu z miejscówkami na rozłożenie się z kocem – nad jeziorem Kłodno znajdziemy wiele plaż, twardych i piaszczystych z lazurową wodą. W okolicy sporo atrakcji, m.in. Park Kamienny w Chmielnie i wyglądający jak Hogwart zamek w Łapalicach z absolutnie niezwykłą historią – wybudował go niepoprawny marzyciel, rzeźbiarz z Gdańska, który pozwolenie na postawienie zamku dostał w czasach PRL-u. Marzenie się spełniło – zamek powstał, jednak stoi niedokończony. Teraz niszczeje, turyści ze wszystkich stron świata zjeżdżają się tu, by nielegalnie podziwiać zamek z dwunastoma wieżami, a fani Harrego Pottera marzą, by stworzyć w nim park rozrywki. Jezioro Węgorzyno – piękne, czyste jezioro rynnowe otoczone lasem z niezliczonymi ścieżkami rowerowymi. Podobnie jak w przypadku jeziora Kłodno – raj dla kajakarzy (przebiega tędy szlak rzeką Słupią). Tym, co wyróżnia jezioro Węgorzyno od innych miejsc na Kaszubach jest odbywający się tu co roku klimatyczny i kameralny festiwal "Jazz w lesie". Najbliższe miejscowości to Sulęczyno, Bukowa Góra, Żakowo. Jezioro Wielewskie – znajduje się na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Przejrzystość wody sięga tu nawet kilkunastu metrów! Linia brzegowa jest zadbana na tyle, że jezioro niemal w całości można przejść dookoła spacerem. Dobre wiatry dla miłośników windsurfingu. W okolicy znajduje się stadnina koni – można pojeździć, można też wybrać się na paintaball i zaszaleć na quadach lub w parku linowym. Nad samym jeziorem znajdziecie kilka ośrodków, a w miejscowości Wiele także domki letniskowe i pensjonaty. Jezioro Budzisławskie – lazurowa przejrzysta woda, biały piasek, twarde dno i absolutna cisza – idealna miejscówka dla zmęczonych mieszczuchów z Poznania. Dlaczego? Bo jezioro Budzisławskie od centrum stolicy Wielkopolski dzieli tylko 100 km. I to z dobrym dojazdem autostradą do samej Słupcy. Nad jeziorem Budzisławskim jest jeden ośrodek (w Trębach Starych), gdzie wypożyczymy sprzęt wodny i dwie miejscowości, w których znajdzie się teren do biwakowania i domki letniskowe. W ośrodku znajduje się baza nurkowa otwarta cały sezon. A w jeziorze czekają atrakcje, m.in. dwumetrowy posąg Matki Boskiej, fortepian, szalupa i... dzwon. Jezioro Domnickie – a nad nim kurort Boszkowo, to popularne miejsce wypoczynku dla wielkopolan. Nic dziwnego. Woda czysta i przejrzysta, a atrakcji dużo. Ciszy tu raczej nie zaznacie, ale za to można wybierać spośród wszystkich sportów wodnych, jakie istnieją. Na obiad w Boszkowie obowiązkowo świeża sielawa! Warmia i Mazury Jezioro Czyste, zwane również Jasnym położone jest na terenie rezerwatu przyrody Jasne w Parku Krajobrazowym Pojezierza Iławskiego. To, co je wyróżnia to najbardziej przejrzysta woda, jaką znajdziecie na Mazurach. Widoki absolutnie obłędne – lazur, dzika przyroda, zero cywilizacji. Dojedziecie tu drogą z miejscowości Jeziorno. Tylko nie pomylcie kierunków! Wyjeżdżając z Jeziorna na wschód traficie nad brzeg wielkiego i zatłoczonego Jezioraka. Jezioro Leleskie – traficie tu jadąc na południowy-wschód od Olsztyna. Jezioro Leleskie cechują płaskie, piaszczyste plaże, a wyróżnia sporo dzikich miejsc jak na mazurskie warunki oraz duża głębokość - gratka dla nurków. Jezioro przylega do drogi nr 53 między Szczytnem a Olsztynem i tędy najłatwiej dojechać. Noclegu szukajcie w Leleszkach. Jezioro Kisajno – to właściwie część kompleksu jezior Mamry. I mimo swej popularności, to miejsce bardzo czyste. Wybierając jezioro Kisajno na wakacje nie powinniście mieć problemów ze znalezieniem noclegu. W okolicy jest wiele niedużych miejscowości, gdzie może uda wam się znaleźć odrobinę spokoju. Jeśli nie przeszkadza wam turystyczny zgiełk, śmiało kierujcie się do Giżycka. Na jeziorze Kisajno jest mnóstwo małych i dużych wysp – wszystkie objęte są rezerwatem przyrody. Jezioro Wuksniki – to najgłębsze jezioro Pojezierza Mazurskiego (ponad 67 m głębokości!). Traficie tu jadąc trasą E77 na Elbląg, na wysokości Morąga odbijacie na wschód, omijacie go szerokim łukiem i kierujecie się do miejscowości Miłakowo. Tu również szukajcie noclegu. Jezioro Wuksniki charakteryzują pagórkowate brzegi, miejscami bardzo strome. Podobnych widoków spodziewajcie się pod wodą. Jezioro objęte jest strefą ciszy. Jezioro Jegocin – leży na terenie Puszczy Piskiej w gminie Pisz i gminie Ruciane-Nida. Te nazwy z ciszą i spokojem zdecydowanie się nie kojarzą. A jednak – nad jeziorem Jegocin nie znajdziemy ośrodków, wypożyczalni sprzętu wodnego czy strzeżonego kąpieliska. Zatem to opcja dla tych, którzy szukają chwili oddechu i plażowania na dziko podczas wakacji w znanym kurorcie. I co zatkalo swinio? Twoja szkocja to dno antypolska swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dno to TY bo normalny kulturalny inteligentny czlowiek nie mowi do innych swinio :) a niech będzie dno, jak ci się tak podoba. jak czujesz się dziękui temu lepiej ... tylko wiesz co? te twoje jeziora nie są znane NIGDZIE na swiecie ... :P a "moje: są :) aha i sprawdzilam parę zdjęć tych wymienionych przez ciebie - za czyto nie wyglądają ... o a tu masz nieskazitelną wodę wokol zachodniej zkocji i piękne plazę - Bałtyk m taką wodę?? Bałtyk ma delfiny?? to dawaj fotę, czekam !! https://www.visitouterhebrides.co.uk/imageresizer/?image=%2Fdmsimgs%2Fseilebost_750x430__63691481.jpg&action=ProductDetail I już znikam, bo mam ciekawsze rzeczy do roboty, ja mam zycie a ty tylko internet :O dobrej nocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahahah delfinow chce w bałtyku :D je/bana sie nie uczyła ze w słonych wodach nie ma delfinów :D dwójczyny z geografii miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się mylisz buraku bo są delfiny które żyją w słonych wodach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ty możesz wiedzieć o świecie . Siedzisz w Polsce bez żadnych perspektyw i kipisz chamstwem i zazdrością buraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że skopiowałes wszystko z wikipedii nie świadczy o twojej inteligencji . Poczytaj o delfinach słonowodnych bo żyją w morzach i oceanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troll nie odpisze, wiadomo, musi podbijać inne wygodniejsze dla niego tematy. to u niego standard. aż dziwne, że umie robic ctrl c - ctrl v (to o jeziorach ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binKOwski
SiemanKO PolskO jezyczni Bracia i Siostry auuuU .... !! jeste TU przypadkowo....ha....tak po prostu mi wskoczylO....lecz widze ze RAK OjczyznY zablokowaL mojegO pejsa fejsa po raz kolejny....ZABLOKOWALii za MOWE PrawdY itd itd itp !! ....tak wiec tutaj sprubuje....moze sie uda.... a WiEC....o CO TU chodzii...........o ZYCiE !! o zycie na PLANECiE ZiemiA !! na taj oto planecie jest sporO miejsca dla NaS wszystkich!! ja osobiscie mieszkam w dzikiej ameryce zwanej kanada .... no i jest DobrzE !! wiekszosc ma sianO wiekszosc ma prace .... ludzie maja szacunek do siebie itditp..... PROBLEM w tym ze....dlaczegO MY PolacY.....DLACZEGO NaM JEST tak TRUDNO mieszkac u siebie w domu w OjczyzniE .... ?!!!! ....HA....ProstE....jezeli ty czy ja....przyzywczilisMY sie do godnegO spokojnegO codziennegO bytu zaaa granica....a teraz wrociMY do OjczyznY to tak jak bys prubowal polaczyc 2 swiaty.... 1.jeden.ten ktoregO kochasz TEN z ktorego pochodzisz TEN ktory nadaL tobie i mi znaczenie Zy ciA znaczenie Wolnoscii te wspaniale wspolne momenty nad Baltykiem ta pierwsza dziewczyna itditd !! no i ten 2.drugi.poza granicami OjczyznY....ten ktory DAJE NaM sianO ten w ktorym jestesMY obcy lecz DA sie SPOKOJNIE ZYC ten ktory jest FAJNY i ZIELONY i CICHY i ludzie na chodniku sie witaja i szanuja itditditp!! ....uciekaM dalej auuuU OrlY BialE !! zydzii dokonuja 4go rozbiorU OjczyznY NaszeJ a WY PiERDOLiCiE ze jest spoKO !! wyjebane mozgii !! zydzii wam z mozgU BLOTO zrobiliiiiii !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binKOwski
SiemanKO PolskO jezyczni Bracia i Siostry auuuU .... !! jeste TU przypadkowo....ha....tak po prostu mi wskoczylO....lecz widze ze RAK OjczyznY zablokowaL mojegO pejsa fejsa po raz kolejny....ZABLOKOWALii za MOWE PrawdY itd itd itp !! ....tak wiec tutaj sprubuje....moze sie uda.... a WiEC....o CO TU chodzii...........o ZYCiE !! o zycie na PLANECiE ZiemiA !! na taj oto planecie jest sporO miejsca dla NaS wszystkich!! ja osobiscie mieszkam w dzikiej ameryce zwanej kanada .... no i jest DobrzE !! wiekszosc ma sianO wiekszosc ma prace .... ludzie maja szacunek do siebie itditp..... PROBLEM w tym ze....dlaczegO MY PolacY.....DLACZEGO NaM JEST tak TRUDNO mieszkac u siebie w domu w OjczyzniE .... ?!!!! ....HA....ProstE....jezeli ty czy ja....przyzywczilisMY sie do godnegO spokojnegO codziennegO bytu zaaa granica....a teraz wrociMY do OjczyznY to tak jak bys prubowal polaczyc 2 swiaty.... 1.jeden.ten ktoregO kochasz TEN z ktorego pochodzisz TEN ktory nadaL tobie i mi znaczenie Zy ciA znaczenie Wolnoscii te wspaniale wspolne momenty nad Baltykiem ta pierwsza dziewczyna itditd !! no i ten 2.drugi.poza granicami OjczyznY....ten ktory DAJE NaM sianO ten w ktorym jestesMY obcy lecz DA sie SPOKOJNIE ZYC ten ktory jest FAJNY i ZIELONY i CICHY i ludzie na chodniku sie witaja i szanuja itditditp!! ....uciekaM dalej auuuU OrlY BialE !! zydzii dokonuja 4go rozbiorU OjczyznY NaszeJ a WY PiERDOLiCiE ze jest spoKO !! wyjebane mozgii !! zydzii wam z mozgU BLOTO zrobiliiiiii !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.31 Hei Ia pracowałam tylko niecały dzen byłam natreningu i uciekłam taki syf. Był kondony maitki szok te luksusowe hotele dobami hodzom isprawdzajom nostop i pogodzimy masz napoju. Gdyby był mały mottel tobym skorzystała bo akurat jestem bes pracy Napisz to jeszcze raz tylko po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz kraj jest piękny, tylko ludzie ku...y. Dlatego jest tak jak jest, bo jak ktoś się dorwie do koryta, to innemu nie da zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat w UK. Powrot do PL na 8. Totalna porażka. Teraz powrot do UK forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porazka bo myslales ze dostaniesz na gotowe a siedziales na benefitach haha. Nie ma tak, do roboty cwaniaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL - nasz rynek zbytu! Polaczki - do roboty, mordy w kubeł i za/pier/da/lać żebyście mogli po zawyżonej cenie kupić to co nam jest już niepotrzebne. W montowniach mamy dla was miejsce. Za bezdurno ma sie rozumieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W montowniach to dzis pracuja dla nas ukraincy i brytole;) my jestesmy nadzór i zarobki o wiele wieksze. Zazdrosc ci du/pe sciska ze przegrales zycie w objszczanej anglii :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W montowniach pracują polaczki oczywiście za bezdurno, bo innej pracy dla was nie ma. Montownie są nasze (min brytyjskie) a wy polaczki stoicie w kolejce żeby dostać pracę. Bingol ty też ryjesz na nas. Bądź spokojny - płacimy wam tyle, że nie zdechniecie z głodu. Bo wy polaczki przecież nic swojego nie macie i potraficie złożyć tylko to co ktoś inny wymyślił. Niejehehe! Do roboty ćwelu bo będzie kopas w doopas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo matoły
ale za bezdurno ta robota czy wprost przeciwnie?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnoje
Jak tak czytam te wasze wypowiedzi to aż mi wstyd ze jestem Polka. Porażka wasz tok myślenia płytki. Nie wiecie co piszecie a jak ktoś wyjechał to co? Żal wam? Ze wam odwagi nie starczyło i pracujecie z biedronce na magazynie przez całe życie? A oceniacie kogoś kto próbuje polepszyć sobie przyszlosc? Porażka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że jesteś tu nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol ma taki raj w PL a 3/4 dnia traci na wypisywanie tu farmazonów o zielonej wyspie, chory człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony oburzenie na szufladkowanie ludzi a z drugiej takie samo podejście do kogoś wykladajacego towar w Biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Dla mnie po powrocie z WB przede wszystkim to jest tanio... poznałam Ukrainkę dla której jest tu drogo, chociaż może nie ma co się dziwić, jak ktoś rzuca swoje poprzednie życie (zresztą jak ja wcześniej) i ucieka do innego kraju, gdzie nie zna języka, dopiero zaczyna się go uczyć, ona akurat zapisała się do szkoły Vademecum na kurs od podstaw, to trochę inaczej na to wszystko patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×