Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zusta

ZYCIE W POLSCE PO POWROCIE Z EMIGRACJI

Polecane posty

Gość gość
polaczki czyli te nedzne qrwy znaja znaczenie slowa przyjazn tylko i wylacznie jak czegos potrzebuja. Sram na te chodzace gowna z ktorymi mozna tylko uchlac ryj i obrabiac doopy za plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19:40 wklejasz tylko to, co c***asuje, prawda?/ :D bo jak napisalam, że mamy obecnie od kilku lat DORZE PLATNE FAJNE PRACE to jakos tego nie kopiujesz i nie komentuesz ... T Y P O W E :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i skoro urzekla cie moja historia, i JESTEŚ W POLSCE - to PO CO tu wchodzisz, czytasz i sie wypowiadasz/ - trollu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo, i inteligencją nie powalasz - ja nigdy nie sprzątałam u Angoli bo Szkocja to nie Anglia, a jak ktos tak mysli, to ... jest bardzo niewykształocny i niezbyt mądry pa!! dobrej nocy!! p.s. na nocleg w dobrym hotelu szkocji nie byloby cię stać zapewniam - hostele tanie to minimum 20 funtow od osoby za noc :) dzieci tez płacą, a dobre hotele czy apartamenty, czy w górach luksusowe domy z bali, to potrafią kosztowac 200 funtow za no, czyli ok 950 zł, to pewnie połowa twojej polskiej pensji za noc?/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dług to zguba
Polska to drogi kraj, wiele rzeczy kosztuje więcej niż na zachodzie, a 2500 netto ma tylko połowa pracujących, wyzysk jest większy niż za czasów niewolnictwa w afryce, na bliskim wschodzi czy obu kontynentach ameryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2500 netto to zarabiaja dzis ukry w pl. My mamy spokojnie te 5000zł bo w szkole sie uczylismy. A w szkocji mieszkaja męskie pedały co chodza w spodnicach bueheheh kto by chcial tam jechac skoro w PL lepsza pogoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.01.19 - nie rozumiem dlaczego taki brak kultury na tym forum... a co post to głupszy, i chyba zazdrosc z tego przebija? Akurat ci co wyjechali zrobili b dobrze dla kraju, bo tuz przed wejsciem do Ue, bezrobocie formalne wynosiło koło 30 %, i miliony osób były bez pracy. Skoro dla ludzi nie było pracy, to co to za heroizm, wyszarpywanie tej pracy innym? Lepiej w takiej sytuacji wyjechac, nie zyc z zasiłków, i dac innym zarobic. Jak Mietek znajdzie prace tu i nie wyjedzie, to przez niego w kolei inna osoba bedzie bezrobotna. Ja akurat nie mogłam wyjechac bo mam trudna sytuacje w rodzinie, ale latami byłam bez pracy, i musiałam zyc z opieki społecznej, mimo studiów skończonych z bdb. Nawet jesli znalazłabym te prace, to z kolei inna osoba musiałaby wegetowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezrobocie w pl sie skonczyło nie dzieki waszym wyjazdom swinio. Tylko dzieki madrej polityce rzadu PIS i przyciaganiu inwestycji. x i musiałam zyc z opieki społecznej, mimo studiów skończonych z bdb x Jak skonczylas wyzsza szkole pasienia byków to tak masz nieudacznico. Pokaz dzienniczek i karty ocen ze szkoły zobaczymy jakie oceny mialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - Na uczelniach nie ma dzienniczków, tylko indeksy... a skończyłam UAM, ale to nie ma znaczenia, bo nawet gdybym, jak pewnie ty, miała nieskończone 3 klasy podstawówki, to i tak kazdy ma prawo do pracy, nie tylko magistrzy, takze panie do sprzątania, nawet takie zera jak ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam za granicą od 23 lat i nie mam zamiaru wracać przyjęłam też obywatelstwo . Tutaj wiem że żyje jest bezstresowo i nie muszę się martwić co dać dzieciaki na obiad , stać mnie na wszystko. Wychowałam tutaj 2 - je dzieci bez problemu z dopalaczami i mobbingu . Polska potrzebuje jeszcze dużo czasu aby dorównać EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nigdy nie bedziesz u siebie tylko obcy he he he. A ja jestem u siebie i stac mnie na wszystko bo sie lepiej uczylem niz ty przygłupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dzis 01:26 Prosze, blagam o jakikolwiek przejaw inteligentni z Twojej strony - nie masz innych arugmentow niz tradycyjne stroje ludowe? To wedlug twego rozumowania Jezus tez byl homo bo spodni to on nie nosil !!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i pogoda w Pl lepsza ale w Szkocji ZERO smogu I najczystsze wody w jeziorach w Europe I tez wpaniala czysto woda pitna Z KRANU - napij sie kranowki w Polsce, zdrowa I czysta! ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Gdansku nad morzem i tez mam zero smogu swinio. I jestem u siebie. Czym szpanujesz buehee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że mamy tu na forum dotalnego chama ale jakoś mnie to nie dziwi bo w Polsce zawsze było chamstwo i Polacy są zawistni . Wychodzi na to że mądrzy ludzie wyjechali a chamstwo dalej w Polsce panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemawia przez Ciebie rozpacz i zazdrość że siedzisz w tej chorej Polsce bez żadnych perspektyw na przyszłość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam właśnie do Krakowa po dziesięcioletnim pobycie w Sztokholmie. Nie pracuję, bo mam pokaźny kapitał i cały czas dochód ok 10.000 zł/mc. Boże jak tutaj jest tanio w tej PL. Jedzenie taniutkie, nieruchomości sześć do dziesięćiu razy tańsze niż w Szwecji. Żyć a nie umierać. PL to taniutki kraj! A ludzie tacy pomocni! Nie to co w Szwecji gdzie każdy jest zamknięty w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre: Ja też tak mam! Wróciłam właśnie do Krakowa po dziesięcioletnim pobycie w Sztokholmie. Nie pracuję, bo mam pokaźny kapitał i cały czas dochód ok 10.000 zł/mc. Boże jak tutaj jest tanio w tej PL. Jedzenie taniutkie, nieruchomości sześć do dziesięćiu razy tańsze niż w Szwecji. Żyć a nie umierać. PL to taniutki kraj! A ludzie tacy pomocni! Nie to co w Szwecji gdzie każdy jest zamknięty w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za granicą jest przesrane, ale przynajmniej nie trzeba być gnojonym jak w PL, choć za granicą polacy swoje durne nawyki i kulture ( lub jej brak ) też często utrzymują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się śmieję z tych białych murzynów którzy harują cały miesiąc za 4.000 - dobrze wam tak. Za/pier/da/lać! Za/pier/da/lać wyrobnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest "dotalnego " analfabetko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10tys to ja z zona mam i nie musialem wyjezdzac gnic do muzulmanskiej szwecji. Myslalas swinio ze zaszpanujesz a dzis cie wysmieje kazdy bo standard zycia mamy w PL lepszy niz w szwedzkim szariacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominam ze 4000zł w pl to jak 4000funtow w uk. W uk wszystko 4 razy drozsze 🖐️ a wiadomo ze polskie przegrywy 4000f nie dostana w uk bo sa tylko bialymi murzynaniu i nie sa tam u siebie tylko pracuja na kapo-pracodawcow angielskich jak kiedys murzyny w koloniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O prosze, juz 10tys :D tyle to cwelu masz prawie po roku ciezkuego tyrania a zone tylko w simsach :D jak tu probuje udowodnic ze zone ma w kazdym poscie hehehe a kiedys po pijaku plakal ze podstawowki nie skonczyl i nie ma nawet prawka. Ciekawe ktora idiotka by chciala takiego cwela z podstawowym niepelnym BUAHAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol to płatny propagandzista rządowy, sieje propagande sukcesu a w sumie jest na garnuszku podatników, czyli utrzymanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wklejaj fotke odcinków z dochodów albo zamknij ryja, psioczysz na forum za granicą siedząc w PL i po hooj jak masz taki luz blus w PL? Ciesz się luz blusem zamiast tu píerdolić farmazony i tracić swój czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mieszkam w Gdansku nad morzem i tez mam zero smogu swinio. I jestem u siebie. Czym szpanujesz buehee. <<< nie szpanuję ... a y masz w tym Gdańsku taką czystą pitną wodę jak ja?? zapewne nie. bylam w Gdańsku w sierpniu, to wiem jaka twarda woda. a Bałtyk jaki czysty, no nie?? popatrz na zdjęcie poniżej, masz w Polsce jeziora tak czyste jak to? może Morskie ko, i tyle. a takich miejsc z nieskaliztelną wodą w Szkocji jest dużo. ale zraz napiszesz, że Bałtyk czysty, no nie? dzieciaku :) kolor wody jest prawdziwy bo bylam tam 2 razy i pojadę znowu na pewno https://gardenerscottages.co.uk/wp-content/uploads/JonathanandElainePittaway/Lochan-Uaine-The-Fairies-Loch.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio? Jak ty sie do ludzi zwracasz chamie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×