Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żona owiana dymem nikotyny

Mąż pali przy dziecku papierosy

Polecane posty

Gość Żona owiana dymem nikotyny

Proszę go, błagam, żeby wyszedł z tym smrodem na balkon, na spacer, na dwór, a nawet niech lezie na klatkę, ale on i tak pali w pokoju przy małym. Jak można być wspaniałym kochającym ojcem, tak fajnie zajmującym się dzieckiem, a jednocześnie kopcić przy dziecku? Ostatnio wysłałam go z dzieckiem na spacer, bo chciałam w spokoju posprzątać. Już z okna zauważyłam, że prowadzi wózek i pali papierosa. Wózek głęboki, skierowany przodem do jego twarzy, więc cały ten dym leciał na dziecko! Co mam z nim zrobić? Kłócimy się o to non stop, ale to i tak nic nie daje. Siedzi na fotelu czyta gazetkę i pali, a w łóżeczku obok śpi nasz synek. Mamy pokój dla małego, ale w nocy muszę często do niego wstawać, więc łóżeczko póki co jest w naszej sypialni, ale jak tak dalej pójdzie, to wyniosę łóżeczko do pokoiku synka i najwyżej będę wstawać. Musiałam się komuś wygadać. Nawet seks uprawiam ze śmierdzącą popielniczką. Czemu to tak potwornie śmierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona owiana dymem nikotyny
ja nigdy nie palilam papierosow kiedys mi ten dym tak nie przeszkadzal bo maz zawsze palił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona owiana dymem nikotyny
mieszkanie nie jest duże a non stop jest w nim nadymione dym unosi się w powietrzu :( jedynie jak jest w pracy to mam świeze powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za bezmózg!!!!
Jak można być takim (sorki) debilem!! Czekaj niech się dziecko astmy przez niego nabawi to potem będzie sobie pluł w twarz.Ja bym takie wojny robiła za każdym razem że w końcu dla świętego spokoju by wychodził.Nie popuszczaj.Idź z małym do drugiego pokoju i tam razem z nim śpij.Sexu też odmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://demotywatory.pl/123057/Rak-pluc-i-jezyka wydrukuj temu debilowi to zdjęcie i zapytaj czy chcialby zeby JEGO DZIECKO skonczylo z taka choroba? bo astma, alergie to tylko najmniejszy problem dla dziecka przy jego paleniu!jesli chce dla dziecka raka pluc to gratuluje braku rozumu, palenie bierne jest gorsze niz samo zaciaganie sie tym smrodem z papierosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprowadziłabym się z dzieckiem do drugiego pokoju. Zero kontaktu z małym nim zmądrzeje. Nie dałabym tknąć małe.go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za bezmózg!!!!
U nas nawet jak dziecka jeszcze nie było nigdy się w domu nie paliło.Przecież ciuchy i wszystko inne tym przechodzi i nawet jak ty nie palisz to i tak śmierdzisz pojarą.Boże zabiłabym chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym przestala z debilem gadac, gotowac mu, prac jego gacie-wywalila jego spanie do osobnego pokoju i zapowiedziala ze jesli nie skonczy palic przy dziecku to koniec wspolnego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona owiana dymem nikotyny
Odmawiac seksu? Dlaczego mam karac sama siebie. Nie przeszkadzały mi kiedyś papierosy mogłam siedziec w dymie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjnfbiuvjd
kfbni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za bezmózg!!!!
Może by się czegoś nauczył!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rób jak uwazasz, widac w waszej rodzinie potrzeby i przyjemnosci twoje i męza sa wazniejsze niz zdrowie dziecka i zdrowy rozsadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoyy
ale co ci mamy poradzic? co można poradzic osobie, która ma gówno do powiedzenia w swoim domu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona owiana dymem nikotyny
no niestety tak jest ,że mąz rządzi w domu i jego zdanie się najwięcej liczy :( jego przyjemności czyli palenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to siedź i wdychaj ale dziecko ma cierpieć przez waszą głupotę? Twoją też bo pozwalasz ojcu małego na takie zachowanie. Może dajcie mu jeszcze noże zamiast zabawek albo niech się piwka z tatą napije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż rzadzi bo mu na to pozwolilas bezwolna istoto super, zrujnujesz dziecku zdrowie bo nie potrafisz tupnac noga i postawic na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khfnbef
lkjewrf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqtr
Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar82
to jest okropne. sama kiedys palilam, ale nigdy w domu. jak mozna polozyc sie spac w domu, w ktorym nonstop smiedzi fajkami. pokaz mu artykuly o biernym paleniu i tego konsekwencjach, szczegolnie przy dzieciach albo zacznij robic cos co jemu przeszkadza - na zlosc i powiedz, ze dopoki nie przestanie jarac w domu to nie przestaniesz. albo do zupy wsyp mu popiol z popielniczki i powiedz, ze ty i dziecko tak odczuwacie wszystko jak on pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdfhgfj
Mój też zawsze palił w pokoju ale odkąd urodziło się dziecko a w sumie to już od kiedy zaszłam w ciążę pali tylko w kuchni a latem na balkonie.I jakoś nawet mu nie przyszło do głowy żeby zapalć przy dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za bezmózg!!!!
No niepojęte! Pan i władca chce to tak ma być...Kobieto nie daj się bo jeszcze trochę a będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za bezmózg!!!!
Poprzedniczko-nawet z kuchni i tak dym się roznosi po całym domu.Mój ojciec też pali w kuchni i co z tego? I tak siwy dym jest w pokojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asefcasc csdasc
Ten temat już był, to prowokacja. Wpiszcie sobie w googla to zdanie: "Proszę go, błagam, żeby wyszedł z tym smrodem na balkon, na spacer, na dwór, a nawet niech lezie na klatkę, ale on i tak pali w pokoju przy małym." Wyskoczy Wam taki temat na onecie, na kafeterii 2 lata temu, na wp, na jakiejś magii.pl itd. Nie produkujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar82
to, ze pali w kuchni to wcale nie jest lepszy. przeciez to wciaz ten sam dom/mieszkanie i jest takie cos jak cyrkulacja powietrza :( nawet srednio rozgarniety czlowiek potrafi zrozumiec, ze bierne palenie szczegolnie przy dziecku jest szkodliwe. rownie dobrze moglby fajke malemu dac. no i to dowodzi tylko tego, ze was nie szanuje. bo rozumiem pali, ok, ale dlaczego nie uszanuje tego, ze ani ty ani dziecko nie chcecie tego wdychac? blad popelnilas pozwalajac mu w ogole palic w mieszkaniu kiedykolwiek, nie wiem jak to mozliwe, ze tobie dym nie przeszkadzal pomimo, ze sama nie palilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdfhgfj
madagaskar82 - wyobraź sobie że mamy w mieszkaniu drzwi które się zamyka i okna które się otwiera żeby wywietrzyć po tym jak ktoś zapali. A wiadomo przecież że mieszkając w bloku nie ma innej możliwości bo na klatach palić nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar82
nie wiem jak jest u was, ale moj tata tez palil w kuchni przy otwartym oknie jak bylam w podstawowce/liceum i pamietam, ze czulam ten dym bedac w pokoju obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iolkjhztgruhctyjhh
ja powiem tak, trzeba było sobie nie brać palacza na męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgssdgdgs
ja bym wywalila fajki za okno i tak bym robila za kazdym razem. az by poszedl na dwór. ale ja ostra jestem i bym nie podarowala:) oj szybko by moj mąz przestal palic w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×