Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agagagagagaa

polska wódka na prezent

Polecane posty

Gość agagagagagaa

Witam, niedługo spodziewam się wizyty zagranicznych gości, chciałabym ich obdarować jakąś dobrą flaszką, znajomi podpowiadali mi żubrówkę z trawką, jako b. polski i znamienity produkt. zgadzacie się? może jakieś inne propozycje? nie zostało mi wiele czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrytajm7
siemanko, no ja za każdym razem daję żubrówkę.. moi rodzice zawsze idąc w gości czy w prezencie dawali właśnie butelkę bizon grass. Przejęłam ten zwyczaj i w sumie nigdy nie przyszło mi do głowy próbować czegoś innego. Zawsze idę z żubróweczką, ładnie wygląda i jest takim akcentem polskim. ciekawostką jest że ta trawka jest ręcznie wkładana -robi wrażenie na zagranicznych obdarowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuinni
Pewnie, tylko żubrówka! Zawsze zabieram flaszkę bison grass kiedy jadę w zagraniczną gościnę lub takową przyjmuję i jeszcze nigdy nie spotkałem się z niezadowoleniem. To sztandarowy polski produkt, rozpoznawany już na całym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słyszałam jeszcze tego
luksusowa, Pan Tadeusz , Dębowa , Szopen i Biała Dama , żubrówka no nie wiem nie każdy lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilek504
Żubrówka to już ograny temat. Ja teraz najczęściej stawiam na Wyborową, ma dość charakterystyczny smak. Ciężko znaleźć podobną. Poza tym ewentualnie Pan Tadeusz (ciekawa butelka) i Luksusowa (też z niezłą flaszką, tzn. w tej nowej złotej odsłonie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
Postawiłabym bardzo tradycyjnie, najlepiej białą - http://goo.gl/T2n6e bo kolorowe nie każdy lubi. Albo jeszcze lepiej w takiej oprawie nawiązującej do Polski, tylko nie wiem, czy jeszcze uda się gdzieś dostać - http://goo.gl/lnSs7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdsuansndwegxbsm
moi goście z zagranicy bardzo cenią sobie wódkę Belweder. Polecam nie jest może zbyt tania ale naprawde dobra. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpka801054
zdecydowanie żubrówka. Albo krupnik chyba że chcesz coś droższego to najlepszą polską wódką, znaną na całym świecie jest belvedere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpka801054
@najlepiej pomysł z polską butelką fajny, ale absolut to szwedzka wódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes_os
Ja zagranicznym gościom woziłam właśnie żubrówkę bizona, a któregoś razu pokusiłam się o paloną. Obie nadają się świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam polską wódkę Potocki. Fajnie wygląda, jest elegancka i smakuje o wiele lepiej , niż tradycyjne "czyste". Kosztuje około 140 zł w komplecie z kieliszkami w Domie Wina. Oryginalna i polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolens
Najlepiej jakaś klasyczna polska wódka z polskim akcentem. Nada się żubrówka, albo lubuski w eleganckim opakowaniu i zbożami na etykiecie. Obie smakują bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onufry81
Lubuski ale gin, a nie wódka (tak wiem, produkują też wódkę). Dla mnie Lubuski gin jest czymś na wskroś polskim i dlatego na prezent będzie jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goratts
Gutt Pure Vodka - ma ładne opakowanie i przede wszystkim sam alkohol jest porządny. jeśli w prezencie ma być wódka, to nie może to być jakiś tam szajs, tylko powinno to być coś jakościowego. Ja uważam, że kupowanie alkoholu na prezent to nic złego - wszystko można dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskana
Ja też lubię Gutt Pure. Ogólnie zdecydowanie jestem za wódkami delikatnymi. Wódki, które palą w gardło i mają dramatyczny zapach, to już zupełnie nie moje klimaty - spróbujcie sobie po spróbowaniu Pure, napić się innej wódki - masakra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniek554
Polecał bym Ci wódkę Starka, produkowana w tej chwili tylko w Polsce. Ma bardzo specyficzny smak, jedyny w swoim rodzaju. Możesz ją zamówić internetowo tutaj https://winezja.pl/alkohol-mocny/starka-18-yo - sam robię u nich zakupy i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×