Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość littlebird

zakochałam się w swojej przyjaciółce

Polecane posty

Gość littlebird

Od razu poprzedzając pytania, mam 16 lat i nie mam juz u kogo szukać pomocy. Z Karolina, bo tak ma na imię przyjaznilysmy się mało, bo zaledwie 3 miesiące. Ale byłyśmy ze sobą bardzo przywiazane. Dlaczego pisze w czasie przeszłym? Juz tak nie jest. A to wszystko przez moja głupotę. Kiedyś wypilysmy kilka piw i calowalysmy się z języczkiem dość długo. Było to przyjemne ale nic nie czułam. Dopiero po jakimś czasie zrozumiałam , ze jest coś nie tak. Ciągle o niej myślę, czekam aż napisze, zadzwoni. Strasznie tęsknię. No ale to nie koniec. Niedawno wyszliśmy ze znajomymi na miasto. Wypilam kilka piw i powiedziałam wszystko dla drugiej przyjaciółki. Byłam pijana i głupia ja kazałam powiedzieć jej o moich uczuciach. Zrobiła to. Nie mam jej tego za złe, bo sama jej kazałam. Karolina była podobno w szoku. Nie odzywała się 2 dni. Aż wysilila się na głupiego smsa ze nie możemy się juz przyjaźnić, ale nie przez to co do niej czuje. Wtedy się załamałam, myślałam o samobójstwie. Zaczęłam się ciąć, bo nie wytrzymałam tego. Ale po tym smsie nie minęło kilka dni a przeprosiła mnie za to. I co najważniejsze: OBIECAŁA ŻE BĘDZIE. W TYM WSPIERAĆ. Tymczasem ona zwyczajnie unika mnie, ja tez zbytnio nie zaczynam z nią rozmów, bo po prostu przy niej nie myślę. Dosłownie. Niewiele teraz umiem przy niej powiedzieć. To jest okropne. A bardzo zależy mi na przyjaźni z nią, chociaż nie wsparła mnie. (tj ona jest zakochana w takim jednym chłopaku od dawna i tez nie ma lekko) . Chciałabym z nią o tym pogadać tak na poważnie. Ale nieśmiałośc mnie powstrzymuje. Poza tym nie wiem jak zacząć te rozmowę. A i jeszcze jedno, nie jestem pewna czy ona tak na prawdę chce mnie jeszcze znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×